Netradiční westernová dvojice Milland - Lamarr (oba jsem je v tomto žánru viděl poprvé) se představila v tradičním a nijak zásadním westernovém příběhu. Snímek měl sice světlé okamžiky, ale nebylo jich mnoho.(10.2.2013)

WHEN YOU KILL A MAN, HE DIES JUST AS BAD OR JUST AS STUPID AS THE MOMENT WHEN YOU PUT THE BULLET IN HIM. IF YOU LET HIM LIVE, HE'S STILL GOT A CHANCE TO LEARN THINGS! Na Raye se dobře dívalo a protřelí zástupce šerifa mu byl důstojným protivníkem. Jen si myslím, že Cora byla mnohem lepší než Lisa a pro mě by s ní byl každý den jako 31.února. Co se týče akce, tak ta bohužel nemá dostatečnou hloubku, ale moc se mi líbil entrance zástupce Travise. Správnej gauner a myslím, že by si rozuměl s lidmi jako byli Santer, Forrester nebo Rollins.(3.6.2018)

Veskrze průměrný western, který má sice dobré nápady, ale nedokáže je využít. Třeba to cestování na zapřenou, nebo ukradené peníze Unie. Souboje nejsou napínavé. Drama citů se nekoná.(7.7.2018)

Po Samson and Delilah druhý barevný film Hedy Lamarr a první western. Hedy se hodila do toho žánru podobně jako Marlene Dietrichová - nečekaně dobře :) Kdo by to byl řekl, ale i tak specifický půvab se v takovém drsném prostředí neztratil.(13.2.2009)

• Atron

Během první půlhodiny nuda a nulové napětí (když nepočítám, že tam střílejí do vzduchu z radosti jako Arabové a občas si dají pěstí do zubů), takže jsem nedokoukal a Hedy Lamarr mi tady připadala jako dřevo.(27.11.2012)