• liquido26
  ***

  Netradiční westernová dvojice Milland - Lamarr (oba jsem je v tomto žánru viděl poprvé) se představila v tradičním a nijak zásadním westernovém příběhu. Snímek měl sice světlé okamžiky, ale nebylo jich mnoho.(10.2.2013)

 • Mol
  ***

  WHEN YOU KILL A MAN, HE DIES JUST AS BAD OR JUST AS STUPID AS THE MOMENT WHEN YOU PUT THE BULLET IN HIM. IF YOU LET HIM LIVE, HE'S STILL GOT A CHANCE TO LEARN THINGS! Na Raye se dobře dívalo a protřelí zástupce šerifa mu byl důstojným protivníkem. Jen si myslím, že Cora byla mnohem lepší než Lisa a pro mě by s ní byl každý den jako 31.února. Co se týče akce, tak ta bohužel nemá dostatečnou hloubku, ale moc se mi líbil entrance zástupce Travise. Správnej gauner a myslím, že by si rozuměl s lidmi jako byli Santer, Forrester nebo Rollins.(3.6.2018)

 • rikitiki
  ***

  Veskrze průměrný western, který má sice dobré nápady, ale nedokáže je využít. Třeba to cestování na zapřenou, nebo ukradené peníze Unie. Souboje nejsou napínavé. Drama citů se nekoná.(7.7.2018)

 • NinadeL
  ****

  Po Samson and Delilah druhý barevný film Hedy Lamarr a první western. Hedy se hodila do toho žánru podobně jako Marlene Dietrichová - nečekaně dobře :) Kdo by to byl řekl, ale i tak specifický půvab se v takovém drsném prostředí neztratil.(13.2.2009)

 • Atron
  *

  Během první půlhodiny nuda a nulové napětí (když nepočítám, že tam střílejí do vzduchu z radosti jako Arabové a občas si dají pěstí do zubů), takže jsem nedokoukal a Hedy Lamarr mi tady připadala jako dřevo.(27.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace