Tajemství starého hotelu

• USA The Innkeepers (více)

Claire (Sara Paxton) a Luke (Pat Healy) jsou posledními zbývajícími zaměstnanci v hotelu Yankee Pedlar Inn, který má být po více než 100 letech fungování uzavřen. V minulosti se tu odehrála děsivá vražda dívky, jejíž tělo bylo poté ponecháno po tři dny ve sklepení, aby na hrozný čin nikdo nepřišel. Hotel získává pověst nejstrašidelnějšího hotelu Nové Anglie. Claire a Luke jsou určeni k tomu, aby odhalili tajemství hotelu a potvrdili tak jeho temnou pověst. Do hotelu přicházejí poslední hosté a vše se zatím zdá být normální. Luke na své internetové stránce popisuje podivné události v hotelu. Mladé Claire vypráví o tom, jak v hotelu uviděl ducha zavražděné dívky a během nocí proto nahrává zvuky v domě. O nahrávání se střídá s Claire, která jako první narazí na divné zvuky a události. Jejich pátrání je usilovnější a nebezpečnější. Zjišťují, že klíč ke všemu je ve sklepení hotelu. Když se rozhodnou navštívit jeho temné chodby, zjišťují, že tak neměli raději nikdy učinit. (Beastmaster4)

Jurcekk

Naposledy Emma Stone v Easy A ma takto bavila ako Sara Paxton. Nič sa tam nedeje a vďaka nej je to super. Nepochybne práca režiséra. A architekta..Hotel je fotogenický. Veľmi príjemný film. Atmosféra mi pripomenula Elvis a Anabelle. Fakt som sa bavil. Že je to horor je len zhoda okolností. ()

Norzog

Hororově působí tak maximálně dvě scény, a to je na stopáž o sto minutách docela málo. 2-3 hvězdy za Saru Paxton a docela dobrý odpočívák na večer. ()

m.satty

Dlouhou dobu jsem se opravdu nudila a navíc mě strašně vytáčela herečka co hrála Claire. Konec filmu to trošku zachránil, ale těch 10 minut to nezachránilo. ()

JNDean odpad!

Trailer vypadal slibně, ale opravdu jenom vypadal. Musela jsem se hodně přemlouvat, abych vydržela se dívat až do konce. Film mi přišel spíš, jak parodie, ale nevim zda na horor či komedii a Sara Paxton je opravdu příšerná herečka. Odpad! Odpad! Odpad! ()

Richie4422

Innkeepers je horor, ktorý každý fanúšik žánru a aj filmu ako takeho bude vnímať absolútne inak a odlišne, preto sa súčasným hodnotením 51% nenechajte odradiť. Ti West je génius v jednej veci a to vo vytvorení atmosféry, tak ako jeho predchádzajúce filmy, aj tento ňou naozaj dýcha. Herci sú sympatickí a aj pojašenú Claire si obľúbite. Polovicu filmu sa nič strašne hororové nedeje, čo ale vôbec nevadí, nakoľko atmosféra snímku vás už stihla pohltiť, žijete ňou a dialógy sú zábavne a niektoré humorné scény milé. Príbeh sa ale začne posúvať a vtiahne vás to ešte viac. Film sa tak dostane do polohy klasickejšieho hotelového ducharského hororu, čo v tomto pripade jednoducho funguje a bodka. Záver filmu dobrý, na to, že West chcel ísť mainstreamovejšiou formou, celkom netuctový. 4* ()

90125

Trosku neobycajny film. Clovek by normalne v polovici povedal "kravina", "nuda", "o nicom" a pod. Pritom technicky, remeselne je to natocene velmi slusne. Neobycajnost spociva v zvlastne pojatom scenari. Toho hororu je tam skutocne malo a mozno prave preto to cele relativne solidne funguje. Menej je niekedy fakt viac. Aj lahko komedialny rozmer toho celeho je prijemny a Sara Paxton to cele zvlada velmi dobre. Skoda ale, ze pribeh samotny nedava toho do placu trochu viac. Jedna rovina jednoduchej zapletky tych 100 min skratka neutiahne. Chcelo to cele zopar dobrych napadov naviac. A aj ten koniec by si zasluzil lepsie vyustenie. Ale vidiet Kelly McGillis po 25 rokoch bolo celkom zaujmave. Hold, vsetci starneme. 54 % ()

R.O.B.I.N007

Tohle je poprvé co duchařský film hodsnotím takto, tedy pouze jednou * a to jen díky tomu že měli odvahu to vubec vypustit do světa..Zapnul jsem to,až jsem se přistihl jak se v čase 1:20 stále nudím začal jsem o tom filmu dost pochybovat..říkal jsem si dokoukám to a půjdu spát třeba se to nějak vyvrbí..no nedočkal jsem se ničeho pořádného,zklámání maximální,..To jsem byl o 100% spokojenější se snímkem ,,Grave Eucounters,, to bylo jiné kafe :) ()

Stephenz

Horor?? Nehnevajte sa nikto na mňa, film som pozrel len kôli 5 hviezdičkovým hodnoteniam a zisťujem že nechať sa ovplyvňovať názormi hororových fandov na csfd je chyba. Bez urážky, radšej som mohol čas premárneny pri tomto filme stráviť upratovaním, to by bol lepší horor. ()

Honzzinn

Do puntíku souhlasím s uživatelem teutates, je to absolutní ztráta času a po vší té chvále totální zklamání. Stominutová stopáž je opravdu nekonečná a zbytečná, protože cca 85 minut se tam neděje prakticky nic a ten závěr? WTF? To je jako všechno? Na odpad to není, to bych tomuhle filmu křivdil, protože do kategorie odpad patří jiné kousky. Ale víc než jednu hvězdu si taky nezaslouží. ()

Pattrick

Přijde mi, že West se snažil odvést dobrou filmařinu po technické stránce, ale scénář má hodně chabý. Duchařský film buduje atmosféru, tady ji buduje pár minut předtím, než přijde k samotnému vyvrcholení děje a začátek filmu se hodně tááhne. Škoda, nehledě na samotné finále, které mě zklamalo. ()

lineker

No..hodně zajímavý film. Celkem slabý v těch momentech kdy se nic neděje. Ale v momentech, kdy jde do tuhého by se ve mně krve nedořezal. A tyhle scény jsou natočeny opravdu hutně. ()

Skoveta

Moc jsem se těšila až se na to podívám a je to zklamání. Mě osobně to přišlo nudný a beze smyslu. Divák před obrazovkou se hodinu a půl nudí a přemáhá aby neusnul. Trochu akce jsem se dočkala až deset minut před koncem a maličko jsem doufala, že by to mohlo dobře skončit, ale ani to ne! Vypnout přehrávání mi zabránila jen zvědavost co s toho nakonec vyleze. ()

Major776

Docela ucházející horůrek, který trochu klopýtá v závěru. Nicméně atmosféra filmu je zajímavá a vytvoření těch nejnepínavějších míst je ponecháno na divákovi. Co všechno si dokážete představit? ()

Freakyy

Nejlepší byl začátek, právě díky dvěma hlavním postavám se na to dalo dívat a poměrně to uteklo. Jejich rozhovory byly náhodou skvělý a díky tomu to bylo vtipnější než děsivější. (dubbing v žádnym případě, to by musela být hrůza) Efekty duchů vypadaly staře a nevěrohodně a taky tam prakticky žádný nebyly. Takže nejlepší ti dva... zbytek průměr...s bídou... ()

HanLiuKun

10 minut akce, minuta strachu a 89 minut nudy. Stručný a výstižný popis tohoto filmu. Ani nevím, proč dávám tu jednu hvězdičku, snad že je to lepší než Kameňák ()