Spratci na zabití

• USA The Sitter (více)
Trailer 2

Noah je tlustý a žádná z dívek s ním nechce nic mít. Zajímá se o geomagnetické bouře a jedna má být zrovna dnes večer. Bydlí jen s matkou a ta chce, aby si konečně našel práci. Jeho otec se živí prodejem diamantů, ale odešel od nich a dluží jim výživné za deset let. Matka se zrovna chystá na schůzku, kterou jí domluvila její kamarádka, ale na poslední chvíli je nucena to zrušit, protože kamarádka nemá hlídání pro děti. Navrhne Noahovi, aby pohlídal děti on. Peníze se hodí. Noah hlídat nechce, ale matka ho umluví... Třináctiletý Slater je dost otravný a Blithe je malá koketa. Stříkne mu do pusy voňavku a je protivná. Třetí adoptované dítě Rodrigo si hraje s pyrotechnikou a sleduje kickbox. Také často utíká z domova, má ale v bundě GPS. Jakmile rodiče odejdou, Rodrigo začne rozbíjet věci. Noahovi volá dívka, se kterou zrovna „chodí“ a chce, aby sehnal kokain. Má prý zavolat Carlovi, který jí prodával drogy. Noah vezme děti a jede s nimi za Carlem pro drogy. Blithe si uprdne a pokaká si kalhoty. Jdou do obchodu pro nové a Blithe vyvolá paniku, když tvrdí prodavačce, že Noaha nezná a že je unesl. Musejí utéct, a když jsou zpátky v autě, zjistí, že Rodrigo zmizel. Hledají ho pomocí GPS a najdou ho na záchodě luxusní restaurace, kam hodil bombu. Nakonec dojedou do pochybné čtvrti za Carlem. Děti mají čekat v autě. Carl je v posilovně. Noah říká, že s Marisou chodí, když za ním přijde Rodrigo a chce čurat. Rodrigo najde na záchodě vejce plné kokainu. Při přetahování ho rozbijí. Noahovi zavolá Carl a chce ho oddělat – chce se sejít za hodinu v čínské čtvrti a chce za drogy deset tisíc... (TV Prima)

Trailer 2

Malarkey

Směs známých herců a nápad, který se dočkal už miliardy zpracování. V tomhle ohledu ani ne moc sympatičtí spratci, kteří hrají hlavní roli a už vůbec ne sympatický Jonah Hill, o kterém si pořád nejsem jistý, jestli je sympaťák nebo arogant a zatím mě nepřesvědčil ani o jednom, byť si hraje na sympaťáka největšího. Já mu to ale zatím nesežral, vlastně sežral, jednou, v Moneyballu. To je ale pořád sakra málo. ()

B!shop

No co jinyho cekat od Hilla a Greena. Tlustej looser Hill s trema hyper otravnejma parchantama vyrazi na nocni jizdu za sehnanim kokainu a osukanim pritelkyne a samozrejme se to vsechno totalne zesere, takze neni nouze o honicky s dealerem v podani skvelyho Rockwella a samozrejme neustaly nadavky. Ale film docela svizne odsejpa a na odreagovani to je naprosto idealni, navic Hill tyhle role proste bez problemu zvlada, takze muzu v klidu flaknout 4*. ()

MM_Ramone

Nesúrodý a hodne hlúpy film. Nie je to ani pre deti, ani pre dospelých. Ak to má byť detský film, tak absolútne nechápem prečo je tam také množstvo otvorených sexuálnych narážok a kilá tvrdých drog. Ak to mala byť komédia pre dospelých, tak by som teda rád vedel na koho to zaúčinkovalo. Scenár je totiž totálne naivný a odfláknutý. Herci, vrátane tých detských, sú len banda nesympatických kreténov. Na čele s vyžratým trotlom Jonahom Hillom. Ten tam iba tliacha a snaží sa byť nehorázne coolový. To má byť akože zábava? Pre mňa teda ani náhodou. Celú dobu som sa čudoval tomu ako je možné, že niekto do tohto snímku vrazil peniaze. V USA sa dá zrejme natočiť všetko. Bohužiaľ veľa krát je to práve takýto shit. * ()

Fiftis

Tento film zapadá presne do kolónky jasného priemeru, teda filmu, od ktorého sa očakáva občasný humor, okorenený prihlúplymi scénkami. Presne toto obstaráva tlstý Jonah Hill svojím osobitým humorom, sem tam trepne nejakú tú kravinu, ktorej sa človek zasmeje. Za zmienku stojí aj trojica strelených detičiek, ktoré zahusťujú atmosféru. Ale inak nemá táto blbostička čo ponúknuť, 78 minút utečie ako voda a na druhý deň si človek ťažko vybaví čokoľvek pútavého z tohto filmu. ()

Gilmour93

Kdo pohlídá desetiletou nákupní maniačku, uchcaného salvadorského pyromana a mladíka točícího se na korouhvi sexuální orientace? Koksová chůva! Klasický film o rodinných hodnotách, akorát pro svou obscénnost není vhodný pro děti do 15 let a dospělé nad 18, pokud nejsou příbuzní Jonaha Hilla, nemá čím oslnit. Apropo, tuhle Mary Poppins by deštník neodnesl ani kdyby měl průměr jak radioteleskop v portorickém Arecibo.. ()

• Telefonní číslo (917) 409-7838, které se objevuje na plakátech k filmu, je pravým číslem Jonaha Hilla, na kterém byl v době uvedení filmu osobně k zastižení. (pajik)
  • Během hlídání dětí Noah Griffith (Jonah Hill) sleduje film Temný anděl (1990). Fráze „I come in peace", která z televizoru zazní, je zároveň alternativním názvem staršího akčního snímku. (Lorge)