Noah je tlustý a žádná z dívek s ním nechce nic mít. Zajímá se o geomagnetické bouře a jedna má být zrovna dnes večer. Bydlí jen s matkou a ta chce, aby si konečně našel práci. Jeho otec se živí prodejem diamantů, ale odešel od nich a dluží jim výživné za deset let. Matka se zrovna chystá na schůzku, kterou jí domluvila její kamarádka, ale na poslední chvíli je nucena to zrušit, protože kamarádka nemá hlídání pro děti. Navrhne Noahovi, aby pohlídal děti on. Peníze se hodí. Noah hlídat nechce, ale matka ho umluví... Třináctiletý Slater je dost otravný a Blithe je malá koketa. Stříkne mu do pusy voňavku a je protivná. Třetí adoptované dítě Rodrigo si hraje s pyrotechnikou a sleduje kickbox. Také často utíká z domova, má ale v bundě GPS. Jakmile rodiče odejdou, Rodrigo začne rozbíjet věci. Noahovi volá dívka, se kterou zrovna „chodí“ a chce, aby sehnal kokain. Má prý zavolat Carlovi, který jí prodával drogy. Noah vezme děti a jede s nimi za Carlem pro drogy. Blithe si uprdne a pokaká si kalhoty. Jdou do obchodu pro nové a Blithe vyvolá paniku, když tvrdí prodavačce, že Noaha nezná a že je unesl. Musejí utéct, a když jsou zpátky v autě, zjistí, že Rodrigo zmizel. Hledají ho pomocí GPS a najdou ho na záchodě luxusní restaurace, kam hodil bombu. Nakonec dojedou do pochybné čtvrti za Carlem. Děti mají čekat v autě. Carl je v posilovně. Noah říká, že s Marisou chodí, když za ním přijde Rodrigo a chce čurat. Rodrigo najde na záchodě vejce plné kokainu. Při přetahování ho rozbijí. Noahovi zavolá Carl a chce ho oddělat – chce se sejít za hodinu v čínské čtvrti a chce za drogy deset tisíc... (TV Prima)

Trailer 1

zodiak217

To mysleli vazne? Čakal som príjemnú rodinnú, vtipnú komédiu na ktoru sa budú môcť pozrieť všetci členovia rodiny a ne krizenie, prciciek s nejakou gangsterkou a filmom s drogového prostredia. Bol to tak vulgárne nechutné a nevľúdne skombinovany mix rôznych filmov, že sa to minulo efektu. Miestami mi bolo z toho zle. Veď.tento film kazí mládež. Toto mi nemohlo pozerať žiadne dieťa, lebo to dáva návod ako podpalit dom, začať s drogami a skončiť v zlej spolocnosti. Naviac to nebolo takmer vôbec vtipne. Jednoducho prepadák... ()

Roman.Ticka

Jonah Hill je fakt Hora sádla, teda spíš byl, momentálně šel dost do sebe jako v tomto dospívacím filmu. Je vždycky úsměvné, jak dokáže setkání nesourodých jedinců ovlivnit jeden druhého, kolik to stojí námahy a situačního humoru i tumoru, než všichni nakonec najdou společnou řeč a vzájemně se obohatí kusem vlastní osobnosti. Jonah je živoucím důkazem, že nejen krása vévodí v mediálním světě, ale naopak je příjemné a uklidňující pokoukání na obyčejného tlučhubu s obyčejnými starostmi i radostmi běžného života každého z nás. Nejdřív se musí hodně zničit, aby něco málo vzniklo.☺ ()

Kingjiri

David Gordon Green natočil během roku 2011 povedenýho Prince a pruďase a tuhle blbinu. Bylo vidět, že evidentně neměl moc času věnovat se tomuhle projektu, protože to celý působilo jako šitý horkou jehlou. Scénář držel při sobě jenom silou vůle, spíš šlo jen o samostatný scénky a po technický stránce taky nic moc. Jonah Hill hraje svýho typickýho obtloustlýho loosera s lehkejma uchylkama, takže jeho fanoušci budou s jeho rolí určitě spokojený. Pár vtípků se povedlo, takže jsem se občas zasmál, žádný kontinuální výbuchy smíchu to ale nebyly. Přesně ten typ snímku, kterej nejspíš ještě letos vyjde na levnym DVD a příští rok ho budou dávat v televizi. ()

dr.horrible

Som si vedomý toho, že štyri hviezdy sú veľa, ten film je ale naozaj zábavný. Hill a hlavne Rockwell si to celé strašne užívajú a tie tri deti sú natoľko presvedčivé, prirodzené a dobre vybraté, že dokážem prekusnúť aj akékoľvek kŕčovité morálne ponaučenia či klišé. Tentokrát áno. Nečakal som nič, dostal som jednu z najpohodovejších komédií roku. Bavila ma už iba tá WTF myšlienka, že obézneho losera Hilla väčšina berie ako ťažkého frajera, každý s nim chce kamarátiť (Rockwell ho iba spozná a už ho berie ako svojho ôsmeho najlepšieho kamaráta!) a motajú sa okolo neho hneď dve sexi baby. Od Greena (režiséra drám) som videl paradoxne zatiaľ iba komédie - všetky vydarené a táto sa mi páčila najviac. A moja srdcovka cez záverečné titulky... By the way, akurát dva dni dozadu som pozeral "For a Good Time, Call..." a Sitter začína scénou orálu na Ari Graynor :D ()

Fiftis

Tento film zapadá presne do kolónky jasného priemeru, teda filmu, od ktorého sa očakáva občasný humor, okorenený prihlúplymi scénkami. Presne toto obstaráva tlstý Jonah Hill svojím osobitým humorom, sem tam trepne nejakú tú kravinu, ktorej sa človek zasmeje. Za zmienku stojí aj trojica strelených detičiek, ktoré zahusťujú atmosféru. Ale inak nemá táto blbostička čo ponúknuť, 78 minút utečie ako voda a na druhý deň si človek ťažko vybaví čokoľvek pútavého z tohto filmu. ()

• Telefonní číslo (917) 409-7838, které se objevuje na plakátech k filmu, je pravým číslem Jonaha Hilla, na kterém byl v době uvedení filmu osobně k zastižení. (pajik)
  • Během hlídání dětí Noah Griffith (Jonah Hill) sleduje film Temný anděl (1990). Fráze „I come in peace", která z televizoru zazní, je zároveň alternativním názvem staršího akčního snímku. (Lorge)