Spratci na zabití

Vražedná opatrovateľka

Komedie

USA, 2011, 78 min

• teutates

Green šlápl vedle jak ta jedle. Né, že by jeho předešlá tvorba za něco "extra" stála no tady toto, ach jo. Z hulícich čmoudu přešel na nigga. vtipy o tom kdo má vetší koule. Někdy sem zastával názor, že určitý herec nemůže působit zoufale, trápně neboli i když je na pi* snímek, min. herec z toho může vyjít v rámci určitých norem. No tady po tom nevím, jestli sem vůbec ještě zvědavý na obrostlého Hilla, protože to co tady předved... odreagováni? 81 min v čudu a to hodně slušně řečeno. 1/10(8.3.2012)

• Shredder

Dalsia komedia od Greena s ktorou u mna nezabodoval. Jonah Hill sa ocita vo velmi podobnej roli tej, ktoru si uz odskusal v Superbad, no tentokrat mu miesto McLovina a Ceru sekunduju tri male zakomplexovane a poriadne otravne deti. Scenar je pisany podla tradicnej priblblej americkej receptury so vsetkymi starymi znamymi klise, bez akejkolvek snahy o inovaciu. Pokusy o humor posobia strasne strojene, akoby tu bola obrovska snaha nakrutit blaznivu komediu, pri ktorej sa divaci budu valat od smiechu, ale pritom je vacsina situacii a dialogov zufalo nevtipna. Hill zachranuje co sa da, ale s takym zlym scenarom a nevtipnymi hereckymi kolegami toho ani on vela nezvladol.(3.3.2012)

• Malarkey

Směs známých herců a nápad, který se dočkal už miliardy zpracování. V tomhle ohledu ani ne moc sympatičtí spratci, kteří hrají hlavní roli a už vůbec ne sympatický Jonah Hill, o kterém si pořád nejsem jistý, jestli je sympaťák nebo arogant a zatím mě nepřesvědčil ani o jednom, byť si hraje na sympaťáka největšího. Já mu to ale zatím nesežral, vlastně sežral, jednou, v Moneyballu. To je ale pořád sakra málo.(23.7.2013)

• Crawler-D

Tři ďáblíci a nic z toho? Jediný se trochu předvede Rodrigo, ale co víc namyšlené slečinky nebo neskutečných záchvatů úzkosti? Vůbec se nezapojí do rozmýchávání trablů. Proč se od komedií musí sklouzávat k ubrečené terapii srdcebolů ve stylu melodramat. A pak do takové věc vlítne absurdní Rockwell se svoji kompanií a jednotnost se rozhodí už úplně. Scénář selhává v jedné věci. Hill hraje postavu člověka, co si ulehčuje věci. A i když věřím, že představa sexu ho musela lákat, není dostatečně zdůvodněné, proč vyráží do města shánět drogy se třemi dětmi, které jsou očividně horkotěžko zvladatelné.(12.5.2013)

• milka

Podprůměrná komedie s dosti nesympatickým Jonahem Hillem a ještě víc nesympatickýma spratkama v hlavních rolích. No a když máte celý film chuť zabít jeho hlavní protagonisty a v duchu fandíte výbornému Samu Rockwellovi, aby Hilla už konečně odprásknul, tak to už je asi někde problém. Humor je navíc většinou dosti trapnej a zasmál jsem se asi tak u 3 scén, což je u filmu od režiséra Prince a pruďase docela šok. Doufám, že si jenom chlapec vybral slabší chvilku.(4.3.2012)

• - Telefonní číslo (917) 409-7838, které se objevuje na plakátech k filmu, je pravým číslem Jonaha Hilla, na kterém byl v době uvedení filmu osobně k zastižení. (pajik)

• - Během hlídání dětí Noah Griffith (Jonah Hill) sleduje film Temný anděl (1990). Fráze „I come in peace", která z televizoru zazní, je zároveň alternativním názvem staršího akčního snímku. (Lorge)