Spratci na zabití

Vražedná opatrovateľka

Komedie

USA, 2011, 78 min

• IQ Tiqe

Kdo si pustí film s Jonahem Hillem, nic neočekává, maximálně překvapení, ale toho se nedočká. Tenhle film nemá cílovou skupinu - komedie to není, není se čemu smát; a trapná "rodinná" komedie pro děti taky ne, je to eRkový. S tou malou holkou byla občas sranda, bezprostřední děti jsou fajn. Nicméně ani ta, ani pseudointelektuální rozhovory ve stylu Sám doma tenhle brak nespasí. Vždyť by mohl být koukatelný, kdyby to člověk neměl co chvíli chuť vypnou kvůli mizernému zpracování. # příběh 3 | hudba 4 | humor 2 | akce 4 | napětí 0 | pustil bych si znovu 3(18.3.2012)

Na piatkový večer ujde. Jonaha Hillia ako herca nemám síce rada, je mi strašne nesympatický a talentu tiež nemá na rozdávanie. Ale ušlo. Bolo to celkom zábavné, hlavne malý španiel s výbušninami. Miestami to už bolo veľmi prehnané, chýbala mi tam taká tá reálnosť a racionalita. Každopádne je to pozerateľný film ktorý vás pobaví. Nič viac nič menej(11.3.2012)

• Derek

tlsty jonah hill vacsinou znamena i vtipny film film. avsak nie tento raz. humoru tu prilis vela nie je (i ked scena v cernosskom bare bola dobra) a hlavne vsetky decka mi prisli otravne a nezabavne. navyse nechapem co mali znamenat tie srdce-hriace momenty ktore boli nahodne roztrusene po celom filme a vyvolali len wtf pocit...(8.3.2015)

• Kingjiri

David Gordon Green natočil během roku 2011 povedenýho Prince a pruďase a tuhle blbinu. Bylo vidět, že evidentně neměl moc času věnovat se tomuhle projektu, protože to celý působilo jako šitý horkou jehlou. Scénář držel při sobě jenom silou vůle, spíš šlo jen o samostatný scénky a po technický stránce taky nic moc. Jonah Hill hraje svýho typickýho obtloustlýho loosera s lehkejma uchylkama, takže jeho fanoušci budou s jeho rolí určitě spokojený. Pár vtípků se povedlo, takže jsem se občas zasmál, žádný kontinuální výbuchy smíchu to ale nebyly. Přesně ten typ snímku, kterej nejspíš ještě letos vyjde na levnym DVD a příští rok ho budou dávat v televizi.(17.3.2012)

Som si vedomý toho že štyri hviezdy sú veľa,ten film je ale naozaj zábavný; Hill a hlavne Rockwell si to celé strašne užívajú a tie tri deti sú natoľko presvedčivé,prirodzené a dobre vybraté,že dokážem prekusnúť aj akékoľvek kŕčovité morálne ponaučenia či klišé.Tentokrát áno.Nečakal som nič,dostal som jednu z najpohodovejších komédií roku.Bavila ma už iba tá WTF myšlienka,že obézneho loosera Hilla väčšina berie ako ťažkého frajera,každý s nim chce kamarátiť (Rockwell ho iba spozná a už ho berie ako svojho ôsmeho najlepšieho kamaráta!) a motajú sa okolo neho hneď dve sexi baby. Od Greena (režiséra drám) som videl paradoxne zatiaľ iba komédie - všetky vydarené a táto sa mi páčila najviac.A moja srdcovka cez záverečné titulky...Nie; tie štyri hviezdy nie sú veľa! By the way; akurát dva dni dozadu som pozeral "For a Good Time, Call..." a Sitter začína scénou orálu na Ari Graynor :D(19.2.2013)

• - Telefonní číslo (917) 409-7838, které se objevuje na plakátech k filmu, je pravým číslem Jonaha Hilla, na kterém byl v době uvedení filmu osobně k zastižení. (pajik)

• - Během hlídání dětí Noah Griffith (Jonah Hill) sleduje film Temný anděl (1990). Fráze „I come in peace", která z televizoru zazní, je zároveň alternativním názvem staršího akčního snímku. (Lorge)