Spratci na zabití

The Sitter

Vražedná opatrovateľka

Komedie

USA, 2011, 78 min

Jako vždy,Jonah Hill role pro něho..Čekal jsem větší průšvih,ještě když tu máme zase každý děcko tak trochu jiný,Rodrigo byl tedy na zabití,ale nemůžu si pomoct,odreagovačka to byla dobrá,samozřejmě taky díky kratší stopáži.Sam Rockwell jako dealer taky potěšil a z jednoho dne,kdy člověk musel schánět prachy,do toho se zamilovat ,to kupodivu šlo.(27.5.2013)

Už jsem měl s podobnou formou (říkejme tomu kopulačně pisoár brko komedie dle receptu strýčka Apatowa) tu čest s fantasy, female, dobrodružným, romantickým či rodinným aroma. Ale jako dětská babysitters noční adventura......tak na tomto poli jsem si odbyl premiéru. Premiéru, která se sice neodehrávala na pozadí s pod kaviárem a drahým šampaňským se prohýbajícími stoly, ale premiéru s pochcanou podlahou, vylízanou vagínou a nevinným dětským úsměvem jako poctivou buddy-kinder zábavou.(29.10.2014)

Tento film zapadá presne do kolónky jasného priemeru, teda filmu, od ktorého sa očakáva občasný humor, okorenený prihlúplymi scénkami. Presne toto obstaráva tlstý Jonah Hill svojím osobitým humorom, sem tam trepne nejakú tú kravinu, ktorej sa človek zasmeje. Za zmienku stojí aj trojica strelených detičiek, ktoré zahusťujú atmosféru. Ale inak nemá táto blbostička čo ponúknuť, 78 minút utečie ako voda a na druhý deň si človek ťažko vybaví čokoľvek pútavého z tohto filmu.(8.2.2015)

Som si vedomý toho, že štyri hviezdy sú veľa, ten film je ale naozaj zábavný. Hill a hlavne Rockwell si to celé strašne užívajú a tie tri deti sú natoľko presvedčivé, prirodzené a dobre vybraté, že dokážem prekusnúť aj akékoľvek kŕčovité morálne ponaučenia či klišé. Tentokrát áno. Nečakal som nič, dostal som jednu z najpohodovejších komédií roku. Bavila ma už iba tá WTF myšlienka, že obézneho losera Hilla väčšina berie ako ťažkého frajera, každý s nim chce kamarátiť (Rockwell ho iba spozná a už ho berie ako svojho ôsmeho najlepšieho kamaráta!) a motajú sa okolo neho hneď dve sexi baby. Od Greena (režiséra drám) som videl paradoxne zatiaľ iba komédie - všetky vydarené a táto sa mi páčila najviac. A moja srdcovka cez záverečné titulky... By the way, akurát dva dni dozadu som pozeral "For a Good Time, Call..." a Sitter začína scénou orálu na Ari Graynor :D(19.2.2013)

• MM_Ramone

Nesúrodý a hodne hlúpy film. Nie je to ani pre deti, ani pre dospelých. Ak to má byť detský film, tak absolútne nechápem prečo je tam také množstvo otvorených sexuálnych narážok a kilá tvrdých drog. Ak to mala byť komédia pre dospelých, tak by som teda rád vedel na koho to zaúčinkovalo. Scenár je totiž totálne naivný a odfláknutý. Herci, vrátane tých detských, sú len banda nesympatických kreténov. Na čele s vyžratým trotlom Jonahom Hillom. Ten tam iba tliacha a snaží sa byť nehorázne coolový. To má byť akože zábava? Pre mňa teda ani náhodou. Celú dobu som sa čudoval tomu ako je možné, že niekto do tohto snímku vrazil peniaze. V USA sa dá zrejme natočiť všetko. Bohužiaľ veľa krát je to práve takýto shit. *(3.9.2014)

• - Telefonní číslo (917) 409-7838, které se objevuje na plakátech k filmu, je pravým číslem Jonaha Hilla, na kterém byl v době uvedení filmu osobně k zastižení. (pajik)

• - Během hlídání dětí Noah Griffith (Jonah Hill) sleduje film Temný anděl (1990). Fráze „I come in peace", která z televizoru zazní, je zároveň alternativním názvem staršího akčního snímku. (Lorge)