poster

Vrah zůstal po škole

 • USA

  Detention

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2011, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vampireman
  ****

  Detention je jako intenzivní droga působící hned po injektáži. Div jsem nedostal schízu, když svojí dokonalostí v odkazování nevědomky odkazoval na věci osobního života. Všech těch tisíc a milion referencí je neskutečně schopně zarežírováno do fungujícího multivrstevnatého celku, jenž funguje i multižánrově, což je obdivuhodné. Až stihnu chápat všechny odkazy, bude to jistých 5*. Ale kamufláž stylu rugbysta mutující v mouchu plive kyselinu a místo ruky má televizor nebo Iron Man monster medvěd cestující v čase je takzvaně for the win.(29.5.2013)

 • Wacoslav1
  ***

  Průměrnej lehce komediálně laděnej slasher kterej mě nijak nenadchnul, ale aspoň jsem se nenudil. Nedá se tu moc mluvit o nějaký originalitě co se masakrování týče a místy je to víc komedie než horor, ale sem tam se najde nějakej břitkej fór nebo hláška co pobaví, ale možná se z toho dalo vytěžit i víc.55%(26.9.2014)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Na strednej škole v "Grizzly Lake" začína dochádzať k nevysvetliteľným vraždám študentov. Kto je vrahom? Hlavná roztlieskavačka? Miestny "loser"? Alebo snáď najpopulárnejší "chytrák"? Nech je to ktokoľvek, jedno je isté - je "po škole"! Snímok, ktorý dal od prvého momentu jasne najavo, že ho nesmie brať nikto vážne. "Detention" je hlúpo bláznivá horor komédia z teen školského prostredia, ktorá ponúka odľahčený pohľad na násilie, problematiku vzťahov medzi žiakmi, kultových zabijakov, ale aj hororov a ich nepísané pravidlá. Napriek tomu, že pár gore scén zaujalo, pár vtipov pobavilo, pritom toto nie je tak celkom moja šálka kávy, musím vyjadriť spokojnosť. Je to zaujímavo spracovaný, poučný snímok, ktorý v závere objavil "Ameriku" - stredná škola, nie je koniec sveta ;) - 60%.(22.10.2014)

 • misterz
  **

  Detention je zvláštny multižánrový mix, ktorý paroduje snáď všetko možné, od Vreskotu, cez romantické stredoškolské drámy, filmy s prvkom cestovania v čase až po rozprávku Scooby-Doo. Len ten Scooby tu chýbal. Najviac sa mi u niektorých postáv páčila posadnutosť rokmi minulými, v tomto prípade to boli aj pre mňa zlaté 90. roky a tipovačka na vraha, aj keď záver so sebou nepriniesol nič prekvapujúce. Na druhú stranu som sa príliš často strácal v nezmyselných a tupých dialógoch. Dialógov tak tupých, že som často ani nevedel kde je sever. Snáď aj na to snímok hral, v tom prípade ma však tento štýl humoru vôbec neoslovil, skôr nudil. 40/100(21.9.2015)

 • Morholt
  ****

  Kaše namíchaná ze všech slasherových klišé a teenagerovských vyvraž´dovaček, doplněná o medvěda, cestování v čase, sci-fi a řadu dalších prkotin, který už jste někde viděli. Občas to ani nedávalo smysl, ale to mi bylo úplně ukradený, protože herecky to obstálo, zasmál jsem se dostatečně a překvapivě na úrovni byly i efekty, včetně vtipných úvodních titulků. 70%(24.8.2012)

 • - Postavu televizního reportéra Brandona Czeczouceau hraje jeden z v té době nejznámějších a nejvýdělečnějších pokerových hráčů světa Daniel Negreanu. Není to jeho první cameo, objevil se již ve snímcích X-Men Origins: Wolverine (2009) a Lucky You (2007). Negreanu je syn rumunských emigrantů, což nejspíš vysvětluje příjmení postavy reportéra. (Viko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace