Klaun k popukání

Klaun Stitches byl pozván na narozeninovou oslavu, kde kvůli skupině dětí a jejich zlomyslným vtípkům nešťastnou náhodou přišel o život. Od nehody uběhlo šest let, a když se oslavenec Tommy rozhodne uspořádat od této doby svou první narozeninovou párty, Stitches vstane z mrtvých, aby se pomstil všem, kteří měli co dočinění s jeho tragickou smrtí. (Spike23)

Petrus1

Nějak jsem si mylně zafixovala, že se jedná o čistokrevný horor. Jaké bylo mé překvapení, když jsem po pár minutách zjistila, že je to hororová komedie. Nutno dodat, že milé. Hned první záběr ve mě vyvolal docela...řekněme...zvláštní pocity (kdo to viděl, asi vytuší jaké). Já totiž miluju klauny. Zlý a děsivý klauny. Moc. Tak moc, že se ji nechávám zvěčnit na svém těle. A tenhle je moc pěknej. Má krásný botičky, vlásky a po plastice nožem i hezkou tvářičku. A taky má smysl pro humor. Co by ženská chtěla víc?! ;-) A to, že zabíjí puberťáky? No, to se není čemu divit, když to jsou takoví spratci! Akorát té kočičky mi bylo líto... Jinak je to teda spíš záležitost pro puboše, ale já se taky docela bavila (přece jen nebudu ještě tak stará). Teda hlavně při vyvedených vraždách a jízdě na kole. I když má film pohodovou stopáž, klidně bych ji ještě o pár minut zkrátila o ty puberťácký kecy (tak přece jenom asi budu tak stará). Jo a ještě jedna věc! Chápu, že je třeba ocenit každýho, kdo dělá k filmům titulky - ale Pan překladatel "petrik1" by si spíš zasloužil pár facek - nejen za ten zmršenej překlad, kterej je snad z půlky vyhozenej z překladače a z té druhé jde o podivnou čeko-slovenskou zmatlaninu, ale i za tu drzost se pod to podepsat! Jediný štěstí je, že i přes tvrdou irskou angličtinu jsem tomu důležitýmu rozuměla a ten zbytek je pro příběh naprosto nepodstatnej. Naštěstí jsem se tím nenechala otrávit a ani to neovlivní mé hodnocení. Spíš ho v tomto případě nadsadím, protože mám ráda slashery, vraždy byly nápaditý a hlavně za klauna... "Everybody happy?" ()

Rathalos

Nechtiac zabity klaun detmi na narodeninovej party sa po rokoch vracia a vstava z mrtvych a zacina krvava pomsta,vrazdy su drsne,aj ked s takym komedialnym podtonom,klaun je fakt strasidelny na pohlad,vydarena hororova komedia,bavil som sa...:-) ()

snoodles

Jeden z největších omylů moderní kultury spočívá v nesmyslné vyvražďovačce. Jako jo... párkrát jsem se pousmála, ale zbytek byl jenom wtf? Přehnaně "promyšlená" úmrtí, to mě prostě nebere, souhlasím s J*A*S*M - taktéž mám tu smůlu, že mi nepřijde vtipná scéna s deštníkem a spolknutým okem. A zadní vrátka na další díl, proboha. Ačkoliv je pravda, že si ho ujít nejspíše nenechám, mohlo by to být ještě harder-core. ()

Alexandre

No to teda byla kravina :-D Co mi na tom vadilo nejvíce, jsou ty rádoby vtipné vražedné scény. Ty mi absolutně nesedly, přestože se v nich prolily litry krve. Postavy jsem až tak neřešil, i když jejich chování šlo místy trochu mimo mě. Párkrát jsem se u toho zasmál, to ale k mé spokojenosti nestačí :-) Taková blbůstka na jedno zkouknutí. 4/10 ()

kvardis

Dlouho sem se tak nepobavil.sic to nebylo uplne naplno ale momenty urcite. pro vsechny "milovniky" klaunu je to jasny - must see. ()

ANTYCHRYST

Čekal jsem nějakej povedenej mládežnickej slasher s klaunem a ona to je taková bláznivá gore komedie :) kde není nouze o střeva, hlavy, deštník v očku atd :) aha já si nevšimnul že to je Horor / Komedie :) ()

petrik11

Chvíľami ma to bavilo, chvíľami nie. Úvod bol fajn, potom to bola taká uspávanka, potom to zase nabralo drajf. Taká sínusovka. Hlavní hrdinovia od A až po Z boli totálni nesympaťáci, veľký mínus filmu. ()

XXXXXXXX

Neskutečně vkusně natočený mix hororu a komedie v jednom. Jako pocta splater hororům z minulých let však funguje. Jen je škoda, že ústřední postavy se vždy v klíčový moment nachází sami a klaun jen přijde a odkrágluje.. Ale to je asi jediná chybička. Určitě stojí za shlédnutí. ()

Lurtz37

Top hororová komedie! Neotřele točená stylovka nabitá kupou vtípků. Co si tenhle snímek bere za cíl, naplňuje vrchovatě. Takže Everybody Happy! ()

musolini

Tak takhle stupidní film(čti sračku) jsem fakt dlouho neviděl.Zajímalo by mě teda dost,kdo tohle vymýšlí,jestli to je nějaká soutěž,kdo to vymyslí rychleji a natočí levněji.Ve filmu nebylo nic,čeho se bát,být napnutý nebo čekat jak to dopadne.Čekal jsem jen,kdy to skončí.Herci byli stupidní,klaun byl to samé a efekty byly ještě horší...doufám,že nebude dvojka... ()

Richie4422

Sitches alebo film o tom, keď sa chce klaun pomstiť za svoju smrť, ktorú spôsobila banda deciek. Geniálne blbá zábava s litrami krvi a minútami goru. Nechápal som, ale aj hororová stránka filmu naozaj fungovala. Skvelý nápad s klaunovským kultom. ()

Aresko123

Jej tak toto je konecne dobry horor ! Klaun je perfektne urobeny a jeho napadite vrazdy nemaju chybu (nafuknuta hlava, vypichnute oko, odkopnuta hlava, otvorenie lebky ako konzervy.......). Necakajte horor strasidelny ale zabavny a dobre pozeratelny! ()

martasdas

U slasherů kombinovaných s humorem si nejsem nikdy moc jistý co můžu očekávat. Není to můj šálek kávy, ale tady šlo přece jenom o klauna, takže jsem to prostě vidět musel. Celkový pocit je nakonec dobrý. Stitches má spád, akci...konec konců i trochu toho zmiňovaného humoru...Film bude mít zajisté rozporuplná hodnocení, já se přikláním k průměru. ()

Dexies

Divnej film už od začátku ... asi jsem viděl příliš kvalitních hororu :) ... děj není skoro žádný, příběh je jednoznačný od první minuty filmu a herci jsou totálně nesympatičtí, no a hlavní hrdina klaun ? škoda slov :D ... příjemná ranní oddechovka, kdy člověk ještě napůl spí a nemusí sledovat děj :) ... jedna hvězdička ... ()

Mrliš

Sešívače (Stitches) beru jako jednohubkovou horor/komedii (spíše komedii), kde je spousta umělé vodnaté krve. Dobrý efekt byl s napíchnutým okem na hrotu deštníku, který se docela povedl. Ač jsem se divil, tak film ani nenudil. Příjemně utekl, a to je tak asi vše. Víckrát ho už nepotřebuji vidět. ()