Klaun k popukání

Klaun Stitches byl pozván na narozeninovou oslavu, kde kvůli skupině dětí a jejich zlomyslným vtípkům nešťastnou náhodou přišel o život. Od nehody uběhlo šest let, a když se oslavenec Tommy rozhodne uspořádat od této doby svou první narozeninovou párty, Stitches vstane z mrtvých, aby se pomstil všem, kteří měli co dočinění s jeho tragickou smrtí. (Spike23)

SHI-SHA

Nadprůměrná hororová komedie, která překvapí utahováním si z největších klasik hororového žánru. Nehleďte na nízké hodnocení, film za to stojí. A jestli něco opravdu stojí za zmínění, pak je to zkoušení kočičích "životů" :-) ()

Khumbac

Komické je, že český název téměř odpovídá skutečnosti filmu jako celku. Klaun byl sympaťák. Postavy moc nezaujmou, ale jako příjemná odreagovačka se na to dívat dá. ()

Aargh

Sakra, aspoň trochu snahy o nějakou invenci autoři projevit mohli, ne se jen držet v těch nejvyježděnějších kolejích. A k popukání to zrovna nebylo. ()

Pajkenzi

Horor který mě nějak nenadchl, jedná dobrá scéna jinak skoro všechny byli moc přehnané, Klaun byl děsivý dobře udělaný, ale to bylo asi na to filmu vše co se mi líbilo. Proto dávám 2 hvězdičky za klauna a za jednu povedenou scénu. Jinak film slabý. Čekala jsem víc, protože začátek filmu byl napínavý pak to sláblo. ()

zdenny

Celkem stupidní slasher o klaunovi, který prostě všechny zabije. Pozitivum je jediné a to, že vraždy jsou poměrně drsné a chutné. Mimochodem pořád nevím, proč se lidem předhazuje, že děti mají z klaunů vlastně strach. Když jsem byl v dětství v cirkuse a byl tam klaun, tak jsem se dost bavil. Něco mystického na tom ale bude... ()

manonfire

První problém ...neherci. Bylo sice príma, že mladí byli civilně nehezcí namísto castingových teen prcinek a cukrkandlů amerikánského střihu, ale z druhé strany během příběhové hlušiny, která bohužel filmu vládla, prostě nebylo na co hledět a aktéři nenahrazovali řadový vzhled charizmatem, či hereckým umem. Druhý problém ...Komediální horor není moje adresa. Místo abych v tomhle žánru vyhledával oddych...naopak jsem velice kritický ke kvalitě a četnosti černého humoru. Klaun měl mezi porcováním objetí házet jeden černej poznatek za druhým, ale nekonalo se. Nebýt scény s deštníkovou smrtí, šel bych ještě o hvězdu níž. 30% ()

sedm.1

Horor pro diváky s velkou tolerantností. I já si myslím, že toho skousnu poměrně dost, ale přeci jen co je moc, to je moc. Ano, beru, že tvůrci hned od prvních minut dali jasně najevo, že Stitches ani nechtěli zpracovat jako regulérní horor, že si prostě jen parta hororových nadšenců udělala radost a natočila si rozvernou, téměř až splatter blbůstku, ale mě to tentokrát bohužel nějak moc nesedlo a na onu nasazenou hru jsem jim jaksi nedokázal přistoupit. A hlavním důvodem je to, že právě krom efektních mordů tu oni tvůrci nedokázali nabídnout vůbec nic jiného. Klaunovo řádění bylo tedy sice vážně krvavé, brutální, originální a nápadité a v jistém ohledu i velice, velice zábavné, a že to po trikové stránce nebylo zrovna nic moc lze lehce přejít, ale ve všech ostatních ohledech je Stitches zkrátka fakt jen podprůměrnou vyvražďovačkou. Zápletka totálně nenápaditá, tuctová a nudná, postavy mdlé a jejich představitelé vesměs nesympatičtí antitalenti, atmosféra žádná, napětí žádné, spád nevýrazný, prostě celkově bída. Zkrátka, když se dostal klaun ke slovu, šlo o výbornou zábavu, problém ovšem je, že toho prostoru tu ten klaun zas až tolik nedostal a jelikož vše ostatní nestálo za nic, tak mě celý film prostě příliš nezaujal a nepobavil. ()

Spike23

Chtěl jsem tomu dát pět hvězd už jenom na začátku, když klaun odpálkoval Tommyho mámu s hláškou "and you're fuckin' ugly", a celkově dost dobře hlásil celý film za doprovodu několika luxusních scén (i když polovina jeho hlášek byla "for fuck's sake"), kde za zmínku stojí hlavně klaunova úvodní smrt, scéna s kočkou, s nafouknutou hlavou a v neposlední řadě sem bezpochyby patří i epická jízda na tříkolce do kopce. Na druhou stranu mi ale připadalo, že tyto vyjmenované luxusní scény jsou zároveň jedinými highlighty jinak docela průměrné hororové komedie, kde navíc i komparz byl sympatičtější než hlavní ženská role. Na jedno zhlédnutí je Stitches docela pěkná podívaná, film jako celek ale podle mě nepřináší nic, čím by se zařadil do nadprůměru. ()

borec999

Nič moc. Jediné čo na filme stojí zato sú vraždy a gore, ktoré sú vynaliezavé a brutalitou tak over the top, že sa pohybujú až na hranici paródie. Inak sa film aj napriek dĺžke hodine dvadsať ťahá, mladí hrdinovia ma vôbec nezaujímali a aj klaunovi dosť dlho trvá, kým sa rozbehne. Lacné béčko, ktoré má snahu a pár slušných momentov, ale ako celok nedosiahol u mňa ani na priemer. 40% ()

Standic1

Vždycky jsem měl rád klauny jako záporáky a většina z nich umí nahánět hrůzu, "stitches klaun" ale hrůzu nenahání vůbec, spíš naopak, ALE to není špatně - šíleně vtipný klaun totiž s dobrou dávkou humoru a "vtipných" úmrtí dokáže na celých 86 minut zaujmout a já ani trochu nelituju, že jsem si tohle béčko pustil.... Pravdou ale je, že po druhé si nepustím... ()

Silviaxx

Počas sledovania som sa obávala, či je to klasifikované aj ako komédia - chvalabohu, že áno. Myslím, že Stitches vychytáva dosť veľa skvelých momentov, a je vyvážené po stránke hororovej aj po stránke spomenutej komédie. Z hľadiska hororu tu bolo poriadne veľa nasekaných drsných scén, a tie skvele premyslené a zrealizované. Efekty sa mi niekedy zdali chabšie inokedy zas úplne super - som spokojná po tejto stránke - krvi požehnane, VŠADE! V rámci komediálnych prvkov ich tu tiež bolo dosť a celkom schuti som sa zasmiala. Tu teda nemám vôbec čo vytknúť. Ďalšia vec je, že to bola jedna veľká blbosť obludných rozmerov, aj keď originalita námetu sa nedá poprieť. Doteraz som naozaj netušila, že klauni sú vlastne vajcia. Ešteže, som si túto medzeru doplnila. Dokopy teda zaujímavá šialenosť, ktorá sa výrazne vymyká normálu, ale ako oddychovka určite potešila. ()

cskomando

Docela sranda v podání klauna, který si rád nafukuje střeva, nebo dělá zmrzlinu politou čokoládou v podání (mozku a krve) dále počítá kolik asi má kočka životů, tak prý 9 :D. No musím uznat, že Irové si stím opravdu vyhráli a není to jen čistý horor bez vtipků. Jo a jedna důležitá věc, některé gore vraždy jsou luxusně provedené a to až do detailů např. použití opakovaných záběrů, jako při fotbalovém dění... Respekt ! :D ()

Flopik

Keď vidím pri horore žáner komédia, očakávam, že sa aj nasmejem. Tu to však rozhodne neplatilo. Nápad s klaunom ktorý sa vráti zo záhrobia aby zabil deti, ktoré ho nešťastnou náhodou zabili pri oslave je fajn, mohlo to však byť oveľa zábavnejšie. Zabitia v pohode, ale mne veľmi vtipné neprišli. Postavy mi boli ukradnuté a na konci som sa už nudil. Mačka s 9 životmi je rozhodne najlepšou scénou. Celkovo sa to dá pozrieť ale viac ako 2* nedám. ()