Sú síce sestry, ale rozdielne ako noc a deň. Pragmatická Nora Dominguezová (Camilla Belleová) práve začína so svojou právnickou kariérou, rozmaznanú Mary (Alexa Vegaová) zaujímajú predovšetkým šaty a muži. Ich pohodlný život v bohatom Beverly Hills sa však veľmi nečakane skončí. Ich otec zomrie v deň svojich 55. narodenín, a tak sa obe sestry ocitnú vo finančnej núdzi. Musia opustiť svoj domov, presťahovať sa k tete a prispôsobiť sa životu uprostred mexickej komunity vo východnom Los Angeles, ktorému bol ich doterajší svet vzdialený svetelné roky. Zhýčkaná Mary má zo všetkého strach a nevie si zvyknúť. Nora ju presvedčí, aby dokončila vysokú školu a naučila sa po španielsky. Nový život má však aj svoje svetlé stránky, a to predovšetkým vďaka pohostinnej tetinej rodine, ochotnému susedovi a sympatickému Edwardovi Ferrisovi (Nicholas D'Agosto), Norinmu nadriadenému... (TV JOJ)

dudo0606

No taká spodná hranica štyroch hviezdičiek .... také celkom milé, zábavné len málokedy ale aspoň sa dalo stále pozerať na Alexu ... boože ta od spy kids riadne vyspela, krásna celú dobu ()

DadysGirl

Příběhem jako přes kopírák Material girls a pod. neoslní, ale milý film na odpoledne, když nevíte co by a venku prší... :) Jen musíte přehlédnout prznění klasiky a příšerné falešné opálení... ()

Fantaghiro

Telenovela?Asi áno,ale komu to vadí.Oddychovka,ako má byť.Wilmer Valderrama ma milo prekvapil.Skoro som v ňom nespoznala toho pomotkaného Feza z Tie roky sedemdesiate :) ()

xxlch

Máte li náladu na pohádku "ala Jane Austenová" a venku je špatné počasí,pak je tendle filmík docela dobrá volba.Naprosto jednoduchý příběh který pobaví a vyčistí mozkovnu. ()

vitac.

Hm, tak to byla Trošku síla. No co už, jednou za čas prostě člověk na sračku narazí:) Český název vidím prvně až teď na ČSFD a jen mě utvrzuje v názoru, že za překlad názvu, dubbing a podobné hrůzy je trest smrti málo. Něco podobného zasluhuje též scénarista filmu, i když možná by to spravilo jen pár přes hubu. Nejvíc mě asi tedy zaujal fakt, že Kamča je v reálu starší než Vega, to bych neřekl. Vesměs těžko hledat nějaká pozitiva, cosi vtipného tam bylo, ovšem když si pár hodin poté už nepamatuju co, tak asi žádná hitparáda... Slabé dvě - s přihlédnutím k žánru, jinak by byly i dvě moc. Možná se před produkcí solidně nacamrat z mexické kaktusové slivky by pomohlo? ()

Ruud36

Stupidní, naivní a otřesný příběh dvou mladých slečen Mary a Nory, které se po smrti svého bohatého otce musí přestěhovat ke své tetě do mexické části Los Angeles. Zatímco Mary řeší problémy s prodanou kabelkou od Prady, tučné jídlo a manikúru,Nora začne pracovat u svého idolu v právnické korporaci a společně se jim podaří vyřešit případ mopů, které si uklízečky půjčili na domácí úklid. Pokud jste fanoušky telenovel Tisíc a jedna noc, Plameny vášně, Sofie a její láska, potom mohu tento film (telenovelu) doporučit. Jsem překvapen, že jsem nedal odpad! ()

Igis_001

To je pech - umřít si v den vlastních narozenin a dcerám nenechat ani vindru. I přes absenci komediálních prvků, kloudného scénáře a toporné herectví některých "herců" nebylo to tak zlé. Jednoduchá a pohodová záležitost, kterou stačí vidět jednou. Navíc snad jediný film o Mexičanech, kde nedojde k jediné vraždě, jedinému výstřel, ani bitce. V mexické čtvrti LA se prostě mají rádi všichni:-) ()

Obchodka95

Typická americká lovestory. Nejvíc se mi tam asi líbily ty "mexické" barvy. Film by ušel, kdyby nebyl natočený v americe, kde chtějí mít všechno nejlepší a co nejrychleji, ale pak to stojí za nic. Takže mé hodnocení je 70 %. ()

Veeria

Velice příjemný film k takovému tomu domácímu lenošení - nožky nahoru, pití a něco na zub....a pak si jen vychutnávat tu pohodu. :)) Palec nahoru dávám Camille Belle a Wilmerovi Valderramovi. :) ()

Prokii

Příjemná oddechovka. Až se divím, proč má tento film tak nízké hodnocení (tím myslím, že je dokonce pod 60% hranicí - netuším, čím by se měl zavděčit více). Je sice poměrně jasné, co se stane, ale není důvod, proč bych se nepodíval znovu. Plus opět Camilla Belle = hvězda navíc. ()

logosi

Není to sice žádné veledílo,ale herecké výkony byly docela příjemné,romatika ucházející a já se alespon' dozvěděla něco málo o mexické kultuře. ()

Mukade

Kamilka Belle je tu hrozne roztomilá a pekná, Miss of frikin Multiverse :) (čo sa tohto týka, je tento film jej vrchol, podľa mňa). Najlepšie preto pozerať v HD (minim 3Gb BDrip) (: . A vie aj skvelo hrať, napr. tú jednu scénu - vyznanie - zahrala pravdepodobne až neprekonateľne. ()

madline24

Souhlas s komentářem, že tenhle film je taková zkrácená telenovela. Skoro se mi ani nechtělo věřit, že je to "made in USA" a ne made in Mexico a další jihoamerické země :) Film balancuje mezi teenagerovskou komedií ze střední a telenovelou pro dospělé, ale výsledek je koukatelný. A docela příjemně. ()

Pavliable

čekala jsem větší odvar podle zdejších komentářů, o to příjemněji mě to překvapilo. Je to předvídatelné, ale milé a rozhodně se to půlku času neplácá na suchu a nudě, jak je v žánru zvykem. Podle přirovnání k telenovele by měly být postavy protivné a duté jak bambus, a to rozhodně nejsou a mě bavily celý film. Takže pokud vám nevadí, že to má typický průběh má mě/nemá mě rád, do toho. Ale takový průběh mají holt všechny romanťárny a očividně nám to nevadí, že. ()

Isfio

Z každého záberu, z každého kostýmu, postavy, interiéru kričí, že ide o telenovelu. Vezmite si 250 častí telenovely a zhustite ju do jedného 90 minútového filmu. Nie je to až také zlé, ale nesie si sebou všetky neduhy z telenoviel. ()