• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• Jhershaw

Čekal jsem něco opravdu hrozného, a to se nestalo. Jak již bylo řečeno, je to docela komedie, což ale asi nebyl záměr tvůrců. Pokud je vám 15, možná že budete Ken Park považovat za šokující film (problém je, že pokud je vám 15, neměli by vás na něj pustit:). Ale ve mně vyvolala většina scén jen "hm", jsou velmi samoúčelné. Ale kdy jindy uvidíte orální sex na velkém plátně :) **1/2(11.9.2003)

• Trellíno

No to už si radši půjčit nějaký regulérní porno, tam vám to aspon nebude rušit děj. Kids byly ve své době překvapivý a poměrně šokující, ted už musel Clark přijít s něčím novým a tak do toho pořádně praštil a výsledek je průměrný film s opravdovými pornografickými scénami. Nic co by stálo za vícenásobné vidění. I když na druhou stranu, kdy se vám poštěstí vidět porno na velkém plátně. 2,5*(17.3.2003)

• Chrustyn

No, je vidět, že se nás opět režisér pokouší šokovat tím jak se chová dnešní mládež. Avšak narozdíl od jeho starších \"Kids\" mi tohle přišlo o ničem a režisér nás akorát šokuje zbytečnými detaily (detailně natočená masturbace od začátku do konce, záběr na močícího chlapa, kde nám režisér s chutí ukáže jak ho bůh obdařil apod.) a nic nedává smysl.(20.3.2007)

• maverick10

Predstavte si ze jdete se svym partnerem takhle po parku, romanticke letni odpoledne, drzite se za ruce a rikate si ta nadherna slovicka lasky. Najednou vsak slapnete do neuveritelneho lejna, ktere tam muselo nechat snad zvire jmenem Boeing 747. Hrozna situace. No a ted si vemte ze se spolu divate ne KenPark............ To ja bych radeji skoncil v tom lejne(25.2.2007)

• Oskar

Upocený slepenec sexuálně explicitních výjevů, pomateně řvoucí: "Všimněte si mě!" Tentokrát nehodnotím hvězdičkami, protože na jednu stranu jsem byl vyděšen, pohoršen a znechucen (odpad?), ale na druhou stranu je jasné, že právě tohle tvůrci chtěli (*****?). V každém případě je to odporný film a všem, kterým ještě zbyly nějaké iluze o filmařské soudnosti a citu pro mantinely vkusu, radím: vyhněte se mu obloukem!(20.8.2004)

• - Finálnu verziu scenáru, ktorú napísal Harmony Korine, ešte pozmenil režisér Larry Clark. Clark sa pôvodne snažil napísať scenár k filmu sám. (MikaelSVK)

• - Existuje aj reálna osoba menom Ken Park. Park bol v skutočnosti profesionálnym korčuliarom v 80-tych rokoch minulého storočia. (MikaelSVK)

• - Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Paldiny)