• Nizozemsko

• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

Nechápu, proč ten sex pořád někoho tak pobuřuje. Kromě poslední sexuální scény, která ve své detailnosti zobrazení lidského pohlaví byla trochu explicitnější než považuju za nutné, v těch ostatních toho vlastně nic moc vidět nebylo a rozhodně mi to nepřišlo pornografické. Hlavním poselstvím filmu podle mne bylo "šukání bez závazků vás učiní šťastnými" a i když s prohlášením moc nesouhlasím, všechny příběhy (včetně toho Kena Parka) tuto tezi podporují a znázorňují a tím vlastně úspěšně film naplňuje svého cíle. Filmu ale nedám lepší hodnocení (i když nebyl tak špatný, jak jsem se předem bála), protože jsem se u něj nudila, nemá moc velký náboj, dějový ani žádný jiný...(5.2.2010)

• vadic

Společně s Brunem stojí Ken Park na vrcholu mnou viděných filmů co se týče koncentrace ocasů. BRGHHH. Sice to nemělo vůbec žádný syžet ani jeho náznak, ale to nasrat. Jsou horší věci. Třeba právě zmíněná "čůrakovitost" nebo absurdní fanatický otec a jeho promluva o 3 rukou do dceřiny duše. A skok k závěrečnému "grandioznímu" finále?? Kámo, ses snad posral v kině....Pozdní dodatek....Já úplně zapomněl na tu matku. To je naprosto prvotřídní milfa a za ní přidávám první hvězdu :)(20.12.2009)

Larry Clark se opět pokusil obohatit lidstvo a sdělit smysl života dalším svým vysoce intelektuálním kouskem a každý zdejší hodnotitel spatřuje ve filmu pouze laciné porno. Film nás seznamuje s několika rodinkami, jejichž životy jsou vysoce zkurvené. Nutno dodat, že život každého je zkurven jiným způsobem. Sami si můžete zvolit, kdopak žije život nejzkurvenější. Jako takové světélko na konci tunelu slouží sex, který je ve všech případech společensky nepřípustný. Larry Clark zkrátka dělá filmy, které vám nejsou jedno. Už tím, že vás absolutně zhnusí vlastně dosáhl svého, což rozhodně není můj případ, ale nemohl jsem si nevšimnout kupy zdejších odpadů, z nichž většina byla udělena právě z tohoto důvodu. Nevím, zda žijete tak bohémské životy, že vám příjde úplně normální a běžné, že vás uprostřed noci příjde znásilnit macecha mužského pohlaví. Já se přiznám, že při svém fádním způsobu života jsem se šokován cítil. S pornem film nemá nic společného. Můj komeťák povstal během filmu pouze jednou. Je mi jasné, že většina zdejších hanbářů stáhnula film proto, že se chtěli sebeuspokojit. U tohoto filmu to pochopitelně není možné, proto ty nespokojené komentáře, proto ty odpady. Poutavostí je film na podobné úrovni jako Larryho Kids. Hodnotím shodně. A abych nezapomněl, tak první věta v komentáři je vtip a bylo by vhodné ji nebrat vážně.(12.8.2013)

"Hey Shawn, have you ever read that book "Island of Paradise"? This island where the whole world philosophy is about having sex. They just sit around all day and fuck each other." Clark a Korine mi proste sedia a keď vidím to podhodnotenie tu (Porovnajte si ho napríklad s takmer dvojnásobným na imdb) tak ešte tú jednu pridávam. Ken park a kids sú výborne natočené, chladné mrazivé sociálne provokácie - každá z opačnej strany spektra pohľadu na násťročnú sexualitu, ktoré sú kvôli svojej diváka nešetriacej forme odsudzované ako samoúčelná prasačina. Ale kto Korinemu príde na chuť, bude určite spokojný. "Aren't you glad your mom didn't abort you?"(15.7.2013)

• Jamal

Do této chvíle si moje slečna stěžovala, že filmy vybírám já. Poté co se jí libily dnes už vím klamivé reklamy, tak mě přesvědčila abychom na tuto sra... šli. Byli jsme v kině na Ládví 10x10 metrů, asi 10 lidí. Bylo to tak nechutné a příšerné, že už raději film nikdy nevybírala. Proto u mě ty dvě hvězdy, (( ::, .... dnes, po pár letech si pamatuji jen tu scénku z hlavní etikety a pak tu sprosťárnu s tou klikou a jak se tam někdo uspokojoval nad ženskýma výkřikama z tenisu v televizy (( ::(3.1.2007)

• - Režisér Larry Clark a scenárista Harmony Korine spolu nespolupracovali prvýkrát. Stretli sa spoločne počas natáčania snímky Kids (1995). (MikaelSVK)

• - Filmovalo sa v kalifornskom mestečku Visalia a v San Fernando Valley, ktoré patrí k Los Angeles. (MikaelSVK)

• - Existuje aj reálna osoba menom Ken Park. Park bol v skutočnosti profesionálnym korčuliarom v 80-tych rokoch minulého storočia. (MikaelSVK)