poster

Ken Park

 • USA

  Ken Park

 • Nizozemsko

  Ken Park

 • Francie

  Ken Park

 • Slovensko

  Ken Park

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

 • bouncer
  ***

  Celkem drsný až naturalistický pohled na různé úchylky viditelné u lidí menšího města. Řekl bych, že postavy jsou uvedeny celkem dobře, jejich výstřednost je opravdu názorně ukázána. Bohužel představovačka postav není spojená nějakým příběhem a film pak vyznívá dosti bez poselství a žádného většího smyslu. Rozhodně bych ho však neodsuzoval za jeho hrubost - hold každý ukazuje úchylnost jiným způsobem. Doporučuji lidem, kteří mají rádi úchylky jako pan Šmucmucler...(8.4.2004)

 • Cimr
  **

  Přemýšlím, jestli jsem někdy viděl samoúčelnější film a žádný mě nenapadá. Je to škoda, protože Ken Park jinak není špatně natočený, není to béčko a odpad! si nezaslouží. Třeba herci a kamera jsou fajn, ale co naplat, když se to spojí s tak laciným scénářem, že daleko spíš rozesmívá, než šokuje (jeden příklad za všechny - mladík zabije svého dědu, protože podvádí ve Scrabblu a svoji babičku, protože mu chodí bez zaklepání do pokoje). Ken Park asi měl být takovou temnější, explicitnější Americkou krásou, ale bohužel z toho vyšel spíš hraný South Park...(29.12.2009)

 • 2Pac
  **

  Sadal som k tomu s tym, ze to bude nieco podobne a aj tak dobre ako Kids.Mylil som sa.Tiez sa to sice zaobera American teenage life, ale je to strasne povrchne.Snazi sa to zabrat siroky zaber osudov.Vsetko je nacate a nedopovedane.Tvorcovia namiesto kvalitnej filmarskej prace pouzivaju neucelne "sokujuce' vyjavy...(20.4.2004)

 • Oskar

  Upocený slepenec sexuálně explicitních výjevů, pomateně řvoucí: "Všimněte si mě!" Tentokrát nehodnotím hvězdičkami, protože na jednu stranu jsem byl vyděšen, pohoršen a znechucen (odpad?), ale na druhou stranu je jasné, že právě tohle tvůrci chtěli (*****?). V každém případě je to odporný film a všem, kterým ještě zbyly nějaké iluze o filmařské soudnosti a citu pro mantinely vkusu, radím: vyhněte se mu obloukem!(20.8.2004)

 • kobejn
  ****

  Hmm, řekl bych, že typický Clark a typický Korine a logické pokračování Kids. Naprosto věřim, že se podobné postavy a historky skutečně dějí, ostatně stačí si přečíst rubriku krimi v jakýchkoli novinách či na netu, dějí se ještě daleko bizarnější a divočejší věci, ve výsledku je pak tento film ještě hodně krotký. Kids mě svého času šokovaly mnohem víc, ale přesto mě tendle film ničim neznechutil a neměl sem u něj pocit, že jde o nějakou samoúčelnou bulvární provokaci, ale o až příliš uvěřitelný sled epizod ze života obyčejných lidí jednoho amerického zapadákova, které by se mohly (a dějí) kdekoliv a kdykoliv, to je prostě život. Clark s Korinem určitě nechtěli natočit nic artového, naopak mělo to působit tím nejvšednějším dojmem. Nic převratného, ale rozhodně solidní a povedené, alespoň pro mě.(16.5.2013)

 • - Filmovalo sa v kalifornskom mestečku Visalia a v San Fernando Valley, ktoré patrí k Los Angeles. (MikaelSVK)

 • - Existuje aj reálna osoba menom Ken Park. Park bol v skutočnosti profesionálnym korčuliarom v 80-tych rokoch minulého storočia. (MikaelSVK)

 • - Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Paldiny)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace