Sladké bezvládie (TV film)

Komedie

Československo, 1978, 77 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

...márne roky zháňam túto TV inscenáciu, márne čakám kedy sa objaví zasa v TV....roky nič....kedysi sa mi to veľmi páčilo.Hral tam i neskorší úspešný muzikálový režisér Jozef Bednárik - jednu z hlavných úloh. /zatiaľ tu v hrají - nie je uvedený.../(13.4.2013)

• slunicko2

Snímku, vhodnému snad jen pro televizní masochisty, mohu říci jediné - zalez zpátky do hrobu. 1) Studenty střední školy na lyžařském kursu, konkrétně třídy 3.A, hrají 31letý Jozef Bednárik, 28letá Eva Matejková, 24letá Anna Malová a další účinkující podobné věkové skupiny. 2) Stejně věrohodně působí i zápletka, herecké výkony, scénář, dialogy.(8.1.2014)

Tak priznám sa, že od scenáristu Dušana Kužela som čakal viac, nakoľko poznám jeho rozhlasové hry Brzdná dráha, Ale veď ja mám pravdu, tento scenár bol najslapší a zdalo sa, že sa jedná o obyčajnú priemernú komédiu. Zachránil to na konci Jozef Bednárik niekoľkými vtipnými scénkami, naozaj som sa miestami veľmi zasmial, jedine preto dávam 4 hviezdy.(30.12.2018)

• jan72

Tretiakov gymnázia hrajú 21 roční (zrejme z jedného ročníka herectva): Ivan Vojtek st., Judita Vargová, Radeva (vtedy Červeňáková), Mačáková, Laca, Rúfus. Ďalej Tadlánková (rozhlasová a dabingová režisérka?), neznámi Majdán, Emil Spišák, Krištofová, Michalidesová, Bednárik. Niektoré Bednárikove výstupy (napr. s Kišom) sú celkom úsmevné - ak to beriem ako grotesku.(16.2.2015)

• Peabody

z mého hlediska hrůza. celé ve dvou dekoracích, neděje se kromě kopy řečí o odpovědnosi predsedkyne SZM v zásadě vůbec nic, vtipy s brýlemi, skrz které není vidět, místní blběnka vyjíždějící po doktorovi, který neví o medicíně vůbec nic (prokouknout by ho musela snad i žákyně zvláštní školy). Komické situace jsou na úrovni školní besídky ve třetí A. Herecké výkony jsou taky hrozné. Nevidím ani bod, který bych měl dát, za čo, preboha, sudruhovia???(10.1.2014)