Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pětačtyřicetiletá Silke je v nezáviděníhodné situaci - manžel ji opustil kvůli mladé ženě, chce se rozvádět, a ona se v zoufalství a zmatku zaplete s - nyní již bývalým - přítelem jeho milenky Kláry. Dobrodružství na jednu noc skončí jejím otěhotněním. Silke, která kdysi porodila mrtvé dítě v pátém měsíci a pak už se jí nepodařilo přijít do jiného stavu, se po jistém váhání rozhodne tento nečekaný dar osudu přijmout. Manžel Richard je samozřejmě rozhořčen a sdělí jí, že je všem pro smích, čtyřiadvacetiletý otec dítěte Felix se ale po prvotním šoku začne k situaci stavět konstruktivně a docela zrale. Silke se rozhodne to s ním zkusit, další obrat ale nastává, když se Klára a Richard rozejdou, a Richard usiluje se k Silke vrátit. Silke ho chce vzít zpět, pak ale zjistí, že se poté, co přišli o dítě, nechal starilizovat, neřekl jí to, a celá léta ji udržoval v domnění, že už do jiného stavu přijít nemůže. Příběh má ale happyend - Silke porodí zdravé dítě - a muže si nechá oba. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

arcticsky 

všechny recenze uživatele

Takové téma zaujme. Ale nejméně od polovičky filmu už bylo jasné, že se pohybujeme na německé filmové půdě a celé to vyvrcholilo pitomou pointou.... ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Německou romantiku mám rád asi jako rumunská auta, ale čas od času jsem okolnostmi donucen se v obojím projet. Tentokrát je to bylo věrohodné asi jako karamboly v Kobře 11, napínavé jak fotbalový zápas Německa s Burundi a za tu koncovku by se ani jedna nejmenovaná Rosamunda nemusela stydět. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama