Film je divokou jízdou dvou nevyzpytatelných mladých vražedkyň Violet (Saorise Ronan – Hanna, Pevné pouto, Pokání) a Daisy (Alexis Blendel – Sin City, Gilmorova děvčata). Jejich zabijáckou pohodu jim však naruší jedna neočekávaná zakázka a jeden záhadný muž (James GandolfiniRodina Sopránů). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Jaro_slav

50-60%. Ale jen za Dannyho Treja a ty fakt nádherný oči Alexis Bledel. Saoirse mě neskutečně vytáčela a hlavně mi neni jasný, proč to vůbec někdo natočil a co tim chtěl říct. ()

Tred2

Tohle dopadlo hodně jinak než jsem si původně představoval. A vlastně mi to ani nevadí. Příběh dvou "dospívajících" dívek, jež se živí jako najemní vrazi. Prakticky celé se to odehrává v bytě jejich aktuálního cíle. Líbí se mi jak se to postavilo proti konvencím, líbí se mi, že to mělo nadsázku a nadhled. Nakonci mě hlodalo, že jsem se nedovzěděl víc.. vlastně ani o jedné ze tří hlavních postav. Pokud čekáte krimi o zabíjacích s komplikovanou zápletkou a překvapivým vyvrcholením, tak by jste byli v případě Violet & Daisy vedle. Tohle je opravdu trošku jiná záležitost. Chápu rozporuplná hodnocení, mě se to však líbílo. Po delší době film, který obelstil moje očekávání a opravdu mi sedl. ()

heihatchi

Kdysi dávno jsem na toto viděl trailer (kterej jsem si pamatoval úplně jinak), takže když jsem dostal možnost toto shlédnout, tak jsem se těšil na ujetou jízdu ve stylu Takoví normální zabijáci, akorát s pěknejma teenkama. No je neuvěřitelné, jak rozdílný byl výsledek od očekávání :D Jednalo se spíše o cestu do hlubin ženské/dětské duše, kde akce bylo opravdu pomálu, stejně tak humoru, ale kecalo se ve velkém. ()

Monisek

Podle hodnoceni jsem zadnej zazrak necekala, ale to, co jsem videla, rozhodne nebylo ani prumerny... Aaaagh, hruza! :-D ()

Puddle

Jaké to malé povídkové překvapení! Můj soused zabiják meets Koralína? No nevím, ale jedno je jisté; sušenky s mlékem a skákání po mafiánských zdechlinách ještě nikdy tak překrásně pohádkově nechutnaly. Úplně si představuju, jak po novinářské projekci začali všichni místo potlesku hrát tleskanou. Vi a Daze by se to určitě líbilo. ()

hazaba

Crazy komedie, která místy baví, ale místy nudí. Kdyby se vypustily některé scény, resp. film se zkrátil, bylo by hodnocení lepší. Takhle v danou chvíli pobaví, ale rychle vyšumí. ()

BOURQUE

Žiadna pochybnosť o tom, že scenárista (a zároveň aj režisér) sa inšpiroval od Q. Tarantina. Mohla by to byť zaujímavé, ale chýbajú tie Tarantinovské veci (dokonale vypracované dialógy, charaktery, ...). Dvojica A. Biedel a S. Ronan nie je zlou kombináciou, ale celý film kvôli nevypracovanosti je podpriemerný. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Cruchot

Na film jsem se podíval především kvůli dvojici sexy roštěnek v titulní roli, ale tuhle praštěnou krimikomedii stojí za to vidět hlavně kvůli výtečnému Gandolfinimu, který představuje zamýšlenou oběť jejich nájemné vraždy. Gandolfini zklame málokdy, ale tentokrát se ukazuje v poněkud jiné poloze, než na jakou jsme (nebo aspoň já) u něj zvyklí. Ačkoli je na holky hezkej pohled a akční scény jsou "strašně cool", herecky je tenhle frajer strčí hravě do kapsy. Film je celkově hodně ujetej a říkám si, co pan Fletcher asi hulil, když tvořil tohle dílko. Nicméně popravdě jsem se (i díky rozumné stopáži) nenudil a tak dávám hezké ***. ()

Eventyrer

Barbie Sunday má novú kolekciu šatičiek OMG! Zabijeme jedného chlapíka a ide sa na nákupy. Milujem takýto typ zvráteného humoru, kedy sú nenormálne veci normálnymi a naopak. ()

TommyDiamond

Val a Dejs potřebují nové šaty. Což je prosím hlavní motiv. Netradiční akční podívaná plná střelby a nevinných dívčích tváří. Povznesl jsem se a vychutnal si tuto lehce nesmyslnou podívanou u které má vražda svou slovní předehru. Dám tři hvězdy protože jsem se nenudil. ()

Persephone9

Začala som s dobrou náladou a tešením na Saoirse a skončila som s osopleným nosom a mokrým vankúšom. Veľmi ťažko pozeratelné, obzvlášť teraz po smrti Gandolfiniho... =/ ten človek bol Pán herec!!! Prenádherná "jednohubka" s ktorou som osobne veľmi spokojná a oplatilo sa čakať, i keď sa možno čakalo pridlho, pridlho natoľko, že niektoré slová a situácie sa stali pravdivé... =/ ()

muttant

Neveril som tu ničomu, ani tomu, že tento film chce, aby som niečomu veril. Ako keby si len tak existoval sám osebe a bolo mu jedno. Prázdny - to je asi to správne slovo. Ale je to škoda, obe herečky mám veľmi rád, Saoirse hrá skvelo, Alexis sa do svojej úlohy vôbec nehodí. Celkovo pekný vizuál to trochu zachraňuje. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Ta nezvyklost je okouzlující a právě proto tolik neuchopitelná. - Violet a Daisy je tím filmem, u kterého si i za rok budu pamatovat pár scén a psát o nich v cynickém porovnání s tím, co žiji (sprchování se na kopci mrtvých těl, vražedkyně s jojem a slepými náboji, "tanec vnitřního krvácení", to name a few...) - a to je moc fajn. Ale ani nezařaditelnost a smělá originalita, ukrutná roztomilost a vražedná lidskost nedostřelí na takový film, kde by všechno fungovalo. Přestože střípky byly moc kouzelné. "If you touch, you DIE." ()