Jen Bůh odpouští

• Dánsko Only God Forgives (více)

Před deseti lety Julian zabil policajta, ale podařilo se mu utéct. Dnes je z něj jeden z největších drogových dealerů v Bangkoku. Když Julianův bratr zabije prostitutku, policie si pozve na pomoc Changa – Anděla pomsty, který dovolí otci zavražděné, aby ho osobně zabil. Tím však rozpoutá peklo, protože do situace se vloží Julianova matka, šéfka jedné z nejmocnějších kriminálních organizací, která Juliana vysílá pomstít svého bratra. (oficiální text distributora)

bycer

Ideální film pro ty, co již nebaví akční mainstreamové stupidity s chaotickým střihem a hromadou keců o ničem. "Jen Bůh odpouští" je přesný opak. 3% akce, 2% rozhovory, 1% humor, 95% surrealismus. Vhodný pro příznivce Thajska, D. Lynche, možná trochu Cronenberga a Kubricka. Nádherný barevný toning a atmosféra. Pomalé tempo mi sedlo, tak jako příběh a hlášky typu Wanna Fihgt? :). Skvělý ambientní hudební doprovod. Jen víc takových hypnotických záležitostí. ()

palino1118

Nicolas Winding Refn touto absolútnou hovadinou dokázal, že má v sebe umeleckého ducha avšak len sebe a niekoľkým pseudointelektuálom.Pre bežného diváka absolútne nepozerateľné a o to viacej sa vynára hnev na toho tzv. umelca kedže boli očakávania dosť vysoké,, Ryan a thajský box?!".. ()

Caravagio

Ty jo, o čom to bolo? Nebyť pár, skôr Tarantinovských scén, tak by som to radil k haluzine a nie thrilleru... Tak na toto sa fakt neoplatí pozerať a ľutujem tú hodinu a pol... Jedna hviezda len za obsadenie hercami, čo je pramálo na pozrenie filmu. ()

flegmos

velke sklamanie tento film je. To co drzi cely film je atmosfera a herectvo postav. Zapletka, akcia, dialogy, dej su uplne nudne, trapne, unavne jednoducho o nicom. Pseudointelektualne, spektakularne nic. Absolutna prazdnota. Cele zle. Drogy, nuda a honenie ega su zle. ()

JBpivosaj

Co to sakra bylo ? 90 minut nudy, pořád čekáte, že jako něco bude a najednou konec. V celém filmu padne asi tak 28 vět, překlad bych asi zvládl i já. Jinak dobrý Ryan tady jen čumi a bez hnutí brvy si ohřeje ruku ve své matce, která incestila zřejmě jen jeho bratra a tak Julijánovi to bylo asi líto. Nejlěpší byl asi ten ťaman s větším nožem, co je takovej ninja co dobře zpívá :-) No co si budem povídat, nuda a zklamání... škoda, že na takový béčko Gosling kývnul...Jo a ještě, když už Ryan kvuli tomuto filmu trenoval ten thajskej box, proč něco neukázal? Myslim, že ty tří výpady by dal i bez treninku. PS. pobavila mě socha Tong Poa :-) ()

margita figuli

nemusi sa vzdy vsetko podarit. scenar nebol zly a bolo tam vidno par peknych reziserskych napadov, ale myslim, ze v tomto filme hral reziser refn vo vyssej lige nez na aku stacil. teda mieril vysoko, ale nezvladol to. u ryana goslinga sa ukazalo ake je pre neho dolezite mat nad sebou pevnu rezisersku ruku a ako mu to bez nej nejde. vdaka muzam za kristin scott thomas (kvoli ktorej som tych par korun za kino listok az tak nelutovala). aj hudba dobra. ()

Martin.C

Na tomhle filmu jsem byl v kině - bylo tam asi deset lidí a z toho pět po půlhodině odešlo. Krátce po projekci jsem to viděl na 90 %, "protože se tam trochu moc pomalu chodilo". S odstupem čistých 100 % a těším se na další zhlédnutí. ()

Montmorency

Režisér se měl rozhodnout - buď červenočernobílé, pomalu se vlekoucí drama, plné nic neříkajících (uměleckých?) scén a nebo zůstat u brutálního krváku a udělat z toho pořádný aktion.....Goslinga a hlavně K.S.Thomas je pro tuhle míchanici škoda ()

RonnieR

Film lenivo sa plaziaci ako "prd z gatí", len pre silné povahy a filmových fajnšmekrov. Nech rozmýšľam tak rozmýšľam neviem ho pochopiť, čiže film zatiaľ nad môj pochop! Možno časom... .50%. ()

Valentino4

Zvlastni film ( pochmurne bizarni ) - balancuje Na hrane tezkopochopitelneho umeni. Natoceno celkem slusne, dobry vykon Goslinga ( I kdyz temer nemluvi - ale I tak to zahral s gracii, coz neumi kazdy ). Celkove Vsak film ztraci Na scenari. ()

ProchySBK odpad!

Kuwa Gosling by se měl už naučit mluvit. Drive bylo dobrý, ale víckrát už ne! Tohle je béčko, co béčko, hovno céčko! Pro maníky co rádi vypíchnutý oči a červený lucerničky a draky na kobercích v pozadí. Napište mi o co tam šlo. Já pochopil, že máma dealerka šoustala s Ryanem a měli spolu dítě. Potom že číňani můžou zabíjet dospělí, ale děti ne, který se nesměji ani koukat. A když se budou koukat, tak se tomu paznechtovi useknou ruce. No kam sme se to dostali!? ()

smalldevil odpad!

17 min + 59 sec. STOP To karaoke jsem už nerozdejchal. Možná, že až si do e-cigára začnu cpát LSD, tak to pak zkusím pustit znova. Do té doby o té sračce nechci slyšet a jak mi někdo řekne o božím odpuštění, tak ho praštím přes palici a pak mu sám možná odpustím. ()

pikovyeso

psychodrama v thajsku, policajt co zločin trestá katanou a rozmazlený a zvrácený synek-bratr-zabiják , podobný náboj jako drive ale jeho kvality to nemá ()

Po kom půjde Neonový démon?

Po kom půjde Neonový démon?

06.02.2015

Refn si vyjde s mrtvými

Refn si vyjde s mrtvými

16.06.2014

Nicolas Winding Refn si po rozporuplně přijatém thajském výletu Jen Bůh odpouští vybíral mezi několika projekty a teprve před pár dny došlo k oficiálnímu potvrzení, že jeho následujícím filmem bude I… (více)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

29.12.2013

Denzel si naverboval režiséra Drive

Denzel si naverboval režiséra Drive

12.12.2012

The Equalizer je seriál z osmdesátých let, který vydržel na obrazovkách čtyři sezóny. Jeho hrdinou byl bývalý tajný agent Robert McCall (Edward Woodward), jenž jako pokání za svou minulost zvolil… (více)