Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

Ham.and.eggs

Je to stejná telenovela jako každá jiná...proto tak "vysoké" hodnocení ve zdejším prostředí.....jinak Ronee má jeden z nejstřízlivějších komentářů tady... ()

CyriC odpad!

Věřím, že se to dostane do nejhorších seriálů. Jeden jediný díl mi stačil, abych byl naprosto znechucen. ()

DHDV odpad!

Filmové zlo udělalo v TV Nova velkou revoluci !!! Pro některé důvod jít na pivo ve všední den, aby nerušili své drahé polovičky :D ()

Hapretor odpad!

U mě je to hovadina už podle názvu. Vykradený dobrý pohádkový film s tehdy opravdovou Šeherezádou. Pokud patříte mezi citově založené a řadíte se k těm, co vydrželi koukat na VKVéčka, jděte do toho. Čekejte nemožné. Čekejte demenci na dobrou noc. Opět budu citovat mou babičku: "To je tak blbý, až je to hezký!" Pro někoho. Pro mě ne! Aspoň hlavní představitelka je hezká a dobře se obléká. Žádná ošklivka Betty. Jenže dialogy jak u debilů a scéna střídá druhou tak debilně, že ani nevím, kde to jsme a co se vlastně děje. U mě utrpení na poli "soap operas" v naší televizi. ()

Luk Skywalker

Já jsem viděl kousek jednoho dílu, takže nehodnotím, ale myslím si, že 4% není objektivní a hodně lidí, kteří zde hodnotili započítali, že tento seriál je v prime time, což podle mého nemá v hodnocení co dělat. ()

KHkomiks odpad!

TV nova musela hned po prvních dílech shodit z osmé hodiny večerní tuto další naprosto vypatlanou telenovelu, kterou označili za seriál pro všechny - mladé i staré a z tohoto důvodu byla sepsána petice což bylo na místě, protože jsme to mi normální a trochu chápaví lidé jenž nemají takový žaludek na tyto debilní seriály. Je to záživné asi jako nález mrtvé mouchy nejspíše ani to ne. Naprosto úchylný seriál, na který jsem měl vztek, když ho chtěli dávat na nově každý den v osm večer myslel jsem, že se svět zbláznil, takovéto nehorázné kraviny necháme důchodkyním posedlým romantickými seriály, které nám ukazují něco, co takové v normálním životě není a doufám, že valná většina se mnou souhlasí, že telenovely patří k hodinám raním nebo raději nemají v televizi nic dělat. ()

solid

Velmi oceňuji snahu nekterých uživatelů pokukázat na nutnost zamyslet se nad: 1. Opravdu má smysl hodnotit seriál na základě jednoho dílu? Pokud se navíc jedná o seriál ukončený pak hodnotit ho před shlédnutím dílů všech je pokrytectví a blbina, natož pak k tomu ještě napsat úderný komentář. 2. Opravdu jste čekali, že nejúspěšnější turecká telenovela bude větší pecka než naše nejúspěšnejší telenovela? Jak si myslíte, že by pak tu naši hodnotili turci? Viděl jsem pár momentů z jednoho dílu a hodnotit nebudu. Hudba mi přišla zajímává, právě tím, že se nejedná o standardní hudbu západní seriálové produkce. Co se týče pochyceného děje, tak paradox rozdílného přístupu k dramatickým situacím, kdy jedna se vyhrotí naprosto kladným směrem a druhá naprosto záporným nelze hodnotit, ale v telenovelách pouze přijmout. ()

drankeryth odpad!

Tomuto hroznemu serialu som obetoval asi dvadsat minut a mal som dost. Dost ma pobavili nerealisticke mimiky tvare zdesenia, smutku, ohovarania ako v kazdej blbej telenovele. Vsetko v tejto telenovele stoji za velke hovno. Herci nevedia vobec hrat, ak sa to da povedat, ze su hercami. Skor su to dementi pozbierani na ulici v Turecku. Pre mna je tento serial strata casu a nechapem komu sa nieco moze taketo pacit. Ved v kazdej telenovele rozoberaju jednu nepodstatnu vec aj v dvadsiatich castiach. Priserna hudba v serialy mi extremne lezie na nervy, ked ju zacujem v telke, ako prechadzam okolo nej. ()

Elyon odpad!

Opravdu nemám ráda telenovely, hlavně ty, které hrají na city. Ještě že seriál nemá tisíc a jeden díl... ()

Loooki odpad!

V Česku to nemalo dobrú sledovanosť, na Slovensku to trhalo rekordy...kokos, mne to trhalo žili s to mi stačilo počuť opening credits! (v lete sa v pokoji ani fajčiť na balkóne nedalo,celým barákom sa to ozývalo). Najviac ma však dorazila hláška, keď som bol na dovolenke v Turecku, kde sa jedna pani pýtala sprievodkyne, či je možné stretnúť Šeherezádu,keď je v tom Turecku. Hej, ty píčo v Loby bare! ()

Cvalek

Když se člověk nudí tak proč ne? Baví mě tyhle ty seriály sice ne všechny ale baví. Co se tyče tohohle tak zaujme i po vícero zhlédnuti. ()

desolator6 odpad!

zaujímave komentáre: verbal... tento "týpek" mi vážne prehovoril do duše teplým slovom a ešte teplejšou plienkou v profilovke. ()