Podraz

Setup

Akční / Krimi / Drama

USA, 2011, 85 min

• benny159

Jedna * za Bruca Willisa, ktorý tu jediný hrá to, čo má a ešte za Randyho Coutura a za scénu rozsekania. Curtis "50-centovka" Jackson hrať nevedel, nevie, a ani nikdy vedieť nebude. Tvorcovia sú pekne vybití. Vsadili na zvučné meno Willis, aj keď ten tam má len menšiu rolu nasraného bossa, ktorému ukradli peniaze. Scenár je akčná klasika, avšak natočená ansolútne nezáživne, nudne, bez dynamiky, slaboduché a bez nápadov. Je mi ľúto. Aj tých 20% je veľa.(3.1.2012)

• Anderton

Žiadna katastrofa, proste iba ďalšie typické gangsterské béčko, len s hviezdnejším obsadením. Sklamaním bolo záverečné rozuzlenie, kde si tvorcovia zobrali tak trochu príklad z o tri triedy lepšieho Verejného nepriateľa. No a návštevy v kostole a dialógy senťáka s kňazom, to je kategória sama o sebe, akoby to tam chcel mať samotný "umelec", lebo si rieši niečo osobné, neviem.(5.6.2017)

tak teď nevím.. chvílama se to tváří jako zajímavej akční film, ale pak tam začnou řešit boha nebo tam přijde přiteplenej ultra nebezpečnej nájemnej vrahoun a celej dobrej dojem je pryč.. taky mi to přijde jako by se někdo snažil napodobit G. Richieho a moc mu to nešlo.. taky mi film přijde hodně nevýraznej, asi tak jako že je vám uplně jedno jestli ste se na něho podívali nebo ne.. takže asi 3*..(14.9.2011)

• SallyZen

Já jsem zvědavej, co budou točit za takovejch 5 let. Tohle je typickej příklad vybrání všech klišé, všech podobných situací z dřívějších podobných filmů a naprosto nic originálního. A mě už to nebaví. Občas jsem přihlížel ještě na nějaké okolnosti abych mohl filmu dát nějaké to lepší hodnocení, ale tady to už nemá smysl. To, že tam daj Willise a 50 centa, neznamená úspěch. Film je tak předvídatelný a naivně natočený, nemá větší hloubku, je hrozně povrchní a snaží se vypadat drsně, ale absolutně tak nevypadá. Příště něco svěžího a zajímavého, prosím. 10%(10.9.2013)

Samozřejmě i já, jako zdejší drtivá vetšina na film koukl jen pro jméno Bruce Willis! Hele já si fakt nemůžu pomoct... Kdybych viděl krátkometrážní filmek (cca 12 minut) "Boss Biggs", dám pět hvězd! Kdykoliv byl Bruce na scéně, najednou ten film dostal úplně jiný náboj, který bohužel hned záhy skončil... Willis je úplně jinde než jeho "kolegové" z tohoto bijáku! Škoda jen že už toho svého daru nechce nikde moc využívat a bavit nás - svoje fanoušky, jako zhruba ještě pravidelně deset let zpátky! Jen za něj a jeho vtipný vsuvky tři hvězdy a 50 %(26.1.2018)

• 50 Cent

• - Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Michigan, a to v mestách Detroit a Grand Rapids. (MikaelSVK)

• - Spoiler: V scéne, kde Vincent (Ryan Phillippe) nájde Miu (Jenna Dewan-Tatum) mŕtvu na podlahe, je možné vidieť, že Mia mimovoľne hýbe očami. (N0X.)

• - Sonny (Curtis "50 Cent" Jackson) nosí hodinky značky Hublot. (dyfur)