Mikarda

Absolute feel good movie!!! Čistá naděje, emoce z toho jen prýští, viděla jsem podruhé a vím, že se na to klidně podívám za pár let znovu. Díky za super dvě hodiny, Jennifer je neskutečná raketa, tu můžu opravdu všude. Oblíbený moment: když oba křičí a běží - Why are they so excited about five? ()

Fíla

Ačkoliv jsem dost pochyboval o hodnotách tohoto snímku, tak mě ke konci přesvědčil, že je to lepší než se to na první pohled zdá. Ještě když trochu přimhouříme očka, tak to na čtyři hvězdičky dá. Bradley s Robertem mají stejnou povahu a oba dva působí cholericky. Zajímavý snímek, který vás provede hrou na lásku ale i slovních říček a hraním. Taneční kreace a šílené slovní říčky. 2.7.2013- změna hodnocení. ()

Cl3ricK

Šíleně krásné. Tohle mi prostě neskutečně sedlo. Bezvadná romanťárna, kde na konci nemusíte utírat potoky slz, ale stačí se jen usmívat a utřít ty na krajíčku. Jako chtělo tohle by oskara snad za všechno. Hlavně teda pro Coopera, ten byl fakt pure awesome. Romantika roku a asi moje nová srdcovka. ()

berusche

Uznávám, že jde o poněkud novou představu romantických klišé a možností, ve kterých se vztah může zvrtnout. Tím se Terapie láskou stává originálním romanťákem, díky čemuž sbírá (a zjevně ještě bude) nějaké ty super zlaté ceny. Námět je vážně vydařený. Se scénářem už bych si bohužel tak jistá nebyla. Od dvacáté minuty do sto patnácté jsem se totiž trochu nudila (ono je to totiž dost dlouhé). Trochu hodně nudila. Některé scény jsem považovala za zbytečné, některé dialogy za prázdné (což je škoda). Děj se začne vyvíjet v takových stejných kolejích a nic vás vlastně zas tolik nepřekvapí. Už jen očekáváte happy end (cca od dvacáté páté minuty). Kdyby to vlastně jen začalo a skončilo, byla bych asi spokojenější. Ale, pan Cooper mě po jeho spisovatelích trochu zvedl náladu, tak mu jí taky zvednu nějakou tou hvězdou (Dáte mu někdo vědět? Já jen aby věděl.). ()

Lord.Jim

Je to milej a pohodovej film, ale i dojemnej a dost vtipnej. Robert de Niro jako tatínek bezva, neúprosná logika sázení je super, hlavní postava jako "talisman pro štěstí" bomba a "smutná vdova" - tak to je sympaťačka největší. Fakt miloučký. ()

Petrasuvicka

Pěkný film, který se první hodinu trochu vleče, druhou uteče zase hodně rychle. Je to hezké a koukatelné, příjemné romantické drama, které je bohužel obří nafouknutá bublina. Čekala jsem od toho fakt hodně, na to, kolik to má procent a fakt, že pln lidí dávalo pět hvězdiček. Takže nejspíš to je příčinou onoho lehkého zklamání. Proto jen tři hvězdičky. Nebýt kolem toho takový humbuk, možná by to byly i čtyři, ale jednu věc vysloveně vytknu - vážně moc uřvané a uhádané. ()

filmoid

Film - neuróza, film - obsese. Povedená, drásající komika o pokřivené komunikaci jedné degenerované středostavovské rodiny. Poslední takovou psychedelii vytvořil mistr Anderson v opusu Opilí láskou; romantika je tu servírovaná bez příkras, láska se poskládává z invalidních berliček, tiků, křečí a afektů a taky z nádherných hádek a kolektivních záchvatů. Robert De Niro jako cholerický obchodník s deštěm je naprosto přesný a vykosťující. ()

Aljak

Ďakujem za pekný filmový zážitok. Veľmi príjemný romanticko-komediálno-dramatický film, ústredná myšlienka bola naozaj nádherná - a síce, že psychicky zranenému človeku dokáže najlepšie pomôcť a porozumieť jedine niekto, kto sa tiež trápi. A to nielen vo filmovom scenári, ale aj v reálnom živote. Morálna podpora dokáže spraviť divy a hlavne človek vníma svet úplne inak, keď strastiplným obdobím kráča spoločne s niekym, kto mu rozumie a podporuje. Ako sa vraví: V priateľstve je každý smútok len polovičný. Film sa mi páčil, aj preto že to nebolo presladené, ale skôr úprimné a kontrastné. Ale ten koniec som očakával inší (aspoň v tomto prípade filmového romantizmu) - takže ma to trošku prekvapilo. Jennifer Lawrence je skvelá herečka, čo opäť potvrdila aj v tomto filme. ()

M.i.k.e

objektivně to na plnou palbu neni,ale když vezmu v potaz,že jde o nejlepší romanci za posledních pár let,není to úplně k zahození.V jádru neskutečně příijemný film,který i přes ne zrovna vzorové hrdiny zahřeje a pobaví.Jennifer Lawrence okouzlující,Robert DeNiro standatní a pro Bradleyho Coopera zatím zcela určitě nejlepší role...85% (a patá hvězda prostě proto že mi tenhle kousek udělal radost) ()

Gee.Rocks

Coopere, tohle ti nikdy neodpustím! Žeru ti každou minutu, každou vteřinu! Tvého narušeného Pata ti věřím až do morku kostí a miluju ho. Taky miluju Tiffany, protože... ji hraje Jennifer Lawrence a je božská! Čekal to někdo? Já určitě ne. Lawrence, která hrála tak nějak... zapomenutelně... a nakráčí si O. Russellovi před kameru a vypotí něco tak úžasného a lup! a sklízí Zlatý Glóbus... a Oscara! Sakra! Výborný film. A není to jen tím, že mám slabost pro filmy o narušených osobách, o lidech, kteří si zažili léčebnu.... kdepak. Tohle je velká krásná věc, plná velkých krásných pravd, třebaže už byly řečeny milionkrát, tak nikdy nebyly řečeny takto. A pokud ještě pochybujete, jestli se na Silver Linings Playbook mrknout, tak.... je snad nějaký film s Robertem De Nirem vyloženě špatný? ()

Jonash87

Jemné, krásné, vtipné, dojemné, výborně zahrané, a ač trochu předvídatelné, tak rozhodně pěkně a s nadhledem natočené. Příjemný filmový zážitek. ()

Martin741

Kvalitny film od rezisera Davida O´Russella o tom, ze ak chce clovek dosiahnut stastie, musi prejst bordelom, peklom a hlavne sajrajtom. Chvalim zrucnu reziu a kvalitne dialogy : 74 % ()

zbyshek

Nemám rád lidi co se kouknou na info o filmu, vidí romantický, a hned to odstřihnou. Čas od času si pustím takovýto typ žánru a musím říct, že mne jen málokdy zklame. Nebylo tomu jinak u tohoto snímku. Bradley Cooper skvělý a ještě lepší Jennifer Lawrence, gratulace k Oskaru, myslím že zasloužený. Celkově film byl sepsán dobře, dialogy přidávali filmu plusové body. I vtipné scénky se tam vyskytovaly. Nemám velké výhrady proti tomu. 80%. ()

Marqta

Drama, podané s nadsázkou a s množstvím vtipných momentů. První půlka se mi hodně líbila, potom se to ale všechno tak nějak zaseklo a zpomalilo, všechno jakoby se omílalo pořád dokola a ano, přišla na řadu romantická část, která už jen kvůli tomu, že je "romantická" nemá mnoho mých sympatií. Celkově bych řekla, abyste od tohoto filmu nečekali drama, spíš jen trochu vážnější romantickou komedii. Herci jsou fajn a hudba je taky dobrá. S hodnocením váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Nakonec dám asi 4, ale je to vážně na hraně. Vůbec by nevadilo kdyby se tvůrci trochu více upnuli na hlavní námět a vynechali některé, podle mě, zbytečné scény, které vše jen natahují a v celkovém kontextu jsou tak trochu nic neříkající a vytržené z celkového děje. ----"The world will break your heart ten ways to Sunday, thats guaranteed, and I can't begin to explain that, or the craziness inside myself and everybody else."---- ()

peiton

Úžasný príbeh o tom, že v živote naozaj nie je nikdy nič isté. Neviete, kedy natrafíte na niekoho zaujímavého, možno na prvý pohľad čudného, ale kto zapadne k vám ako ozubené koliesko. Je to príbeh zo života, o našich psychózach, trápeniach, o tom, čo občas nevidíme a nevnímame, až kým nám to nebuchne do čela.O vzťahoch, ktoré sú naozaj komplikované a áno, strašne sa mi páčil Pat s tým svojím presvedčením, že keď už život je na hovno, je drsný, krutý, tak aspoň filmy nech sa končia happyendom. ()

Lischai

Je to film o tom, jak si dva citově rozbití lidé říkají hrozné věci a přitom si k sobě pomalu hledají cestu. Pořadí žánrů je spíš drama, romantický - dlouho nic - a až pak komedie. Pokud se teda nesmějete fórům, kdy muž o čerstvě ovdovělé ženě, co si nechce sundat snubák, řekne, že je "děvka provdaná za mrtvolu". Ha, ha, moje bránice. Celkově je to víc než okay film, ale bavily mě skoro výlučně scény s Lawrence a Cooperem. Když byl na plátně někdo jiný, začalo to být nudné, ukecané a nezajímavé, dokud ti dva nebyli zase spolu. Že by to nakonec byla důmyslná metafora lásky? ()

Havaj8

Nejsem moc příznivcem filmů, kde se 3/4 nic pořádně neděje, i když všichni dopředu víme, jak to dopadne. Chápu, že je potřeba si připravit půdu na to velký finále, ale proč tak pomalým tempem. Je strašně zvláštní, když to mezi ústřední dvojkou nejiskří po celej film, ta chemie mi tam nefungovala. Ano je vždycky hezký, když to dopadne slibně a romanticky, ale nerozumím jiný věci. Čím si tenhle film vysloužil takovou pozornost, spoustu nominací a další. Jen proto, že je to na téma terapie? ()

William_

Nerozumím proč ta vysoká hodnocení, ale asi nejsem cílovka filmu. Větší nudu jsem zažil naposled v čekárně zubaře. Však to je otřesné, nevím co na tom lidi vidí za skvost? ()

shyster

Oskarové kvality tohohle filmu mě minuly, ale jako normální film se mi líbil i s vědomím, že za měsíc si na něj ani moc nevzpomenu. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží