Baerdeller

Velká škoda prvních 25 minut, kdy se ve filmu nic moc neděje. Uvědomuji si, že ten úvod byl natočen schválně nesympatický, odpudivý a beznadějný, aby se to poté mohlo krásně hollywoodsky zlomit, ale stejně... Takhle dát pět hvězdiček nemůžu, proto jen silné 4****. ()

IrmaVep

Tohle že má 2 hodiny?? Mně to přišlo dlouhý jak tejden. Takhle jsem se s filmem snad nikdy nesekla víc. Jeho "kouzlo", či co na něm všichni (nebo tedy většina) vidí, mě očividně obešlo pořádnou oklikou a pro jistotu to vzalo ještě po špičkách. Uřvané, nesympatické nic. Na jméno Nikki jsem už alergická. Díky bohu za De Nira - on a hudba mi to sledování zpříjemnili. A ta ocenění, no tak to už mi hlava vůbec nebere... ()

mfanta

70% - Bradley Cooper disponuje kromě titulu "nejkrásnější muž" i nesporným hereckým talentem. Film Terapie láskou je dalším z těch, které tuto hypotézu potvrzují. Jedná se o romantickou komedii/drama, kde Cooper hraje psychotického muže pronásledujícího a naprosto fixovaného na svou (teď již skoro bývalou) ženu. A hraje ho výborně. Zdatně mu sekunduje taktéž psychicky vyšinutá Jennifer Lawrence. I další postavy jsou zajímavě napsané, takže výsledné dílo stojí za požadované dvě hodiny pozornosti. ()

Lonelybiker

Strasně zábavný počin, u kterého jsem se nenudil ani na chvíli. Přál jsem si, aby konec byl takový, jaký ho filmaři vymysleli. Zbývá dodat, že mě překvapil obrovský počet konverzací a slov, které vládnou celému filmu. A Jennifer "Lórencová" je fakt kus ;) ()

Welington

Terapie láskou je jeden z těch romantických snímků, které vůbec vidět nemusím, ale jak se jednou stane, už beztak není cesty zpět. Ačkoli podobný žánr nevyhledávám a Jennifer Lawrence je mi z nějakého důvodu malinko nesympatická a scénář je u tohoto snímku plný trhlinek, které kazí jinak docela dobrý dojem, tak tento film stojí hlavně na určité nelogičnosti, která baví a herecké duo si, přes veškeré spory, malichernosti a neshody krásně sedne. Film, ve kterém se spolu střetávají dva lidé, každý s trpkou minulostí a prošlapanými botami a dírou v srdci, není dílem, které by mělo ohromit, ale určitě pěkně překvapí. ()

MATTcz

Řekl jsem si že jsem zase dlouho neviděl nějakou romantickou komedii, abych si konečně odpočinul od toho strašení, střílení a bůhví od čeho všeho ještě. Musím říct že mě film velmi mile překvapil. Ve filmu jsou chvilky kdy se zasmějete avšak, já jsem měl i slabé chvilky na trošku té romantiky, a kapánek jsem si poplakal. Je to moc hezký film, nevím co více k tomuto filmu vytknout. Jen vám to chci doporučit, abyste se mrkli i vy na tento snímek. Protože vás chytné za srdíčko, a snad si taky jednou popláčete jako jsem to udělal <3 ()

angelle

Nečítajte tento komentár tí, ktorým sa film páčil, nechcem vám kaziť náladu, ale mňa fakt nezobral. Jennifer a Bradley ako hlavní herci dobre zvolení, ale to je asi všetko, čo dokážem oceniť. ()

5tipes

Pro mne velmi slabý film, s krutě ukecaným scénářem, kamerou na zvracení a nesympatickými herci, kromě de Nira a Lawrence, jim patří ode mne jedna hvězda. Jinak velmi otravný film! ()

Sejkorka

Zatím 2* , nedokoukáno. Hlavní hrdina je příliš šílený, třeba se to postupem děje zlepší. Ani náznak komedie .... 17-3-23- dokoukáno a furt 2* Na hlavního hrdinu jsem si zvykl, ale toho řevu porád, mnoho povyku pro nic. Mám na mysli hlavně ty pičoviny kolem americkýho fotbalu. Vysvobození nepřinesla ani dvacetiletá Jennifer L. Jednak je příšerně nadabovaná, druhak "krevamlíkové" vnady na všechno nestačí. COŽEEE?!! Ona za tohle dostala Oskara 2013? A dalších 7 nominací tenhle podprůměrnej biják. To mě tedy poser...PODRUHÉ 27-2-24 pamatoval jsem si jen nvní neúspěšný pokus, pak jsem zjistil, že jsem to viděl celý. No, hodnocení neměním, byť jednotky procent ano. Stále mi nejde do hlavy, čím tenhle film akademii tak upoutal. Je tu spousta kravin (např. rvačka před americkofotbalovým zápasem) a taneční vystoupení Tiffany a Pata spíše jako parodie. ()

Richmond

Bradley Cooper a Jennifer Lawrence sú skvelí herci a o tom niet pochýb. Ale v týchto rolách som im to akosi nežral. Ani jeden z nich na mňa nepôsobil presvedčivo. To, že za svoj výkon Lawrenceová získala oscara ma udivuje. Zápletka sa točí vôkol dvoch maniakálnych schizofrenikov, ktorých dialógy sú plné nezmyslov. Tagy: komédia, romantický. Wow tak na toto iba poviem že to bolo komické asi ako Schindlerov zoznam a romantické asi ako pozerať sa na znásilnenie vo väznici. 20% 1* ()

peproch

Tak jsem si chvíli po dokouknutí filmu položila otázku, o če,m to vlastně bylo. Proto, že jsem nevěděla, jestli se mi to má nebo nemá líbit. A utekl měsíc, odpověd stále uspokojivou nemám, ale už vím, že za pitomoučkou slupkou romance se skryl jemný příběh a silné poselství. Příběh o zotavování se a opouštění iluzí a poselství o tom, že dříve než připustíte, že jste bipolární psychotik, co se musí léčit, dobře se rozhlédněte kolem sebe, nejste-li obklopeni lidmi, kteří jsou manipulující, degradují vás, soucitem vás anihilují a silné instinkty, jako svobodný sex a připravenost se pobít kriminalizují. Máte být odsouzen za to, že jste zmlátili drzouna, který sexoval s vaší manželkou u vás doma???? Český titul filmu poukazuje k romantickému záměru filmové adaptace novely. Ta má ale jinou povahu než film a jeho interpretační rámce, definování a výskyt postav, časová koncepce a mnohé jiné.  Český text dialogů určitě též poztrácel mnoho narážek a kontextů, kterým je možné jen pensylvánsky rozumět přesně. ()

mart93

V první půlce vykřesali jiskřičku naděje scény kdy se poprvé setkávali a seznamovali hl hrdina s tou ženou. Jména si nepamatuju. Tam mě to po zmateném začátku začlo zajímat. Bohužel ale né moc dlouho. Od řešení předání dopisu a tančení vše vyprchalo a naděje ve 4/4 filmu spolehlivě uhašeny. Pak už jsem i musel přetáčet :D To je u mě známka že už chci aby to skončilo tzn. nic moc ()

Falanx

75%. Vrtění slaďoučké prdelky a bříška Jennifer Lawrence, duševní nepohody chlápka jménem Bradley Cooper, jsem si  považoval na tři. Leč starý dobrý nezklamávající Robert De Niro a Julia Stiles mne dovedli ku čtyřem stálicím. ()

T.E.Elf odpad!

Protivný, otravný, divný, uvaněný, hloupý, přechytralý, poučující ... uff, po pár minutách jsem musel vypnout. ()

PanLord

Cooper a Lawrence nás projednou vtáhli do životů průměrné buranské americké rodiny žijící pouze ligou amerického fotbalu. Svět sázek propojený s psychickými poruchami kolemjdoucích zasazený pod roušku romantiky a lásky dvou sociopatů je však něčím zajímavým a zcela otevřeným, jež si nehraje na uhlazenost za oponou humanitní korektnosti. Dva magoři si k sobě našli cestu, scénář funguje, avšak český divák bez znalosti kontextu zřejmě neocení zdařilou práci celého štábu. Jako oddychovka velmi příjemný snímek. ()

BigJohn02

Dost nadhodnocená romantika o psychouších natočená na základě racionální úvahy, že za filmy o psychouších Oskary jen prší. Bohužel, komedie ani náznakem. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží