Reklama

Reklama

Epizody(16)

Obsahy(1)

Denně sledujeme seriály o lidských vztazích a o lásce. Tentokrát můžeme pozorovat celý proces tvorby seriálu a příběh lidí, kteří ho tvoří. (Pethushka)

Recenze (8)

Chroustal104 

všechny recenze uživatele

První 2/3 se mě líbily docela dost. Chemie mezi hlavní dvojicí fungovala a i vedlejší postavy byly dobré. Pouze šílený Yang Soo Kyung, který měl být zřejmě vtipný, na mě dělal dojem, jako by byl neustále na drogách a působil pouze trapně. Celou dobu jsem se divil, že ho už dávno někdo nevzal klackem. Potom jako by scénáristovi došlo, že musí natočit ještě dost dílů. Hlavní hrdina, který se do té doby choval poměrně normálně a logicky, začal jednat jako po lobotomii. Zřejmě proto, aby se mohl neustále tvářit jako ušlechtilý mučedník. Bohužel mě to zkazilo celý seriál a musel jsem se vyloženě nutit, abych to dokoukal do konce. Je to opravdu škoda, protože tohle mělo rozhodně na víc. ()

Magi90 

všechny recenze uživatele

Vcelku fajn seriál, který přibližně ukazuje, jak se seriál natáčí a jaký je to frmol okolo. Úplně přesně to tak asi pravdivé není, přece jenom je to opět "seriál", ale aspoň trošku ukáže tu realitu okolo natáčení. Nicméně začátek tu byl hrozně zmatený, nadchlo mě to až u čtvrtého/pátého dílu. Jedna postava mi tam ale nesedla a tu hrála Song Hye-gyo, v tomto seriálu byla hrozně protivná a uřvaná..ve Full House měla lepší roli.. Jinak ale pěkné :-) Doporučuju ke zhlédnutí, mě se líbily hlavně scény okolo natáčení :-) ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Režisér Min-soo Pyo mě opět nezklamal a dorama pojal (podivínsky) po svém. On prostě umí z herců dostat něco zvláštního a udělat ten jejich svět tak optimisticky barevný. Až se mi chce kolikrát v tom jejich světě žít. Příběh je poměrně otevřený a pravdivý. Ikdyž dávno vím, že Bin Hyeon a Hye gyo Song jsou skvělí, tady jsem dostala desítky důvodů, abych je měla ještě radši. I ostatní herecké obsazení mi velice sedlo. Atmosféra a hudba je lehce podobná jako v Coffee house. 4,5* ()

ainny 

všechny recenze uživatele

První tři díly zabránily tomu, abych dala plný počet. Nevím proč, ale začátek mě vůbec nezaujal, Song Hye-gyo mi slušně lezla na nervy a vlastně jsem se do čtvrtého dílu prokousala kvůli Hyun Binovi a Eom Gi-joonovi. Pak už mě to začalo bavit a pohled do zákulisí mi mnohé objasnil. I když asi i tady bývá realita přece jenom trochu jiná. Co se mi ale líbilo bylo samotné finále. Nebylo uslzené, naopak bylo vtipné a nevzpomínám si, že bych se u nějakého konce seriálu tahle nahlas smála... ()

EsterH 

všechny recenze uživatele

Nakrúcanie o nakrúcaní. Pekne vykreslené, že práca scenáristov, režisérov, ich asistentov nie je vždy med lízať. Ak si režisér praje, budú herci aj lietať, skákať z mosta a asistenti musia vysadiť 50 000 kvetov... vzťahy ma až tak nezaujali, len vďake peknému koncu sa to vytiahlo na se =  3 hviezdičky.. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama