Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Denně sledujeme seriály o lidských vztazích a o lásce. Tentokrát můžeme pozorovat celý proces tvorby seriálu a příběh lidí, kteří ho tvoří. (Pethushka)

Recenze (7)

jarah 

všechny recenze uživatele

Seriál o produkcii seriálu sa celkom podaril. Aj keď som mala chuť v prvých dieloch Ju Jun Young zobrať mokrou handrou po hlave (asi by som mala skôr scenáristku) za detinské bľačanie a "dupanie nohami", neskôr ma to celkom chytilo. Hyun Bina hádam ani nemusím spomínať, je to pán herec a do každej postavy, ktorú predstavuje sa vžije, čím obohatí celý príbeh. Pristavím sa pri mojom ďalšom obľúbencovi - Uhm Ki Joonovi. Prvýkrát som ho videla v celkom pozitívnej polohe, až mi to bolo divnô :) On je stvorený hrať záporné chraktery, pretože nenapodobiteľne ovláda mimiku a výraz, aj keď jeho úsmev tiež nie je na zahodenie. Páčilo sa mi, že sa dej nezameral na hviezdy, ale na prácu štábu. Niektoré pasáže boli evidentne vyfabulované, ale hrubú predstavu o vzniku seriálu to poskytlo. Som vďačná Ainny za tip, rozhodne to stálo za zhliadnutie, bavila som sa. ()

Georgiana 

všechny recenze uživatele

Začátek seriálu teda nenadchnul. Ačkoliv se zdálo, že se pořád něco děje (Což zapříčinilo poměrně velké množství postav, jelikož nám prezentují prostředí před i za kamerou.), ve skutečnosti děj stál na místě a já si z prvních epizod odnášela jen to, že mně neustálé handrkování postav lezlo na nervy, jelikož si nikdo neměl, co vyčítat, když jeden stál za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.. Lámala jsem si hlavu nad tím, jestli z toho dokážou ještě něco vykouzlit.. A paráda! Musím říct, že bych se vůbec neurazila, kdybych si to pustila znova a to bych zprvu fakt(!) neřekla. Polovina seriálu už byla víc než dobrá, postavy mě chytly, zvlášť pomocní režiséři a vůbec ta práce na place. ()

Reklama

Magi90 

všechny recenze uživatele

Vcelku fajn seriál, který přibližně ukazuje, jak se seriál natáčí a jaký je to frmol okolo. Úplně přesně to tak asi pravdivé není, přece jenom je to opět "seriál", ale aspoň trošku ukáže tu realitu okolo natáčení. Nicméně začátek tu byl hrozně zmatený, nadchlo mě to až u čtvrtého/pátého dílu. Jedna postava mi tam ale nesedla a tu hrála Song Hye-gyo, v tomto seriálu byla hrozně protivná a uřvaná..ve Full House měla lepší roli.. Jinak ale pěkné :-) Doporučuju ke zhlédnutí, mě se líbily hlavně scény okolo natáčení :-) ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Režisér Min-soo Pyo mě opět nezklamal a dorama pojal (podivínsky) po svém. On prostě umí z herců dostat něco zvláštního a udělat ten jejich svět tak optimisticky barevný. Až se mi chce kolikrát v tom jejich světě žít. Příběh je poměrně otevřený a pravdivý. Ikdyž dávno vím, že Bin Hyeon a Hye gyo Song jsou skvělí, tady jsem dostala desítky důvodů, abych je měla ještě radši. I ostatní herecké obsazení mi velice sedlo. Atmosféra a hudba je lehce podobná jako v Coffee house. 4,5* ()

ainny 

všechny recenze uživatele

První tři díly zabránily tomu, abych dala plný počet. Nevím proč, ale začátek mě vůbec nezaujal, Song Hye-gyo mi slušně lezla na nervy a vlastně jsem se do čtvrtého dílu prokousala kvůli Hyun Binovi a Eom Gi-joonovi. Pak už mě to začalo bavit a pohled do zákulisí mi mnohé objasnil. I když asi i tady bývá realita přece jenom trochu jiná. Co se mi ale líbilo bylo samotné finále. Nebylo uslzené, naopak bylo vtipné a nevzpomínám si, že bych se u nějakého konce seriálu tahle nahlas smála... ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama