Reklama

Reklama

Epizody(16)

Obsahy(1)

Denně sledujeme seriály o lidských vztazích a o lásce. Tentokrát můžeme pozorovat celý proces tvorby seriálu a příběh lidí, kteří ho tvoří. (Pethushka)

Recenze (8)

jarah 

všechny recenze uživatele

Seriál o produkcii seriálu sa celkom podaril. Aj keď som mala chuť v prvých dieloch Ju Jun Young zobrať mokrou handrou po hlave (asi by som mala skôr scenáristku) za detinské bľačanie a "dupanie nohami", neskôr ma to celkom chytilo. Hyun Bina hádam ani nemusím spomínať, je to pán herec a do každej postavy, ktorú predstavuje sa vžije, čím obohatí celý príbeh. Pristavím sa pri mojom ďalšom obľúbencovi - Uhm Ki Joonovi. Prvýkrát som ho videla v celkom pozitívnej polohe, až mi to bolo divnô :) On je stvorený hrať záporné chraktery, pretože nenapodobiteľne ovláda mimiku a výraz, aj keď jeho úsmev tiež nie je na zahodenie. Páčilo sa mi, že sa dej nezameral na hviezdy, ale na prácu štábu. Niektoré pasáže boli evidentne vyfabulované, ale hrubú predstavu o vzniku seriálu to poskytlo. Som vďačná Ainny za tip, rozhodne to stálo za zhliadnutie, bavila som sa. ()

EsterH 

všechny recenze uživatele

Nakrúcanie o nakrúcaní. Pekne vykreslené, že práca scenáristov, režisérov, ich asistentov nie je vždy med lízať. Ak si režisér praje, budú herci aj lietať, skákať z mosta a asistenti musia vysadiť 50 000 kvetov... vzťahy ma až tak nezaujali, len vďake peknému koncu sa to vytiahlo na se =  3 hviezdičky.. ()

Reklama

Chroustal104 

všechny recenze uživatele

První 2/3 se mě líbily docela dost. Chemie mezi hlavní dvojicí fungovala a i vedlejší postavy byly dobré. Pouze šílený Yang Soo Kyung, který měl být zřejmě vtipný, na mě dělal dojem, jako by byl neustále na drogách a působil pouze trapně. Celou dobu jsem se divil, že ho už dávno někdo nevzal klackem. Potom jako by scénáristovi došlo, že musí natočit ještě dost dílů. Hlavní hrdina, který se do té doby choval poměrně normálně a logicky, začal jednat jako po lobotomii. Zřejmě proto, aby se mohl neustále tvářit jako ušlechtilý mučedník. Bohužel mě to zkazilo celý seriál a musel jsem se vyloženě nutit, abych to dokoukal do konce. Je to opravdu škoda, protože tohle mělo rozhodně na víc. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Režisér Min-soo Pyo mě opět nezklamal a dorama pojal (podivínsky) po svém. On prostě umí z herců dostat něco zvláštního a udělat ten jejich svět tak optimisticky barevný. Až se mi chce kolikrát v tom jejich světě žít. Příběh je poměrně otevřený a pravdivý. Ikdyž dávno vím, že Bin Hyeon a Hye gyo Song jsou skvělí, tady jsem dostala desítky důvodů, abych je měla ještě radši. I ostatní herecké obsazení mi velice sedlo. Atmosféra a hudba je lehce podobná jako v Coffee house. 4,5* ()

Georgiana 

všechny recenze uživatele

Začátek seriálu teda nenadchnul. Ačkoliv se zdálo, že se pořád něco děje (Což zapříčinilo poměrně velké množství postav, jelikož nám prezentují prostředí před i za kamerou.), ve skutečnosti děj stál na místě a já si z prvních epizod odnášela jen to, že mně neustálé handrkování postav lezlo na nervy, jelikož si nikdo neměl, co vyčítat, když jeden stál za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.. Lámala jsem si hlavu nad tím, jestli z toho dokážou ještě něco vykouzlit.. A paráda! Musím říct, že bych se vůbec neurazila, kdybych si to pustila znova a to bych zprvu fakt(!) neřekla. Polovina seriálu už byla víc než dobrá, postavy mě chytly, zvlášť pomocní režiséři a vůbec ta práce na place. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama