Začínajúca herečka a speváčka Sharpay Evansová dostane po výstupe v Lava Springs ponuku, aby hrala v broadwayskom muzikáli. Prehovorí otca, aby jej kariéru v New Yorku financoval. Otecko – pravdaže – svojej milovanej dcére všetko splní, ale len s určitou podmienkou. Musí do mesiaca dokázať, že sa na Broadwayi presadí. Inak sa musí vrátiť domov a pracovať v rodinnej firme. Keď Sharpay dorazí na konkurz, zistí, že nepozvali ju, ale jej psieho miláčika Boi. Ako sa ambiciózna Sharpay vyrovná s týmto problémom, aby sa nemusela s hanbou vrátiť domov? (TV JOJ)

unclejack odpad!

Toto je už na porážku. Sharpay je filmová hviezda očividne takého formátu , že jej dali vlastný film , čím ma nielen sklamali , ale po pozretí dotyčnej snímky aj navždy poznamenali. Ružovučký koncentrát najťažšieho kalibru. ()

Fantasy odpad!

No, pokud jste desetileté děvčátko, které se stále ještě nezbavilo závislosti na DisneyChannelu a svého snu být herečkou a vydělávat miliony, pak je to přesně pro vás. Pokud nejste, radši se nedívejte ani na úvod. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Sidder

Od tohohle filmu jsem dostal přesně to co jsem očekával. Jediné plus snad můžou být někdy efektní a přesto stále stejná hudební čísla. To jak vždycky přesně vystihovala dějovou situaci v příběhu mi lezlo na nervy. Celkově naprosto předvídatelné, stále stejné a dokonce ani má oblíbenkyně tentokrát téměř nic nezachránila. Jedna hvězda za těch pár dobrých nápadů a druhá za sexy taneček na začátku. ()

lilylove

Ashley Tisdale úplně zbožnuju a v tomhle filmu mě nadchla,skvělý nádherný film.Miluju tenhle film.Doporučuju dávám 5* ()

agent0111

Je to hloupe, ale roztomile, diky libivym pisnickam davam hvezdy 3 a kvuli tem vasim odpadum davam o dalsi hvezdicku navic :P ()