poster

Legendární parta

 • USA

  Rise of the Guardians

 • Slovensko

  Legendárna partia

 • Velká Británie

  Rise of the Guardians

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2012, 93 min

Režie:

Peter Ramsey

Předloha:

William Joyce (kniha)

Producenti:

Christina Steinberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Za rok 2012 asi ten nejnudnější animák, který jsem viděla. Dabing parádní, animace též, ale ten příběh byl tak nezajímavý, že jsem ho poslední půlhodinku doslova prozívala a bylo mi šumák, jak dopadne. Velká škoda, protože naopak 3D: ***** je u tohohle animáku společně s Na Vlásku to nejlepší, jakého se mi zatím dostalo. Výborné efekty i pestrost od začátku do konce!(19.3.2013)

 • MiiRA
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale na mě to zapůsobilo. Příjemně se na to dívá, pěkné animace. Pohádka, jak se patří na odreagování. Zlo nikdy nemůže zvítězit na dobrem... s tím musel bubák počítat :D(3.8.2013)

 • StarsFan
  ***

  Animovaný film, který vrací diváka do dob, kdy tento žánr nebyl určený dospělým, ale těm nejměnším. Dobro a zlo je tedy jasně rozděleno, žádného sofistikovaného, složitého humoru se člověk nedočká, konec je předem jasný. A přes to vše musím přiznat, že jsem v závěru byla lehce dojatá.(27.1.2013)

 • Flego
  ****

  Príjemné oživenie animovanej ponuky, kde vystupujú klasické americké postavičky ( nie komiksové ) obhajujúce ozajstné hodnoty.(3.3.2013)

 • Segrestor
  ****

  Ačkoliv nemám příliš v lásce moderní americké pohádkové postavy jakou je třeba Santa Claus coby z reklamy na Coca Colu vzniknuvší patron dobra a štědrosti, jenž se skupinou skřítků na Severním pólu monitoruje všechny děti, aby jim o vánocích na sobím spřežení přinesl nějaký ten dárek, musím s klidným srdcem říct, že tenhle animák mě, právě podstatou svých figur, k sebepoškozování nedonutil. Naopak, zcela zaujal a s nadšením jsem jej dokoukal. Obzor vědění si rozšíříme o několik dalších nových pohádkových bytostí, mezi zajímavé přijde určitě Sandman (hrdina pohádek Hanse Christiana Andersena), Jack Frost, o kterém jsem si z jiného filmu myslel, že je to sněhulák, zatímco se jedná spíš o magického ducha mrtvého chlapce, u nás se zažitým jménem Mráz, děda Mráz, Mrazík, dále pak Velikonoční zajíc, který vypadá jako Kojot Vilík z animáků Road Runners anebo víla Zubněnka, která sedmiletým Američanům cpe doláče pod polštář za jejich mléčné zuby. Vskutku bizarní partička. Proti nim povstane záporák Stín a uhněte se z toho docela slušná polízanice. Pokud vás už omrzela Červená Karkulka, kůzlátka, prasátka, Jeníček s Mařenkou, hloupý Honza, statečný Jiřík, lakomá Barka nebo komunista Dařbuján, tahle parta vás zaručeně pobaví.(3.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace