poster

Top Gear: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Top Gear Apocalypse

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 74 min

Režie:

Phil Churchward
 • honajz
  ***

  NIc extra, ten humor je občas poněkud chtěný, ale nápad je zajímavý, i některé hlášky.(5.1.2012)

 • Liqid
  ****

  Další povedené DVD od pánů z Top Gearu. Film obsahoval pár velice dobrých nápadů např. STK, poslední galon paliva, hry do auta atd. Bohužel mi tentokrát k dokonalosti chyběl Clarkson. Hammond a May nejsou prostě do aut tak zapálení. Přesto však mužu tento film všem doporučit.(5.3.2011)

 • VasaX
  ***

  Velice zajímavý nápad na top gear special. Ale bohužel je to slabé, nekonzistentní, jakoby s hodně nízkým rozpočtem a bez Jeremyho to prostě o to více zaostává. Tak nějak jsem se bavil, ale samotné Top Gear speciály mě bavily mnohem, mnohem víc než apokalypsa, která sice sice nápaditá, ale velmi slabě zpracovaná....(1.9.2012)

 • hellstruck
  ***

  Spíš jako speciál mi to připadá jako že se kluci opravdu hodně nudili. Z toho, že tam nebyl Clarkson se jako valná většina tady nezblázním, ale je pravda, že chyběl. Zrovna tak by to ale bylo, kdyby se neukázal Hammond, nebo May - prostě jsme zvyklí na všechny :-) Tenhle díl mě nebavil tak moc, jako všechny ostatní, ale šílenosti opět nechyběly a pobavila jsem se. Obzvlášť při počáteční jízdě do práce v nukleární zimě.(19.3.2013)

 • LiborGondek
  ****

  Je vidět, kdo je tahounem Top Gearu... Bez Jeremyho se z 5 hvězdičkového pořadu stává slabý 4 hvězdičkový. I přes dobré nápady a sem, tam zajímavé testy, je Apokalypsa převážně nudná a trapná. Klucí to sami, jak je vidět, asi nezvládnou nikdy tak dobře. Ale pořád je to Top Gear a pořád tam jsou auta, takže 70%...(24.12.2012)

 • - Když Richard Hammond jede v Bowleru, je při záběrech na palubní desku vidět, že je na tachometru 0. (alambert)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace