Černá mamba

(neoficiální název)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

Ice123

Taková rozsáhlá, naprosto skvělá reklama na nike. Kdyby se takhle točily reklamy, tak začnu koukat na televizi ;) 80%. ()

Icefist

Pere se to ve mně. Basketbal mám dost rád, jenže nesnášim Bryanta. Jo to kdyby tam hrál hlavní roli Shaquille, to by byla jiná pecka! Takhle 60 %. Oblíbená část- ...nebo jiná megastar, kterou si můžeme dovolit... ()

majo25

Iba jediný záber na tenisky sa mi na reklamu zdá trochu málo. Ohňo- a výbucho-lačný úlet sa ale myslím celkom vydaril. ()

bartias

V zábavné reklamě se Robert Rodriguez a basketbalista Jamal Duff berou s nadhledem a ochotně přidává se k ním skvadra hvězda v sestavě Wills, Trejo a West. Šestiminutovka, která současně vychází z tradice blaxploitation filmů a Duffova nicku Black Mamba srší vtipem a je nacpaná skvělými efekty. Lidi od Nike vždycky věděli, že na propagaci by se nemělo šetřit. ()

URBAN

Jako reklama nic moc ale potěší vidět známé tváře jako třeba Bruce Willis , Robert Rodriguez a mojeho oblíbence Kaneyho Westa ()

SeanLSD

Rodriguezov vizuálny cit pre popkultúru je jednoducho neuveriteľný... Žral by som ho, aj keby odteraz točil už iba reklamy. ()

Radiq

No jo, Rodriguez, ten když nemusí, tak žádné troškaření. Nebýt popisků, tak kromě Treja a Willise bych nevěděl, že ti černoši mají známá jména. Ta forma formou rozhovoru tam podle mě být nemusela, ale pořád je to reklama, takže počítám, že si to Nike takhle přáli. ()

Doudis19

Nevím čím to, ale film, ač šesti minutový, v hlavní roli s černochem, ač Kobe Bryantem si prostě užít nedokážu. Nedokážu ty jejich namachrovaný tlamy brát vážně, bohužel. Každopádně za ty prachy, co určitě stál tenhle kraťas, by se dalo natočit alespoň tucet kvalitnějších a především vkusnějších reklam. ()

Sfinkter

Pro milovníky basketu by se mohlo jednat o kultovní kraťas, ale pro všechny je to dobrá zábava a šest minut je hned pryč. ()

Jizni Tlapa

V jednoduchosti a úchylnosti je síla........Rodriguez přesně ví, na čem stavět svoji tvorbu....řeknu to po "najkově"...fajfkově cool... ()

Qitek

Willis je tam nějak trapnej. Kanye West je tam nějak trapnej. Rodriguez s těma jeho Grindama už začíná bejt taky pomalu... Ještě né tak trapnej ale bojím se, že je načase přestat a jít jinam. ()

ecceHOMMO

Černá mamba má niečo, čo veľký boss chce za každú cenu. Jeho botasky Nike. Skvele dôvtipná a efektná reklama s množstvom hrdinov (West, Trejo, Willis). A však hrdinovia prichádzajú a odchádzajú, ale legendy zostávajú večné. A tou je Kobe Briant. ()