Černá mamba

(neoficiální název)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

AllShallFall

Další z Rodriguezových nápadů. A vapadá to celkem i zajímavě. Když primhrouřím obě oči, abych se nemusel dívat jen na ty černý, tak bych dal i za víc. Jinak vtip to mělo, energii taky.Takže za 80% zaslouženě. Jinak Je to reklama dobrá. ()

teutates

Rodrigovi se někdy něco povede, no většinou se mu spíš něco posere... nekomentuju vůbec ty sračky, co točí pro děcka a tohle?! Já fakt nechápu, co na tom bylo tak super, jak mám možnost podle hodnocení vidět. Reklama pro "černou mambu" a booom, booom prásk, jaké to bude úžasné? Opět kurva Danny Trejo... řekne mi někdo, jak může někdo natočit Grindhouse, který doslova potěší u srdce a následně na to nějaké Prcky a nebo tady toto??? 2/10 ()

predators

Černá mamba se vrátí! A my doufáme, že nebude jen u Černé mamby 2, 3 nebo 4, ale že budou rovnou desítky černých mamb. 80% ()

Flakotaso

Jako reklama neuvěřitelně zdlouhavé. Rodriguez tam chtěl narvat všechny svoje oblíbené trademarky, ale nepochopil, že reklama není určená k JEHO exhibici, ale k exhibici Niku a Bryanta. A navíc se zoufale opakuje. ()

honajz

Šestiminutová reklama na Nike, kde vlastně jde hlavně o ty ohýnky ve skoro každé scéně. Aby to bylo delší, tak je to proložené tím, jak se příběh vlastně u Westa doma "vymýšlí". Jasně, hláška, že když budou vidět a hrát boty, bude od sponzora víc peněz a víc výbuchů, ale stejně mi to celé přišlo unylé. Profesionální, ale nic, co by mne překvapilo, nebo bych nečekal. Jako sami si řekněte - máte udělat delší reklamu na boty Nike a máte k tomu špičkového basketbalistu a Roberta Rodrigueze, jak to asi bude vypadat - prostě nic překvapivého. A Bruce Wiilis taky jen do počtu, jen tak. ()

JASON_X

Tento způsob reklamy zdá se mi být velice povedeným. Sice reklamy na cokoliv obecně nesnáším, pohrdám stádními lidmi kteří se jimi řídí a nosit značkové hadry mě vůbec neláká, ale tohle milé dílko mě zlákalo osobou režiséra a následně okouzlilo a oslovilo svým nápadem, řemeslným provedením i hereckým obsazením. Kdyby reklamy vypadaly takto, nebudu je okamžitě po jejich začátku vztekle přepínat, nebo jim aspoň vypínat zvuk. ()

Caszidy

Kobe Bryant je Black Mamba a Black Mamba je basketbalový Machete! Vskutku brilantní reklama Nike na nové kobeho sneakers. Radši ani nemyslet, kolik tahle sranda musela stát. ()

Lacike

Keby to malo minutu, maximalne dve, tak je to genialne. Ale ma to sest minut a dostatocne mnozstvo napadov, aby to bolo po cely cas vtipne to nema. A ak ste to videli az vdaka CSFD, kde vam v kazdom druhom komentari vyspoileruju polovicu vtipov, tak vas lutujem. ()

maseer2

Kobe Bryant, Danny Trejo, Bruce Willis a další pod taktovkou Roberta Rodrigueze.. škoda, že takové nářezové reklamy neběží normálně v televizi :) ()

PauloZ

Takhle drahou reklamu Nike určitě jěště nemá :). Rodriguez to ale pojal svědomitě, obohatil Brucem a Dannym a dal tomu solidní moderní kabátek s porcí akce. Pořád je to ale jen pěkná 6minutová reklama, kterou nelze hodnotit stejnou měrou jako film. ()