poster

Chladnokrevný

 • USA

  Deadfall

 • Francie

  Cold Blood

 • Slovensko

  Chladnokrvný

 • Velká Británie

  Deadfall

Krimi / Thriller / Drama

USA / Francie, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ***

  Jakoby Ruzowitzky nevěděl, co chce točit. Nejdřív to byl celkem obstojný thriller s dvojicí na útěku, do něhož se připlete propuštěný trestanec a pak si najednou film chtěl hrát na Funny Games. Pokud by vše zůstalo v té první rovině, bylo by to fajn, ačkoliv by to stále nebylo nic, co by si člověk zapamatoval. Ono rodinné posezení z mého pohledu Deadfall degradovalo. Na druhou stranu nemohu filmu upřít jistý spád a hlavně je tu celkem luxusní obsazení, takže těch 50% tomu s klidnym srdcem dám.(19.8.2013)

 • Kryton
  **

  Pěkné obsazení, pěkná atmosféra zasněženého prostředí a totálně podprůměrný film. Jména jako Eric Bana, Olivia Wilde (vrrr mňau) , CHarlie Hunnam alias kápo SONS a další by slibovalo hodně. Jenže scénař i režie je hodně podprůměrem. Z docela zajímavé krimošky se vyklube dosti hloupá a naivní rodinná záležitost, kdy se neustále kecá a kecá o problémech až bych si vystřelil nejradši mozek z hlavy.(21.11.2012)

 • Radek99
  ****

  Rakouský režisér nanejvýš primitivních béčkových hororů a slavného oskarového válečného dramatu dostal šanci ukázat co umí v Hollywoodu, Oskar prostě otevírá mnohé hollywoodské dveře a otevřel je i pro Stefana Ruzowitzkyho. Ten se poučil a zkombinovav přednosti prvého i druhého výše vyrčeného natočil tak opravdu vynikající staromódně působící atmosferický thriller. Jeho film vyniká vysokým stylem (asi mám navíc slabost pro tahle kriminální dramata ze severu USA zahalená do mrazivé nádhery sněhu a sněhových vánic) a silným hereckým obsazením. Příliš mnoho náhod sice trochu pokazilo zápletku, leč i přesto se jednotlivé dějové linie fatálně slévají v jeden silný dějový proud. Ale dobře to charakterizuje daný žánr, navíc všechna ta bezvýchodnost a násilí jen dotváří výsledný dojem. Jeden z mnoha velmi podhodnocených filmů na této databázi... Podobné filmy: Fargo(2.6.2013)

 • vitekpe
  ***

  Vybornej Eric Bana. Sissy S., Kris K. a Kate Mara v pohode. Olivii neznam a nicim mne nezaujala. Obrazky v pohode. Pribeh celkem plyne, cili tempo taky v pohode. Ale jinak je to pateticka a klisoidni blbost, a pokud chcete videt film o snehu a sikovne policistce, pustte si radsi o nekolik radu lepsi Fargo. 3+(26.7.2013)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Uff. Tak tohle bylo hodně velké zklamání. Relativně zajímavý snímek na první pohled a taková rozbředlá ptákovina po shlédnutí. Eric Bana je fajn, i když přehrává, Olivia je stále pořádně sexy, to je ovšem vše. Scénář který se sype podobně jako sníh z mraků, přehnaně stereotypní archetypy pro které by označení jako klišé bylo více než kompliment a neskutečně otravný Charlie Hunnam. Zimní thriller jen pro ty nejméně náročné, který není schopn nadchnout ani v jediném ohledu a topí se hluboko ve vodách průměru. Škoda.(30.1.2013)

 • - Původní název filmu byl Blackbird a Kin. (R´Hell)

 • - Olivia Wilde byla v průběhu natáčení scény, kde její postava téměř umrzne, skutečně pouze v minisukni. Tyto záběry vznikaly v Kanadě. (betyn)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v meste Montreal a na ďalších miestach v kanadskej provincii Quebec. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace