poster

Chladnokrevný

 • USA

  Deadfall

 • Francie

  Cold Blood

 • Slovensko

  Chladnokrvný

 • Velká Británie

  Deadfall

Krimi / Thriller / Drama

USA / Francie, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ****

  Čakala som biedu, a možno práve preto som bola milo prekvapená. Páčilo sa mi, počnúc muzikou ... http://www.youtube.com/watch?v=MGNM8qBFCGo ... a končiac hereckými výkonmi. Dej to malo dobrý, aj napriek niektorým prepísknutým momentom, človek sa nestihne nudiť. Obsadenie kvalitné, Bana hral naozaj výborne, Wilde mám rada a Hunnam, kvôli ktorému som si film pozrela, je ten správny ochránca a za poslednú bitku by som mu dala kľudne aj tú zlatú medailu.(7.10.2013)

 • lennyd
  ***

  Addison (Eric Bana) a jeho sestra Liza (Olivia Wilde) po úspěšné loupeži v kasinu prchají na sever do Kanady. Bohužel se připletou k dopravní nehodě, a poté ještě zabijí policistu, takže se musí rozdělit a každý do Kanady razit svojí cestou. Zatímco Liza potká sympatického Jaye, který by ji mohl kousek cesty svézt (ale který má také dost svých vlastní problémů - a navíc se do Lizy zamiluje), tak po Addisonovi jde téměř celý policejní sbor v okrese. Nakonec se Addison i Lisa znovu sejdou, u Jayových rodičů, které Addison vezme jako rukojmí... To máte tak, pejsek s kočičkou se zase jednou rozhodli uvařit film, a tak do něj naskládali všechno, co jim padlo pod ruku, od zajímavého prostředí, sněhové bouře, dvou uprchlíků, zamilované dvojice, boxera propuštěného z vězení, sporů s otcem (toto dokonce ve dvojím podání), a to vše završeno absurdní večeří k svátku Díkůvzdání. Ale jinak se na film docela dobře koukalo (hodně dělalo to prostředí), a příběh jako takový taky nebyl úplně marný, herecké obsazení mně docela sedělo (v hlavních i vedlejších rolích), takže vlastně nevím, proč bych si měl stěžovat. Jasně žádného Oskara tento film nedostane, ale to ani nebylo jeho cílem...(21.3.2014)

 • Segrestor
  ****

  Deadfall nabízí prostý komorní příběh, který se do letošní zimy hodí tím spíš, že je k ní silně kontrastní. Už dlouho vám u filmu nebylo tak chladno. Nečekejte ani krimi, ani thriller, snad jen mírné drama. Silně to vyvolává vzpomínku na Fargo - sníh, cajti, krev. Ale není tu Buscemi & Stormare. Erik Blána se ovšem dost snaží a pomalu tak aspiruje do mé topky.(22.1.2014)

 • zolo23
  ****

  Film ma bavil už od začiatku, mal dobrý spád a zimnú atmosféru čo ja zbožňujem. Potešilo ma príjemné obsadenie všetkých zúčastnených na čele s Ericom Banom, ktorému záporná úloha sedela náramne. Scenár nieje bohvieako našlapaný, ale to mi tak nevadilo, pretože sa neustále niečo dialo. Nenápadný film, ktorý si nezaslúži byť na odpis.(23.12.2012)

 • herr_carter
  ***

  Je fakt obrovská škoda, že asi 70 z celkových 93 minut je nudná sračka a nebýt spanilé Olivie Wilde, asi bych to dávno vypnul. Naštěstí tu "hraje" a já jsem měl tak šanci vidět poměrně překvapivou a napínavou "hřebejkovskou" stolovou závěrečnou scénku, které oproti české režii dopadla o něco více americky (čti: prásk prásk,hajzle,chcípni,to máš za to) a celé to vytáhla aspoň na ten průměr...............moje hodnocení = 5,5 z 10.(20.9.2014)

 • - Původní název filmu byl Blackbird a Kin. (R´Hell)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v meste Montreal a na ďalších miestach v kanadskej provincii Quebec. (MikaelSVK)

 • - Olivia Wilde byla v průběhu natáčení scény, kde její postava téměř umrzne, skutečně pouze v minisukni. Tyto záběry vznikaly v Kanadě. (betyn)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace