Phineas a Ferb v paralelním vesmíru

(TV film)
  • Česko Phineas a Ferb v paralelním světě (více)

Phineas a Ferb zjistí, že jejich milované zvířátko ptakopysk Perry je ve skutečnosti tajný agent, který každodenně bojuje s ďáblem. Kluci se k němu připojí aby společně podnikli dobrodružnou cestu po paralelním vesmíru, kde se budou muset nakonec utkat s ještě ďábelštější verzí Dr. Doofenshmirtze. (oficiální text distributora)

BlondJames

Seriál jsem skoukla celý, je příjemný ale je mířený především pro menší diváky a neobsahuje vcelku nic, co by bavilo starší publikum. Film jsem ohodnotila schválně až po delším čase, abych mohla s jistotou říct, že si vlastně nepamatuju skoro nic, co by obsahoval. Tudíž za čtyři hvězdy dát nemůžu. Ale jako oddechovka je to fajn. ()

Tambry1231

Čo ja viem, seriál AŽ TAK v láske nemám. Nie že by som ho neznášala ale nieje to moja šálka kávy. Ale tento film mám radšej, pretože to má presne to, čo čakám od kresleného ( Dokonca ani nie kresleného. HOCIAKÉHO. ) filmu. Sú tu vtipné scény, akčné scény a, prekvapivo, dojímavé scény. :) Či máte, alebo nemáte, radi seriál, tento film je super ( ale nič extra, to musím uznať... ) ()

Zaza_3121

Je to rychlé, zběsilé, šílené, určené výhradně pro fanoušky seriálu, ale stojí to za to. Ptakopysk Perry je sympaťák a patří do mé Top 5 nejoblíbenějších animovaných postaviček. Scénka, kdy se Perry snaží překazit vstup do paralelního vesmíru je super :-D ()

Keledaia

O dost slabší než seriál, nicméně svůj "stupeň kvality" si stále drží dostatečně vysoko. Je to příjemné, zábavné, na relax, totální vypnutí a zasmání se. Jako ostatně vždy. Btw. miluju ty barvičky, je to strašně veselé :) ()

Tereter

Phineas a Ferb je jeden z nejdokonalejších animovaných seriálů, ale myslím si, že pro klasicky Phineas-Ferbovských vtípků je dvacet minut akorát. Film je protažená verze jednoho seriálového dílu, což mě příliš nevzalo. ()