poster

Phineas a Ferb v paralelním vesmíru (TV film)

 • Česko

  Phineas a Ferb v paralelním světě

 • USA

  Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension

 • USA

  Phineas and Ferb: Across the Second Dimension

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2011, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • C0r0ner
  ****

  Je to sice určeno dětem, ale dospělí se pobaví stejně tak dobře, protože humor je tady dávkován tak geniálně, že je jedno, kolik je divákovi let. Oproti seriálu vidím malý pokles kvality, protože fóry bohužel musely ustoupit ději, což se negativně projevilo na zábavnosti. I tak je to ale veselejší než naprostá většina komedií. 80%(4.3.2017)

 • Tambry1231
  ****

  Čo ja viem, seriál AŽ TAK v láske nemám. Nie že by som ho neznášala ale nieje to moja šálka kávy. Ale tento film mám radšej, pretože to má presne to, čo čakám od kresleného ( Dokonca ani nie kresleného. HOCIAKÉHO. ) filmu. Sú tu vtipné scény, akčné scény a, prekvapivo, dojímavé scény. :) Či máte, alebo nemáte, radi seriál, tento film je super ( ale nič extra, to musím uznať... )(10.3.2015)

 • Martin_W
  ****

  Seriál je jeden z nejpovedenějších, co se týče TV kanálu Disney Channel, hned vedle takových Kouzelníků z Waverly. Filmu se dostalo stejné, či dokonce větší kvality. Kvalita filmem nepatrně kolísá, ale věrný sledovatel seriálu to ani nepostřehne. Celkově hodinka a čtvrt uteče příjemně a film si užijí hlavně děti 7+. 75%(29.12.2011)

 • Tred2
  ****

  Víceméně hodně natáhnutý díl seriálu. Všechno v něm funguje dost podobně a vlastně ničím nepředčí. Jelikož jsem i zde nejistě mezi 3 a 4, zaokrouhlím pro změnu nahoru. Faktem je, že hlášky které se z toho občas sypou za to stojí. Navíc jako akční "epická" jízda to kupodivu funguje dost dobře a vzhledem ke stanovené stopáži se zbytečně nezastavuje. Jako dobrou a hlavně "rozumnou" pokoukanou rozhodně doporučuji (mířeno samozřejmě mladším, ale funguje na všechny).(5.1.2012)

 • Fíkus
  *****

  PURE JOY! Ano, příběh není nic převratného, to by asi ani nikdo nečekal, ale jinak to funguje na úplně všech levelech... To, co se normálně filmovým zpracováním seriálů nedaří (tedy vystoupit ze své klasické stopáže a šlapat celou dobu), se tady daří na 100%. Je to větší, nařachanější, vtipnější! Ano, aspoň pár dílů seriálu musíte znát, abyste si užili odkazy, ale když už seriál je vynikající... Navíc s vynikajícím hudebním cameem nakonec. Škoda, že takováhle není všechna produkce Disney Chanelu...(15.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace