Reklama

Reklama

Phineas a Ferb v paralelním vesmíru

(TV film)
  • Česko Phineas a Ferb v paralelním světě (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Phineas a Ferb zjistí, že jejich milované zvířátko ptakopysk Perry je ve skutečnosti tajný agent, který každodenně bojuje s ďáblem. Kluci se k němu připojí aby společně podnikli dobrodružnou cestu po paralelním vesmíru, kde se budou muset nakonec utkat s ještě ďábelštější verzí Dr. Doofenshmirtze. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (47)

Martin_W 

všechny recenze uživatele

Seriál je jeden z nejpovedenějších, co se týče TV kanálu Disney Channel, hned vedle takových Kouzelníků z Waverly. Filmu se dostalo stejné, či dokonce větší kvality. Kvalita filmem nepatrně kolísá, ale věrný sledovatel seriálu to ani nepostřehne. Celkově hodinka a čtvrt uteče příjemně a film si užijí hlavně děti 7+. 75% ()

Crybaby 

všechny recenze uživatele

"Už vím co budeme dnes dělat." Celkom zaujímavé spracovanie pomerne dobrého seriálu ktoré sa zmestilo do kratšej stopáže a určite nesklamalo ale naopak prekvapilo. Dej bol proste taký, aký sa hodil pre tento seriál a koniec určite nikoho neprekvapil. Film ktorý sa dá pozrieť aj viackrát a bude baviť presne tak ako aj seriál. 7/10 ()

Reklama

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Jeden zo skutočne najlepších a najobľúbenejších disneyovských seriálov prevedený do podoby animovaného filmu? Tak to mám rád. V tomto filme nechýba snáď žiaden prvok seriálu, nepostráda humor, fantáziu, Perryho ani žiadnu z ďalších dôležitých postáv a svojím typickým humorom podfarbuje pestrú paletu akčných scén. A nemôžu samozrejme chýbať ani skvelé pesničky! ()

Master19 

všechny recenze uživatele

Před dvěma a půl lety jsem psal v komentáři k seriálu, že se těším, až začne dceru bavit, stejně jako mě. A už je to tady, teď už si na něm ujíždíme oba. Samozřejmě, že ne tolik, jak si ujíždí autoři někde za mořem, protože to musí být fakt kvalitní matroš. Když už jsou mantinely našeho světa příliš svírající, nevadí, pojďme do další dimenze. A to mě na tomhle seriálu baví. No a samozřejmě už nějakou dobu máme byt plný "ovátorů", třeba místo kartáčků už používáme pouze čisťozubátor! ()

JFL 

všechny recenze uživatele

Lituji diváků, kteří se stali obětí - již opraveného - zdejšího chybného údaje, který režii tohoto snímku připisuje Nicku Parkovi (viz smutný komentář uživatele Chrustyn). "Phineas a Ferb v paralelním vesmíru" nemají s tvorbou slavného autora Wallace a Gromita nic společného; režiséry jsou tvůrci podepsaní již pod seriálem Dan Povermine a Robert F. Hughes. "Phineas a Ferb" představují zaslouženě nejúspěšnější disneyovskou animovanou franšízu od dob "Kačeřích příběhů", a to navzdory tomu, že neparazitují na nějaké předchozí disneyovské značce jako např. "Timon & Pumbaa". Sice lze říct, že direct-to-video film vzniklý mezi druhou a třetí sérií jen natahuje tradiční eskapády seriálu na celovečerní stopáž, ale při bližším pohledu nelze přehlédnout, že scénář vykazuje jistou subtilní sofistikovanost. Motiv průchodu do paralelního vesmíru, kde hrdinové potkávají své trochu odlišné verze, je zde zužitkován nejen k zábavným dobrodružstvím, ale také k rozvoji postav, na který v televizních dílech o deseti až dvaceti minutách není prostor. Důmyslný je také závěrečný „zvrat“, který tvůrcům umožňuje ve filmu narušit zažité struktury seriálu, obohatit emocionální paletu vyprávění a přesto v další sérii znovu hladce vystartovat ze zaběhaných pozic předchozích sérií. PS: Stejně jako v seriálu i zde se nápaditost a hravost textů písní i dialogů krutě ztrácí v překladu. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama