Při plánování záchrany ranče svého otce se bratři Alvarezové ocitnou ve válce s nejobávanějším mexickým drogovým bossem. (Earl)

Derek

dobra komedia potrebuje o nieco viac nez len napad parodovat jednoduchost a tupost mexickych telenoviel, vtipy su celkom dobre ale je ich po hriechu straaasne malo a chyba tu i typicky ferrellovsky man-child humor... ()

M.i.k.e

samotná myšlenka parodie filmů mistra Rodrigueze,popřípadě mexických telenovel není úplně špatná.Bohužel pro tvůrce i nás diváky má být parodie vtipná a to Casa De Mi Padre po většinu času není.Tu a tam vykoukne podařený fórek,ale je jich hodně málo a špaňělsky mluvící Ferrell to opravdu nezachrání...30% ()

Joe321

Dlouho jsem se do Casa de mi Padre odhodlával. Nakonec mě tahle hloupá parodie na špagetovky celkem pobavila. Cítil jsem v tom oproti klasickým ferrellovkám i trochu Bláznivé střely. Zpracování je vskutku tip top. Smutné je, že s The Other Guys je to jediný Ferrellův film za posledních pět let, který se mi líbil. -"Interesante." ()

Wormboy

Niektore sceny vychytavkove, na velke pocudovanie ziadna scena vylozene trapna...malo to ten spravny ton mexickej supervazne tvariacej sa telenovely a napodiv to vobec nevyznelo sproste, co je velmi velke prekvapenie. Will Ferrel bol vyborny a to ho nemam rad. 3* davam, lebo som sa sice pocas celeho filmu pousmievaval, ale ziadne salvy smiechu vo mne nevyvolal...preto viac nemozem. ()

SHI-SHA

Hodnotím průměrem, přestože film rozhodně průměrný není. Jen má obrovský problém - není pro každého. V žádném případě nemůžete čekat třeskutou zábavu typu Anchorman, nebo Old School. Jde spíše o satiristickou poctu žánru, takže pokud se neorientujete, moc si film neužijete. ()

majo0007

"No animals were harmed in the making of this film".Bohužiaľ to miesto nich "schytali" obyčajní diváci.Bránicu vám určite neroztrhne,podarené vtipy spočítate na prstoch jednej ruky. ()

flyboyeda

Willa Ferella muzete bud zboznovat nebo nenavidet, pravdepodobne nic mezi tim, ja patrim mezi prvni skupinu... Neskutecne bizarni demence v tom nejlepsim slova smyslu, na dvd obalu by mel rozhodne byt symbol zeleneho listu... :) ()

IMPAIRED

Tohle prostě nejde dost vynachválit. 84 minut je málo, tak dlouho se mi nestalo že bych scény vracel abych je viděl okamžitě znova, třeba třikrát. ()

Spike23

Už když jsem si konečně začínal myslet, že by se na scéně mohl objevit aslespoň jeden konkurent dokonalé Strange Wilderness, dočkal jsem se leda tak konkurenta jedné z největších kokotin celé světové filmografie s názvem Black Dynamite. Naštěstí jsem to ale po 20 minutách nevypnul za doprovodu dvou nejdůležitějších a nejpoužívanějších kláves spojených se sledováním nových filmů, což jsou samozřejmě Shift a Delete, a z nějakého nepochopitelného důvodu se mi to podařilo zhlédnout až do konce. Ani nevím, jak se to stalo, ale od poloviny filmu mi tenhle druh trapnosti a demence přestal vadit, dokonce mě to i bavilo a pár scének se mi zdálo i dost povedených a vtipných. Na jedno zhlédnutí za střízlivého stavu tedy to nejspíš i stálo a možná si přičtěte i tu hvězdičku, pokud koukáte ve více lidech s dostatkem alkoholu nebo když nějaký feťák sežene jointa :-). ()

DavidS.

Něco mezi školním divadelním představením, telenovelou, kopancem Rodriguezovi do koulí a hispánským smrtícím úderem, který vede Ferrell mluvící španělsky... ()

F.W.Colqhoun

Los banditos! I kdyby nebyla tak povedená, parodie Willa Ferrella [nenechme se zmást účastí jakéhosi režiséra] zasluhuje uznání za zjevnou producentskou odvahu prodělat. Ferrell, zvyklý pobírat honoráře v obnosech dělitelných beze zbytku deseti-milóny-$, nemohl jistě úspěch očekávat od snímku natočeného ve španělštině zčásti nerodilými mluvčími-začátečníky, nadto okázale blbě. Výsledek je nekompromisní a snese srovnání snad jen s Blackovým přes kopírák k nezdaru odsouzeným, byť ne tak extrémním [angličtina] Nacho Libre. Snímek si nemilosrdně utahuje ze stylegmat, které část současného publika zbožňuje [milovníci telenovel], nebo nezná dost dobře, aby mohla všechny ty lahůdky ocenit [filmoví fanoušci]. Hodnoty nekorektnosti vůči latinoameričanům nelze měřit. Vypjatě se promlouvá o lásce k půdě, plátno musí snést ateliérové kousky a robotické bílé pumy a ucho hudební vsuvky v nejlepší mexické tradici, výčet zesměšněných žánrových triků nemá strop. Jestliže divák přistoupí na Ferrellovu hru, dost brzy mu dojdou síly se smát a za sebe bych to viděl na brzkou reprízu. I přes pytel žánrové srandy musí divák počítat i s tím, že Ferrell zůstává sám sebou a nemíní upustit od okázale suchých vtipů, exploatace trapnosti a tematizování skutečnosti, že je to k žertovné šerednosti pěstěný chlap. Kdyby nic jiného, jedinečné. ()

Illy

Ferrell je výstavní kokot a já ho mám rád. Jenže film paroduje něco, čemu já nerozumím (mexická kinematografie) a ani rozumět nechci. Takže výstřel vedle. ()

AngelG

Naprosto skvělá parodie mexických a španělských filmů/seriálů.. plus s naprosto skvělým obsazením - Bernal, Luna a Genesis Rodriguez jsou opravdu úžasní, ale Will Ferrell.. je a na vždy pro mě bude jeden z nejlepších herců komedie.. jeho humor a styl hraní je pro mě do kolen zdrcující při všem co dělá, ať to jsou filmy, jeho živá vystoupení nebo komediální videa na youtube.. má u mě obrovský respekt.. ( obzvlášť tady za tu jeho plynulou španělštinu, která nikdy nezněla víc vtipně :D ) ()

stratocasta

Už ani nechci počítat, kolikrát jsem se tenhle rok nechal napálit vychytralými střihači trailerů, kreslíři plakátů a webem Funny or Die, takže si tentokrát jen po Eastwoodovsku vytáhnu kalhoty pěkně vysoko a řeknu, abyste si tuhle upocenou zimní komedii produkovanou Taco Bell a sdružením amerických lektorů španělštiny strčili za klobouk. No nemám pravdu, Cary Fukunago? ()

aragod

What the fuck. Tenhle film je bud genialni a ja ho nepochopil, nebo je to nejvetsi picovina co kdy byla natocena. Hodnotim ho za 1*, ale fakt me pobavil. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Taková slabší "parodie" na mexické filmy. Příběhově celkem na prd, ale "lowcost" scény ve formě loutek, malovaného pozadí apod., byly "skvělé". ()

diccon

Neni to klasicka Ferrellovka. Stupidniho humoru je ale dost i tady a me osobne to rozesmalo mnohokrat. Diego Luna a Gael Garcia Bernal jako bezcharakterni mexicky narcos jsou vyborny a celkove z toho Mexico caka na mile (uz jenom nekoordinovany vykriky "Viva Mexico!" kytaristy v baladicky hymne mexickejch kovboju " Soy un ranchereo y no se nada", coz je mimochodem hudebne pecka!). Kombinace Narcos a dementnich telenovel, s naboostovanym patosem a hrdosti az do absurdna... Chulo! Vivo mi vida en la tierra La tierra es lo que sé Soy un ranchero y no sé nada No sé nada... P.S. Genesis Rodriguez! Dios mio! Me has robado el corazon! ()