Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

papadoce

To je tak, keď pár dní po skutočne skvele spracovanom filme o striptéroch pozriem americkú sračku. Rob Schneider mal po celú dobu červené bielka, akoby bol čerstvo zhulený, aspoň tak to pôsobí na mňa. Skutočne zle sa mu pozeralo do očí. A film mal zlé strihy ako Schneider oči. Žiadna kontinuita, skoky sem a tam, človek ani nevedel, či to ešte patrí k scéne pred alebo ku scéne po. Akoby to bol zhluk skečov a nie starý poctivý, i keď prihlúply, scenár. Dobre natočené boli tak akurát nejaké tie pády, sexi bolo iba mokré tričko v úvode a vtipné, no zopár scén tam bolo, ale na komédiu bieda. Za mňa jednoznačne vedie scéna s pičusom. To bola asi jediná scéna pri ktorej som sa zasmial. Tú spŕšku hulvátstva som nečakal ani omylom. Že v takej vtákovine hraje William Forsythe mi je ľúto. Bola to slabota a neviem čo taká volovina robí na Disney plus. Ale asi si ešte raz pustím “pičus, pičus, pičus!!” Za to ⭐️. A …. kto z vás uhádol čo znamenajú iniciály T a J? Škoda, že ku väčšine “zvláštnych” zákazníčiek sa vrátili viackrát a k mojej obľúbenej iba raz na súde. Ona bola skutočne perfektná. A ja jej dám ešte jednu hviezdu hoci viem, že pre celý film sú dve hviezdiny premrštené. “Nasrať!!!” ()

Paity

"Překvapivě" souhlasím s lidmi, které tomuto filmu dávají alespoň tři hvězdičky v tom, že je to patrně to nejlepší od Roba Schneidera. Ano, spousta jeho filmů je vysloveně pitomých (a v některých scénách se to děje i u "Striptéra"), ale tady se skutečně zasmějete a někdy si i vzpomenete na nějakou povedenou scénku. Dokonce je to jediný film Roba Schneidera, který si s klidem a rád pustím znovu. ()

Wyrdas

Krásná komedie na kterou se rád podívám klidně znovu. Hodně bláznivá, ztřeštěná ale ničím neurážející. Při natáčení byla zraněna jedna ryba! Ale už je jí lépe... Svižná komedie u které nemusíte moc přemýšlet, ale bavíte se od samého začátku až do konce. Kdyby film nebyl tak podhodnocený, dal bych o hvězdu méně, ale takhle nemůžu jinak. ()

genetique

Ale tak zo trikrát som sa pousmial! Mne Schneider ako komik príde dosť debilný, veď sa snaží napodobniť ksicht Jima Carreyho a to mu fakt nejde. Ale buďme radi, že nedostáva príležitosť vo filmoch s lepšími scenármi. Neviem, čo si tvorcouvia sľubovali a dokonca sa natáča pokračovanie! 40%. ()

lesumir

Je to možná trošku škoda, že je tady jen stupnice od odpadu do peti, protoze ostatn ctyrkove filmy jsou jasne lepsi. Jenze, tenhle film me silene pobavil, lacineho humoru je zde mnoho a dany okamzik nehleda nic sloziteho, urcite se pobavi. Par intelektualu by se zaleklo, ale ja dovvedu legraci pochopit, pokud je na miste a v tomhle pripade tomu tak doopravdy je. Navic mi to prijde i pomerne roztomile, takze nechapu, proc tolik lidi dalo odpad. To je dalsi priklad, ze tahle stupnice je mala. ()

• Dům vysoké ženy Tiny je stejný dům, který uvidíme v seriálu Charmed jako sídlo Halliwellových. (PußyMagnet)
  • Dcera Roba Schneidera se objevila ve filmu v roli dívky, která prodává sušenky. (PußyMagnet)