Deuce Bigalow: Dobrej striptér

Deuce Bigalow: Male Gigolo

Deuce Bigalow: Dobrý striptér

Komedie

USA, 1999, 88 min

Já tuhle komedii prostě zbožňuju. Je to strašná hovadina, ale Rob Schneider je tu pro mě neodolatelný a ve své pitomosti neskutečně zábavný. Navíc je vtipná celá zápletka kolem toho, že zrovna on bude gigolo. Jeho zákaznice jsou prostě jedinečné a v českém dabingu je tohle paráda. Směju se i teď, když jsem film viděl poněkolikáté.(13.3.2015)

Koukám, že se trochu vymykám ostatním v hodnocení. Nevím čím to, mě se tenhle film líbí. Jako takové odreagování a zaplácnutí volné chvilky to je dobré řešení pro mě. Dokonce sem se i u toho pobavil, ikdyž některé ty scénky by opravdu mohli udělat jinak. Ale co, tvůrce to tak udělal, tak to budu respektovat. Ode mě dostává čtyři hvězdy, protože si to "podle mě" zaslouží.(10.2.2008)

• Jordan

Keď som išiel sledovať tento film, nemal som žiadne očakávania, okrem jedného: že sa jedná o prvoplánovo nechutnú, vôbec nie vtipnú a zlú komédiu. Toto očakávanie bolo naplnené. Je to naozaj stupíny kúsok, nevinný, no stupídny. Zopár veľmi málo momentíkov je na hane toho, že by mohli buť trochu vtipné, takže týmto zriedkavým okamihom všetka česť. Rob Schneider nie je ani dobrý a ani vtipný herec, teda - zatiaľ to nedokázal, možno nás ale všetkých prekvapí. Ale keď idete pozerať tento film s tým, že ste na chate, mierne opitý a unavený, vyvalíte sa ku teplému krbu s pivom v ruke a spolu s vami tam je ďalších zopár opitých kamošov, je šanca, že sa na filme aj dobre pobavíte.(11.2.2007)

Rob Schneider je Zvíře, Žába k zulíbání a možná bude i svorkovačkou když někdo během pauzy na oběd napíše scénář na obal od hamburgeru... (viz. South Park) ... nic z toho do televize nepatří. Jako opak beru R.B. jako Dobrého striptéra. Ve filmu není 5 minut kde by ste se nezasmáli i když to vidíte potřetí. Komedie u které není potřeba přemýšlet a stačí se jen bavit.(12.11.2006)

"Překvapivě" souhlasím s lidmi, které tomuto filmu dávají alespoň tři hvězdičky v tom, že je to patrně to nejlepší od Roba Schneidera. Ano, spousta jeho filmů je vysloveně pitomých (a v některých scénách se to děje i u "Striptéra"), ale tady se skutečně zasmějete a někdy si i vzpomenete na nějakou povedenou scénku. Dokonce je to jediný film Roba Schneidera, který si s klidem a rád pustím znovu.(24.4.2012)

• - Matka Roba Schneidera se objeví ve filmu v roli ženy s páskou přes oko v japonské restauraci. (PußyMagnet)

• - Ve scéně, kdy je Kate (Arija Bareikis) s Deucem (Rob Schneider) v restauraci, má dva pramínky vlasů spuštěné přes obličej. Když ale nese dortík panu Bigalowovi (Rob Schneider), má je už stáhlé v culíku. (Mr.Hudson)

• - Dům vysoké ženy Tiny je stejný dům, který uvidíme v seriálu Charmed jako sídlo Halliwellových. (PußyMagnet)