Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

(více)

Recenze (338)

Triple H 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý celá odborná kritika strhala. A ja vlastne neviem prečo. Umenie to nie je, to hej, ale ja som sa pri tom zabavil slušne. Je to síce taký hrubozrnný humor (čo iné čakať od Schneidera), ale nie je to tak kŕčovito trápne ako napríklad také Zviera. Skrátka, je to vcelku vtipná blbina, ktorá neurazí. Nič viac, nič menej. Ale odpad! od mnohých užívateľov ma prekvapuje. Kameňák, to je odpad!, toto je oproti tomu majstrovské dielo modernej komédie. ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Rob Schneider je zvíře, žába k zulíbání a možná bude i svorkovačkou, když někdo během pauzy na oběd napíše scénář na obal od hamburgeru. Rob tentokrát jako umývač akvárek i jako gigolo neměl chybu a jeho hlášky jsou jak v originále, tak nadabované, vždy skvělé. Má dokonale vyvážený humor a jeho 'gumovej' obličej vás rozesměje pokaždé, když na něj najede kamera. Deuce Bigalow je pro mě jeho nejlepší role. Plus jeho ujetý kamarád T.J. (no prostě skvělé duo). Druhý díl mám beztak nejradši; dohozený netradiční 'kšefty' a jeho psychologická výpomoc klientkám, aneb co všechno se může stát, když je člověk perfektní ve svém oboru. Sečteno podtrženo, tohle je střelená komedie, u které není potřeba přemýšlet a stačí se jen bavit. ()

Reklama

Wyrdas 

všechny recenze uživatele

Krásná komedie na kterou se rád podívám klidně znovu. Hodně bláznivá, ztřeštěná ale ničím neurážející. Při natáčení byla zraněna jedna ryba! Ale už je jí lépe... Svižná komedie u které nemusíte moc přemýšlet, ale bavíte se od samého začátku až do konce. Kdyby film nebyl tak podhodnocený, dal bych o hvězdu méně, ale takhle nemůžu jinak. ()

juta 

všechny recenze uživatele

Skvělá komedie, kterou mám strašně rád. Rob Schneider bezvadnej, nevím co proti němu všichni mají. Z plných plic jsem se zasmál několikrát, můžu se na to dívat pořád a pořád se budu smát. Soundtrack se také nad míru povedl, nechal jsem díky němu běžet i závěrečné titulky. Možná pro někoho bylo nepříjemné sledovat, jak se dělá sranda ze zmíněných nemocí, chápu to, ale je to jen film, bylo to tak skvěle natočený, že se tomu nedalo v mém případě nezasmát. ()

H.Gordon 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale tuhle komedii mám opravdu ráda. Uznávám, že to není nic bombastického, ale já jsem se u toho mockrát zasmála a vím, že striptéra nevidím naposledy.Velmi se mi tam líbil Oded Fehr, ten měl šmrnc. Sám Rob Schneider na mě neudělal velký dojem, ale o to víc jsem si všimla jiných. Rozhodně tento film doporučuji, když chce člověk vypnout mozek a alespon trochu se pobavit. Nic víc v tom určitě není a přemýšlet se u toho taky nemusí. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (7)

  • Dům vysoké ženy Tiny je stejný dům, který uvidíme v seriálu Charmed jako sídlo Halliwellových. (PußyMagnet)
  • Obličej Tiny není ve filmu nikdy vidět, protože ji hraje muž. (PußyMagnet)
  • Poté, co Deuce (Rob Schneider) rozbije akvárium, jsou všude střepy. Když ale Deuce (Rob Schneider) sklouzává pro ryby, na zemi žádné střepy nejsou. (Mr.Hudson)

Reklama

Reklama