Deuce je naivní a dobrosrdečný čistič akvárií, zcela oddaný své práci, která jej činí šťastným. Jeho život se však od základů změní poté, co je najat, aby vyčistil jezírko pro kapry v luxusním bytovém komplexu v Malibu. Tam Deucemu zkříží cestu nonšalantní Antoine Laconte, prvotřídní gigolo. Když musí Antoine odjet na “služební cestu,” požádá Deuceho, aby zůstal v jeho bytě. Na srdce mu klade pouhé dvě věci – aby nezvedal telefon a nejezdil v jeho Porsche. Jakmile se Deuce u Antoineho zabydlí, uvede do pohybu sled událostí, které zdemolují prakticky celý byt, především pak drahé akvárium od firmy Living Color za 6 000 dolarů. Deuce musí bleskově najít způsob, jak vydělat peníze na rekonstrukci. Když pak “nechtěně” zvedne Antoineův služební telefon, odstartuje svou novou kariéru gigola. A vrhne se do světa, který předčí i jeho nejdivočejší představy. (HBO Europe)

Shit

Hodnocení to má dost nízký, ale mě to dokázalo skvěle pobavit, smál sem se fakt skoro celou dobu, některý gagy jsou fakt naprosto neskutečně brutální. Chápu že Rob Schneider neni zrovna po herecky stránec moc dobře vybavenej, ale na debílka se hodí výborně, to už prokázal v jiných filmech a tady to jen potvrdil a ještě vylepšil ()

B!shop

Ano je to trapna komedie, ale dokazala me opravdu dobre pobavit. Rek bych i ze to je nej role Roba Schneidera, protoze jeho kreace ubozaka je fakt paradni, takovyhle role mu proste jdou. Samozrejme je u filmu podobnyho typu jasny uz od zacatku, ze film bude mit slabej scenar, ale ani mi to nijak nevadilo a dobre jsem se bavil od zacatku do konce. Sice film v momente, kdy zacne Schneider delat slapku trochu polevi v tempu, ale porad je to svizna nenudici zabava s dobrym soundtrackem a spoustou povedenejch vtipku. Proste takova oddychovka, u ktery nemusite moc premyslet. ()

tron

„Prostitut ne! Mužský šlapka!“ Kedysi som tento typ humoru odcudzoval a pokladal ho za odpadové dno nehodné záujmu od ľudskej spoločnosti. Ale čím som starší, tým viac ma baví. Na jednotku som v dobe premiéry pozeral pomedzi prsty, ale dvojka ma bavila a keď som sa k jednotke vrátil po dvoch desaťročiach, tak ma až zaskočilo, aká dobrá bola. Občas sa možno zahanbíte, že čomu sa to vlastne smejete, no tak ale čo no. A také silné hlášky („A jak moc seš gej?“) a dialógy („Co ti říkaj iniciály TJ?“ – „Tvrdý jeb?“) môžu iné (kvázi)inteligentnejšie a „na úrovni“ komédie len ticho závidieť. ()

Dever

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Call Me - Blondie [3:31] ,2. Spill the Wine - Eric Burdon [4:03] ,3. You Sexy Thing - Hot Chocolate [3:31] ,4. Get Down Tonight - KC & the Sunshine Band [3:13] ,5. Let's Get It On - Marvin Gaye [4:53] ,6. I'm Not in Love - 10cc [6:01] ,7. Magnet and Steel - Walter Egan [3:24] ,8. No Worries - Hepcat [3:40] ,9. Can't Smile Without You - Sean Beal [2:48] ,10. Lift Me Up - Jeff Lynne [3:37] ,11. Call Me - Emilia [3:46], ()

Dragoni

Z čističe Akvárií na profesiálního Gigola ? ..Proč ne - Rob Schneider to v pohodě zvládne. "Ahoj jsem Deuce Bigalow, tvůj mužskej šlapka na večer." Bláznivá komedie, která má zajímavý nápad, je plná dobrých hlášek i celkem brutálních vtipů a nemusí se u ní namáhat mozkové závity. Docela divočina, která mě královsky pobavila. "Rybko, rybko, rybko..." 75 % ()

• Matka Roba Schneidera se objeví ve filmu v roli ženy s páskou přes oko v japonské restauraci. (PußyMagnet)
  • Ve scéně, kdy je Kate (Arija Bareikis) s Deucem (Rob Schneider) v restauraci, má dva pramínky vlasů spuštěné přes obličej. Když ale nese dortík panu Bigalowovi (Rob Schneider), má je už stáhlé v culíku. (Mr.Hudson)
  • Obličej Tiny není ve filmu nikdy vidět, protože ji hraje muž. (PußyMagnet)