Deuce Bigalow: Dobrej striptér

Deuce Bigalow: Dobrý striptér

Komedie

USA, 1999, 88 min

• Dr.film

Slepenec stokrát provařených scének. Ta jedna hvězda je pro Roba Schneidera za jeho "civilizovaný" výkon (tím mám zejména na mysli, že se Rob obešel bez zbytečných idiotských grimas a je použito minimum fekálního humoru - apropo Jeffa Danielse a jeho průjem /Blbý a blbější/, asi jen tak někdo stejně nepřekoná), celkově však velká slabota.(11.11.2005)

• Sosak

Taková divočina s Robem Schneiderem, na kterého ale asi moc lidí nenalákáte. Několik zejména počátečních fórů je skutečně vyvedených, zbytek vyteče jen tak do prázdna. Jak už to u podobných filmů bývá, ztrácí to časem dech a ke konci to ukazuje svojí vážnou stránku, která u nenáročných snímků pro pobavení nemá co dělat. Existují i horší filmy a spousta lepších.(18.1.2008)

Koukám, že se trochu vymykám ostatním v hodnocení. Nevím čím to, mě se tenhle film líbí. Jako takové odreagování a zaplácnutí volné chvilky to je dobré řešení pro mě. Dokonce sem se i u toho pobavil, ikdyž některé ty scénky by opravdu mohli udělat jinak. Ale co, tvůrce to tak udělal, tak to budu respektovat. Ode mě dostává čtyři hvězdy, protože si to "podle mě" zaslouží.(10.2.2008)

Je to možná trošku škoda, že je tady jen stupnice od odpadu do peti, protoze ostatn ctyrkove filmy jsou jasne lepsi. Jenze, tenhle film me silene pobavil, lacineho humoru je zde mnoho a dany okamzik nehleda nic sloziteho, urcite se pobavi. Par intelektualu by se zaleklo, ale ja dovvedu legraci pochopit, pokud je na miste a v tomhle pripade tomu tak doopravdy je. Navic mi to prijde i pomerne roztomile, takze nechapu, proc tolik lidi dalo odpad. To je dalsi priklad, ze tahle stupnice je mala.(17.6.2006)

.........Celkově vzato, hodně filmových odpadů vzniká jen a jen tím, že tam prostě hraje pro někoho typycky nepopulární herec. Di Caprio, Julia Roberts a zde to je R. Schneider. Pro mne je tento komik snesitelný a jeho výstupy mi nepřipadají zas tak ubohé, jak zde převážná většina píše. Jeho humor je sice hodně na hraně, zvláštní, surově drsný. Dobrýho striptéra i Žábu k zulíbání si vlastně psal sám na sebe...........(15.12.2004)

• - Obličej Tiny není ve filmu nikdy vidět, protože ji hraje muž. (PußyMagnet)

• - Poté, co Deuce (Rob Schneider) rozbije akvárium, jsou všude střepy. Když ale Deuce (Rob Schneider) sklouzává pro ryby, na zemi žádné střepy nejsou. (Mr.Hudson)

• - Ve scéně, kdy je Kate (Arija Bareikis) s Deucem (Rob Schneider) v restauraci, má dva pramínky vlasů spuštěné přes obličej. Když ale nese dortík panu Bigalowovi (Rob Schneider), má je už stáhlé v culíku. (Mr.Hudson)