Deuce Bigalow: Dobrej striptér

Deuce Bigalow: Male Gigolo

Deuce Bigalow: Dobrý striptér

Komedie

USA, 1999, 88 min

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Call Me - Blondie [3:31] ,2. Spill the Wine - Eric Burdon [4:03] ,3. You Sexy Thing - Hot Chocolate [3:31] ,4. Get Down Tonight - KC & the Sunshine Band [3:13] ,5. Let's Get It On - Marvin Gaye [4:53] ,6. I'm Not in Love - 10cc [6:01] ,7. Magnet and Steel - Walter Egan [3:24] ,8. No Worries - Hepcat [3:40] ,9. Can't Smile Without You - Sean Beal [2:48] ,10. Lift Me Up - Jeff Lynne [3:37] ,11. Call Me - Emilia [3:46],(8.6.2011)

Film Deuce Bigalow: Dobrej striptér je film, ve kterém nemáte hledat nějaké poselství, které by vám nějak pohnulo city nebo podobně. Tento film měl zkrátka účel pobavit, a to se mu podařilo. Příběh je o chudém chlapíkovi, jménem Deuce Bigalow, kterého díky jeho vlastní chybě propustí z práce, kde dělal čističe akvárií. Tak tedy začne čistit jezírko u jednoho velice bohatého chlápka, jménem Antoine, který je tak bohatý díky tomu, že je gigolo (mužský prostitut). Po souhře náhod a událostí odjíždí Antoine na služební cestu a přenechává Deuceovi svůj luxusní dům, aby mu jej pohlídal. Deuce se v domě zabydluje, ale přitom Antoinemu rozbije nádherné akvárium za několik tisíc s velmi vzácnou rybou. A tak si začne jako gigolo vydělávat peníze, aby mohl zaplatit výrobu nového akvária, než se Antoine vrátí. Ovšem to se neobejde bez problémů. Ve filmu je zakomponováno spousty vtipných situací a gagů. Nechybí i fekální humor. Je tu sice pár trapnějších momentů ale i tak je to výborná komedie, která vás pobaví. 3 hvězdy. UPOZORNĚNÍ: Vtípky budou nejlépe fungovat, když vypnete mozek. ;-)(8.9.2010)

Deuce je Deuce. Vzpomínám, kdy jsem tenhle snímek viděl poprvé, bylo to v jednom klubu XM, kde to číšník pustil na baru a pro mě a kamarády se tento snímek stal takřka kultovním. Hlášky jako "rybko, rybko, rybičko" - "vrať tu žirafu do zoo" apod. se ujali poměrně snadno. Dvojka je sice slabší a místy skoro až trapná, ale Deuce je Deuce(3.5.2009)

• Sosak

Taková divočina s Robem Schneiderem, na kterého ale asi moc lidí nenalákáte. Několik zejména počátečních fórů je skutečně vyvedených, zbytek vyteče jen tak do prázdna. Jak už to u podobných filmů bývá, ztrácí to časem dech a ke konci to ukazuje svojí vážnou stránku, která u nenáročných snímků pro pobavení nemá co dělat. Existují i horší filmy a spousta lepších.(18.1.2008)

Mám upozornění pro všechny muže, kteří by snad toužili po kariéře profesionálního klátiče ženského pokolení. Nejen, že musíte být ve svém oboru opravdu dobří, ale taky skvěle vypadat. Bude vás to stát hodně sil a chlupy celého těla, ano i tam. Hlavně se nezapomeňte naučit pár triků, jak nás ženy zaujmout. Ne, na přírodopisném kanálu to opravdu nepochytíte. Bohužel než se vypracujete, musíte přijmout vše, co se namane. Stačí však být vynalézaví a ženy vám budou padat k nohám a vrnět blahem. Pomalu už si začněte zvykat na ty malé, hubené, korpulentní, obří, pěkné, škaredé, bezzubé, sprosté, šílené, ploché či jinak postihnuté buchtičky. Ostatně, pusťte si tento film a ono už vás to vším tak nějak provede. Pěknou zábavu.(11.6.2012)

• - Deuce a Ruth navštívili zápas mezi Anaheim Angels a Cleveland Indians. (PußyMagnet)

• - Matka Roba Schneidera se objeví ve filmu v roli ženy s páskou přes oko v japonské restauraci. (PußyMagnet)

• - Poté, co Deuce (Rob Schneider) rozbije akvárium, jsou všude střepy. Když ale Deuce (Rob Schneider) sklouzává pro ryby, na zemi žádné střepy nejsou. (Mr.Hudson)