Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

Dever

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Call Me - Blondie [3:31] ,2. Spill the Wine - Eric Burdon [4:03] ,3. You Sexy Thing - Hot Chocolate [3:31] ,4. Get Down Tonight - KC & the Sunshine Band [3:13] ,5. Let's Get It On - Marvin Gaye [4:53] ,6. I'm Not in Love - 10cc [6:01] ,7. Magnet and Steel - Walter Egan [3:24] ,8. No Worries - Hepcat [3:40] ,9. Can't Smile Without You - Sean Beal [2:48] ,10. Lift Me Up - Jeff Lynne [3:37] ,11. Call Me - Emilia [3:46], ()

Shit

Hodnocení to má dost nízký, ale mě to dokázalo skvěle pobavit, smál sem se fakt skoro celou dobu, některý gagy jsou fakt naprosto neskutečně brutální. Chápu že Rob Schneider neni zrovna po herecky stránec moc dobře vybavenej, ale na debílka se hodí výborně, to už prokázal v jiných filmech a tady to jen potvrdil a ještě vylepšil ()

tron

„Prostitut ne! Mužský šlapka!“ Kedysi som tento typ humoru odcudzoval a pokladal ho za odpadové dno nehodné záujmu od ľudskej spoločnosti. Ale čím som starší, tým viac ma baví. Na jednotku som v dobe premiéry pozeral pomedzi prsty, ale dvojka ma bavila a keď som sa k jednotke vrátil po dvoch desaťročiach, tak ma až zaskočilo, aká dobrá bola. Občas sa možno zahanbíte, že čomu sa to vlastne smejete, no tak ale čo no. A také silné hlášky („A jak moc seš gej?“) a dialógy („Co ti říkaj iniciály TJ?“ – „Tvrdý jeb?“) môžu iné (kvázi)inteligentnejšie a „na úrovni“ komédie len ticho závidieť. ()

Dragoni

Z čističe Akvárií na profesiálního Gigola ? ..Proč ne - Rob Schneider to v pohodě zvládne. "Ahoj jsem Deuce Bigalow, tvůj mužskej šlapka na večer." Bláznivá komedie, která má zajímavý nápad, je plná dobrých hlášek i celkem brutálních vtipů a nemusí se u ní namáhat mozkové závity. Docela divočina, která mě královsky pobavila. "Rybko, rybko, rybko..." 75 % ()

B!shop

Ano je to trapna komedie, ale dokazala me opravdu dobre pobavit. Rek bych i ze to je nej role Roba Schneidera, protoze jeho kreace ubozaka je fakt paradni, takovyhle role mu proste jdou. Samozrejme je u filmu podobnyho typu jasny uz od zacatku, ze film bude mit slabej scenar, ale ani mi to nijak nevadilo a dobre jsem se bavil od zacatku do konce. Sice film v momente, kdy zacne Schneider delat slapku trochu polevi v tempu, ale porad je to svizna nenudici zabava s dobrym soundtrackem a spoustou povedenejch vtipku. Proste takova oddychovka, u ktery nemusite moc premyslet. ()

• Poté, co Deuce (Rob Schneider) rozbije akvárium, jsou všude střepy. Když ale Deuce (Rob Schneider) sklouzává pro ryby, na zemi žádné střepy nejsou. (Mr.Hudson)
  • Matka Roba Schneidera se objeví ve filmu v roli ženy s páskou přes oko v japonské restauraci. (PußyMagnet)
  • Ve scéně, kdy je Kate (Arija Bareikis) s Deucem (Rob Schneider) v restauraci, má dva pramínky vlasů spuštěné přes obličej. Když ale nese dortík panu Bigalowovi (Rob Schneider), má je už stáhlé v culíku. (Mr.Hudson)