Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

mutace

Čekal jsem to horší. Nejsem příznivec takovýchto komedií ani Rob Schneider mi není 2x sympatický, ale suma sumárum : chvílemi i zábavné. ()

pravo

Bavil som sa i nechápal- proste film s Robom Schneiderom, ktorý asi doživotne bude hrávať v snímkach určených pre najprimitívnejšiu zábavu aká kedy bola na filmovom plátne uskutočnená. Pred absolútnym odsúdením snímok podobného razenia si musíme pripomenúť americkú zásadu, že neinvestujú svoje peniaze do stratových filmov ale do vysoko výnosných takže i Rob Schneider asi musí mať svoje publikum sponzorujúce tento nevkus. S prihliadnutím k všetkým okolnostiam a s benevolenciou som sa rozhodol prideliť filmu sympatické dve hviezdičky. ()

salamandrr

Výborná komedie, viděl jsem to asi 5x a klidně se podívám zase, tento snímek prostě dokazuje, že mezi B komediemi musíme hledat, ale když najdeme je to paráda ()

Grimlok

Deuce je prostě mužská šlapka. Docela mu to jde, ale má to jednu nevýhodu...má opravdu zajímavou klientelu. Taky se mi líbila postava policajta s tenkym pérem, jak rád rozhlašoval. ()

ex.it

Radyo tu tvrdil, že Rob jen obtěžuje lidi. Já tvrdím, že pokud to někoho obtěžuje, ať tu televizi vypne a nekritizuje. Mě se zrovna tento film líbil. Ráda se občas uvolním a podívám se na něco, u čeho nemusím přemýšlet. ()

S.Robie

Heslo tohoto filmu: Máme svůj styl humoru a komu se to nelíbí, ať si p.... políbí :D Tady jsou opravdu jen dvě skupiny lidí: ti, kteří jej milují a ti kteří jej nemohou vystát... jsem rád, že můžu stát na té příjemné straně bariéry a tento film si kdykoli rád pustím znovu :) ()

Plechpetr

Poměrně ucházející komedie. Strašný herec Schnaider se v další teplé a debilní roli našel. A musím uznat- byla to sranda! Hlavně první půle je čistá komedie. Pak to opadne a přijde závěr, který mě unudil až ke spánku. ()

Stíba

Když sem byl kluk, patřil Deuce Bigalow k mým oblíbeným komediím a i dnes na kousek rád nostalgicky kouknu. ()

Odpadlik

Čekal jsem to mnohem horší, ale snad (jak už tu bylo mnohokrát řečeno) že jsem od toho nic nečekal, tak jsem se docela i pobavil. například ta holka co občas musela mluvit nezadržitelně sprostě byla opravdu výborná. ()

lickerman odpad!

Upřímně, nemohl jsem se dočkat konce filmu. Ten konec jsem navíc málem nepřežil. Strašně chaotický film bez pointy. ()

haWranka

Che, nechápu se. Mrazí mě, když si uvědomím, že jsem začínala na 5ti hvězdičkách, ale já tenhle film vážně žrala! No, s odstupem času se mi poupravil úhel pohledu, takže - vcelku slušná komedie, ale to je všechno! ()

Sosak

Taková divočina s Robem Schneiderem, na kterého ale asi moc lidí nenalákáte. Několik zejména počátečních fórů je skutečně vyvedených, zbytek vyteče jen tak do prázdna. Jak už to u podobných filmů bývá, ztrácí to časem dech a ke konci to ukazuje svojí vážnou stránku, která u nenáročných snímků pro pobavení nemá co dělat. Existují i horší filmy a spousta lepších. ()