Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  *

  Tak debilní, morálně zvrácené a trapně nevtipné, až se mi chtělo ke konci brečet. Jestli si někdo z tvůrců či štábu opravdu myslel, že točí zábavnou komedii se sympatickými charaktery, tak film opravdu točila parta debilů. Další důkaz toho, že Diane Keaton se v posledních letech objevuje jen v naprostých břečkách a Robert De Niro už se k ní pomalu přibližuje.(29.9.2013)

 • ecceHOMMO
  ***

  Je to paradox. O tom že to nebol žiaden veľkolepí film sa nedá ani len pochybovať. A predsa u mňa zafungoval. Asi to bolo tým, že vtip nebol postavený na nechutnostiach a zvrátenostiach ako je to teraz v móde...Respektívne po zhliadnutí Scare movie 5 a Pár nenormálních aktivit mi to prišlo ako fajn. .....taký ľahký odpočinkový humor na všedný nudný deň. A i keď raz vidieť stačilo, účel to splnilo. **/***(14.9.2013)

 • kaylin
  ***

  "Velká svatba" není skvělým filmem, ale je to přesně ten film, na který se nemusíte bát vzít přítelkyni. Užijete si ho oba, protože je to nenáročná komedie, u níž je skutečně možné se zasmát. Je mi jasné, že to nesedne každému a někdo bude z principu tvrdit, že je to nuda. Ona je to pravda, protože film jen opakuje jiné filmy, ale jako směs to funguje. Když potřebujete pobavit, nezávazně a bez přemýšlení, tohle naprosto stačí. Navíc milostné mnohoúhelníky, které se zde staví, jsou skutečně krásnou ukázkou toho, jak je naše společnost intimně zvrácená. Ale v takovém podání to zase tak nevadí, i když je pravda, že jako výukový by se snímek neměl pouštět nikomu. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/05/velka-svatba-2013-50.html(13.5.2013)

 • berusche
  odpad!

  Tak všeho moc škodí, že jo? No a tohle je toho zářným příkladem. Romanťárna, která není ani o té svatbě, ani o vztazích a ani o lidech. Hlavní postavy jsou naprosto pitomé, dialogy jsou naprosto nereálné a situace divně vyhrocené. Výsledek je prachsprostě de*ilní. Tak, teď vidíte, jak jsem se rozčílila. Celé se to totiž točí okolo toho, že obsazení slibovalo alespoň něco a děj by nemusel romantické komedii vadit, ale jak vidno, když to do ruky vezme nějakej mamlas, co si to musí sám napsat a pak ještě odrežírovat, přinese to pěkně shnilé ovoce. Prostě, nemůžete dělat víc věcí najednou, pak se ani jedné nevěnujete pořádně.(26.8.2013)

 • janeke
  ****

  pestrý, zábavný portrét jednej liberálnej rodiny. pekne napísané postavy, ktoré sa snažia vyzliecť sa zo svojich stereotypov. Diane, Robert, Susan, Robin a dokonca aj Topher si svoje role užívajú a ja som sa mohla bez pocitu viny hihňať na ich bláznivých, nekorektných vtípkoch. s obavami vzhľadom na tunajšie hodnotenie som film chcela vidieť najmä kvôli Diane Keaton, na ktorú mám slabosť... napokon som rada, že som sa nenechala odradiť nepríjemne modrým štvorčekom.(21.8.2014)

 • - Původní název filmu byl "Gently Down the Stream". (squella)

 • - Svatba se koná v Connecticutu, kde vyrůstali Katherine Heigl a Topher Grace, kteří ve filmu ztvárnili sourozence. (jenik71)

 • - The Big Wedding je již druhý počin, ve kterém spolu hráli Robert De Niro a Katherine Heigl. Poprvé se společně objevili ve filmu Šťastný Nový rok (2011). (Sufferer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace