poster

Velká svatba

 • anglický

  The Big Wedding

 • slovenský

  Veľká svadba

Komedie

USA, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gogo333
  **

  Herecké obsazení je velice pěkné, bohužel film až tak ne. Čekal bych, že to bude zábavnější. Každý tam spal s každým, nehledě na rodinu. Nemůže mít děti, ale je těhotná. Je panic, ale brání se sestřičkám který se o něj skoro perou, ale nakonec je velice ochotný na to skočit s nevlastním sestrou. Amanda mohla dostat víc prostoru, ale to bych chtěl asi moc. 40%(2.1.2014)

 • janeke
  ****

  pestrý, zábavný portrét jednej liberálnej rodiny. pekne napísané postavy, ktoré sa snažia vyzliecť sa zo svojich stereotypov. Diane, Robert, Susan, Robin a dokonca aj Topher si svoje role užívajú a ja som sa mohla bez pocitu viny hihňať na ich bláznivých, nekorektných vtípkoch. s obavami vzhľadom na tunajšie hodnotenie som film chcela vidieť najmä kvôli Diane Keaton, na ktorú mám slabosť... napokon som rada, že som sa nenechala odradiť nepríjemne modrým štvorčekom.(21.8.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nejsem profesionálním vymetačem svateb a vlastně mne spíše děsí svatební nadšení lidí, kteří si za pár let polezou krkem, ale na svatbu Missy a Alejandra bych se hrozně rád nechal pozvat. Velká svatba je totiž až neuvěřitelně zábavným počinem pro každého, kdo má rád pohodový humor a nepotřebuje při komedii prožívat existenciální drama. Navíc jsem měl velkou radost z toho, že jsem se za celý film ani jednou za nikoho nemusel stydět, protože všechny očekávané trapné situace byly vyřešeny s takovým nadhledem, že jsem něco podobného ještě neviděl. Pro mne prostě bylo hrozně příjemné sledovat nadrženého fackovacího panáka Dona, kterak se zkušeným klidem přijímá rány osudu a pokud se naskytne příležitost, tak neváhá zasunout. I ostatní svatebčané mě bavili, takže ve mně získal tento snímek svého diváka. Dle zdejšího hodnocení nás moc není, ale to nevadí, protože já se stejně nerad mačkám.(8.3.2014)

 • eraserhead666
  ***

  Velmi slušně obsazená komedie, které pomáhá hlavně to obsazení. Z De Nira se na stará kolena klube velmi zábavný komik. Katherine Heigl předvedla dosud nejlepší výkon, co jsem od ní viděl. A to hraje jen vedlejší roli. Konečně není tak přímočará, sevřená v předepsaných mantinelech (a taky jí to tady hrozně moc sluší). A i mladší ansábl se snaží. Příběhově je to taková klasika, která vygraduje až v cimrmanovskou sodomu gomoru (ale nějak to skončit muselo a i tak mi to přišlo vcelku sympatické, myslím si, že fyzickou stránku lásky lidé zbytečně přeceňují). Přišlo mi to zábavné a v nejednom případě humorné. Taková velmi příjemná jednohubka.(5.9.2015)

 • Pepinec
  ****

  Ze svatby mám větší paniku než žirafa z podchodu pro chodce. Jenom to slovo někde zaslechnu nebo uvidím a už se mi kříží všechny prsty na rukou. Ve skrytu duše tajně doufám, že je to s ní stejné, jako s tímhle filmem; člověk od něj nic moc nečeká, dívá se na něj jen kvůli ostatním, ale nakonec je to celkem príma. Jenže i kdyby, svatbu opravdovou nemůžete jít po vystřízlivění vrátit do půjčovny. Anebo jo?(7.1.2015)

 • - Původní název filmu byl "Gently Down the Stream". (squella)

 • - The Big Wedding je již druhý počin, ve kterém spolu hráli Robert De Niro a Katherine Heigl. Poprvé se společně objevili ve filmu Šťastný Nový rok (2011). (Sufferer)

 • - Svatba se koná v Connecticutu, kde vyrůstali Katherine Heigl a Topher Grace, kteří ve filmu ztvárnili sourozence. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace