Velká svatba

Veľká svadba

The Big Wedding

Komedie

USA, 2013, 90 min

Rozpočet $35miliónovTržby USA $21,819,348Tržby Celosvetovo $45,447,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ hrôza na takéto obsadenie, prázdnota prázdna akurát tak na pospanie /20%/(14.11.2013)

• Gilmour93

Aniž bych byl nějak úzkostlivý na pořádek v kuchyni, když se Bobby v úvodu chystal zkontrolovat S.Sarandon pavučiny na lince, docela jsem se vyděsil.. Sexuálně uvolněná komedie, která by i přes svou tradiční dějovou klišovitost měla na víc, kdyby se na svatbě nezačali vytahovat z almar kostlivci a divák neměl na závěr pocit, že ten optimismus nemůže ani jedinému páru vydržet déle než pár hodin. Starouš De Niro už zřejmě definitivně dokončil stěhování ze škatulky vážený mafián do škatulky zhýralý nezodpovědný dědek se sklony k vilnosti a alkoholismu a nutno říct, že si vede celkem přesvědčivě..(15.8.2016)

• FerryCFC

Tak svatba se fakt nepovedla, tohle je humus dámy a pánové, kdo chce vidět tu nejvíce dementní rodinku tak má právě možnost, ale nevím jestli to přežijete ve zdraví. Právě přemýšlím, zda-li nezajdu do nejbližší spořitelny a nepoptám se jestli náhodou neexistuje pojistka újmy na zdraví následkem filmu, protože z tohoto humusu se budete léčit tak tři měsíce minimálně a to už by jste si snad mohli dovolit i nějakou tu dovolenou. Proč to ten De Niro bere, má tohle vůbec zapotřebí ? Je to jasné, Robert vidí na účtě o pár dolárků více a je schopný čehokoliv. Vůbec bych se nedivil kdyby za pár šupů natočil dokument o želvě bez krunýře, kde by sám hrál onu postiženou želvu...bože už mě netahej do kina na tyhle rádoby vtipný filmy...(24.5.2013)

pestrý, zábavný portrét jednej liberálnej rodiny. pekne napísané postavy, ktoré sa snažia vyzliecť sa zo svojich stereotypov. Diane, Robert, Susan, Robin a dokonca aj Topher si svoje role užívajú a ja som sa mohla bez pocitu viny hihňať na ich bláznivých, nekorektných vtípkoch. s obavami vzhľadom na tunajšie hodnotenie som film chcela vidieť najmä kvôli Diane Keaton, na ktorú mám slabosť... napokon som rada, že som sa nenechala odradiť nepríjemne modrým štvorčekom.(21.8.2014)

• Gogo333

Herecké obsazení je velice pěkné, bohužel film až tak ne. Čekal bych, že to bude zábavnější. Každý tam spal s každým, nehledě na rodinu. Nemůže mít děti, ale je těhotná. Je panic, ale brání se sestřičkám který se o něj skoro perou, ale nakonec je velice ochotný na to skočit s nevlastním sestrou. Amanda mohla dostat víc prostoru, ale to bych chtěl asi moc. 40%(2.1.2014)

• - The Big Wedding je již druhý počin, ve kterém spolu hráli Robert De Niro a Katherine Heigl. Poprvé se společně objevili ve filmu Šťastný Nový rok (2011). (Sufferer)

• - Svatba se koná v Connecticutu, kde vyrůstali Katherine Heigl a Topher Grace, kteří ve filmu ztvárnili sourozence. (jenik71)

• - Původní název filmu byl "Gently Down the Stream". (squella)