Velká svatba

The Big Wedding

Komedie

USA, 2013, 90 min

• castor

Pokaždé mi rve srdce, když vidím plejádu hereckých legend a talentovaných hvězdiček, které okupují mizerný scénář v nějaké průměrné báchorce. Mělké role většiny zúčastněných to jen potvrzují. Málokdo pronese něco vtipného nebo alespoň „ze života“, jednotlivé situace nenaplňuje ani název filmu, dějové linie končí předvídatelně a svatební trapasy se nekonají. Respektive na ně raději hned zapomeneme.(16.8.2014)

• Gogo333

Herecké obsazení je velice pěkné, bohužel film až tak ne. Čekal bych, že to bude zábavnější. Každý tam spal s každým, nehledě na rodinu. Nemůže mít děti, ale je těhotná. Je panic, ale brání se sestřičkám který se o něj skoro perou, ale nakonec je velice ochotný na to skočit s nevlastním sestrou. Amanda mohla dostat víc prostoru, ale to bych chtěl asi moc. 40%(2.1.2014)

Nebyť skvelého kastingu, neoprel by som o film ani pomyselný bicykel. Nechajme však bokom pripomienky, o ktorých by sme mohli napísať zoznam dlhý ako toaletný papier, pretože niekde tam na konci, až sa prehrabete celým radom ozvláštnenia, ktoré sa vo všetkých ohľadoch blíži k nule, natrafíte na epizódky, kde sa krížia postavy naprieč citovými patáliami. Síce bez naratívu, ale zásluhou hereckého zoskupenia docela úsmevne.(17.10.2013)

• E lan

Taková obečejná americká komedie o svatbě. Bylo to tady snad stokrát, asi padesátkrát s obdobným hereckým obsazením. Při sledování pak opravdu netuším jestli pocit toho, že jsem to viděl je z podobnosti s dalšími filmy a nebo prostě na tento film jsem honem rychle úplně zapomněl. Ale ok, v televizi se dá...(25.8.2016)

• Torgal

Film typu poberme čo najviac slávnych hercov niekam na exotickú dovolenku a natočme pritom zopár záberov na ktorých aj tak nikomu nezáleží, ktoré potom zlepíme do filmu aby sme ospravedlnili náklady. Jediný problém je v tom, že tu sa v žiadnej exotike nenachádzame a tak márne hľadám dôvod existencie tohto snímku. Obsahovo totiž nie je o čo stáť a geronto erotické dobrodružstvá tiež nevyhľadávam. Zbytočnosť pre všetkých zúčastnených. 4+/10(3.11.2018)

• - Svatba se koná v Connecticutu, kde vyrůstali Katherine Heigl a Topher Grace, kteří ve filmu ztvárnili sourozence. (jenik71)

• - The Big Wedding je již druhý počin, ve kterém spolu hráli Robert De Niro a Katherine Heigl. Poprvé se společně objevili ve filmu Šťastný Nový rok (2011). (Sufferer)

• - Původní název filmu byl "Gently Down the Stream". (squella)