Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace), ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe (Susan Sarandon). K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend! (Bontonfilm)

nat.

Na film sa celkom dobre pozerá, je to fakt pre nenáročného diváka. Pekné prostredie, dej plynie rýchlo, takže sa nenudíte. Zápletka a scénky predvídateľné ale to som aj viac-menej čakala. Nechápem, prečo vo všetkých amerických (pseudo) komédiách sú tie trápne sexistické vtipy. Hviezdička naviac za obsadenie. ()

fafejt001

No já si nemohu pomoci , ale velmi slabé , místy ubohé , slaboduché až stupidní . Také zbytečně vulgární , prostě trapas jak vrata . ()

sew810

Nechápu, nechápu, nechápu!!! Tak nízké hodnocení tak pěkného filmu? Vždyť to je skvělá komedie. Absolutně si to dokážu představit v divadle s českými herci. S manželkou jsme se skvěle bavili a pro letošní rok je to zatím nr. 1 z ranku rodinných komedií. ()

kverula

Před stárnoucími hereckými kapacitami si musím dávat větší pozor. Jak je možné, že zabírají na špatné scénáře? Otřepaná klišé americké rodiny, kdy bohatí rodiče mají perfektní a krásné potomky ve formě právníků a lékařů, všechno je nablýskané a vytříbené a jediný rodinný prohřešek je záletnictví, které se, jak jinak, vyřeší opět noblesně. Tenhle film mě nerozesmál, nepobavil, nerozjasnil, místy vyvolal trapné momenty. A co je nejhorší, lituju, že jsem ten čas nevyužila o něco líp. ()

`barocco odpad!

Trochu som rozmyslal ci takemuto dacomu nedam aspon jednu hviezdu, ale nasledne som si uvedomil ze niekedy treba sracku jednoducho splachnut nech uz je zabalena v ktovie ako nabliskanom obale! A to herecky ansambl tohto filmu sluboval skutocne vela. Ale ked sa zobere scenar ktory akoby pisali blby a blbsi, ani pekna kamera ci (byvala) herecka spicka to nezachrani. ()

zodiak217

Prijemne som sa bavil. Susan Sarandon je tak šialene sexy, ze už len kvôli nej si zaslúži tento film hviezdičky. Podľa mňa by mali natočiť nejaký film s ňou v hlavnej úlohe a Róbertom De Mirom, ktorý ju i teraz skvelo doplnoval. Pekná senica línia, celkovo veľmi pihodovy colník s dobrým hereckým obsadením až na Amandu Seyfried ktoru nemusím. Film ktorý sa oplatí vidieť a možno aj viackrát. Skvelá oddychovka, no chrlí by to zvýrazniť niektoré scény aby sa z nich stali legendy ako pokus o sex medzi Sarandon a Nirom. ()

filip333

Jak je možné, že do filmu natáhli tolik velkých herců? To jim zatajili scénář? Film byl neskutečně nudný. Nevím proč je označován za komedii. ()

david666

Vůbec jsem nečekal, že se budu u tohoto filmu tak dobře bavit. Je vidět, že i hodnocení na CSFD není vždy odpovídající mému vkusu. Nebo jsem měl možná náladu na takový film. Každopádně s takovým obsazením mě vždy baví sledovat jen herce při práci. ()

Arehanah

Tolik hereckých hvězd a tak málo zábavy. By mě ani ve snu nenapadlo, že film s tak geniálním obsazením (teda až na Amandu), může být tak nezáživný. Justin Zackham moc dobře věděl, co dělá, protože jen kvůli hercům je snímek koukatelný. S bídou 2*. ()

LUCIM

Souhlasím s Vignette. Velmi podobné s Mamma Mia!. Celkem příjemné zpracování. Oddechová komedie, u které jsem se i zasmál. ()

tixi

Ak si potrpíte na veľké hollywoodske hviezdy pod jednou strechou a čakáte originálnu svadobnú komédiu plnú neošúchaných nápadov a duchaplných gagov tak budete spokojný tak ako ja 70%. ()

Allein4

Senzační herecké obsazení s jalovým scénářem, ještě horší režií a o kameře se raději vůbec nevyjadřovat. Skoro by se hodilo říct, že takových filmů tady v ČR točíme spousty - také naprosto zbytečné, ale aspoň kvalitně obsazené. Ne, prostě mě to neuchvátilo, spíš mě to nudilo a s velkou radostí na to, že jsem to někdy viděl, zapomenu. Dvě hvězdy jen skutečně za to obsazení. ()