Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

Fox85

Nuda nuda nuda. Akční film bez špetky zajímavosti a kvalitní akce. Jedna hvězdička opravdu s odřenýma ušima ()

sedm.1

Zásilka patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co zatím Steve Austin natočil. A to z jediného a přitom tak jednoduchého důvodu. Tvůrci totiž konečně pochopili, že Austin není herec dramatických rolí a o filmy, kde se bude pokoušet o cokoliv jiného, než o rozdávání krutých ran nebude mít nikdo zájem a bude za ně sklízet jen posměch. Austin je především rváč, zápasník, hora masa, která potřebuje na plac jen bandu otloukánků, kaskadérů, kteří budou po jeho nelidských ranách padat jak mouchy a on bude skrz ultrahrozivý škled cedit superdrsný hlášky. A právě v Zásilce se k této mé představě tak nějak přiblížil zatím asi nejvíce. Ano, v Zabij, nebo budeš zabit šlo také především o akci, ale tam byla vážně trestuhodně slabě zpracována, tady je to naštěstí úplně jiná káva, sice i zde střihač s kameramanem nadělali pořádnou paseku, nicméně pořád je to v mezích snesitelnost, choreografie soubojů je tak poměrně přehledná, nejde tedy o žádné moderní chaotické mávaní rukama, nohama, je vidět, že Austin má z ringu skutečně naučeno, svýma kladivama se tu ohání vážně efektně a kurevsky nekompromisně a především je toho všeho skutečně dost. Zápletka Zásilky je ale jinak jak se přepokládalo béčkově mizerná a nenápaditá, ale právě díky časté frekvenci soubojů to tentokrát ani moc nevadí. Zmínit pak musím ještě samozřejmě Dolpha Lundgrena ve vedlejší roli, ke kterým se začíná uchylovat čím dál častěji, a pravdou je, že i přes minimum stráveného času na sebe opět dokázal pokaždé strhnout veškerou pozornost, ovšem je na něm už vážně hodně znát, jak moc nám kluk stárne. Každopádě, The Packega je docela zábavná akční jízda, určitě tedy v těžce béčkovém provedení, nicméně mající koule, šťávu a poprvé vážně okulahodícího akčního Austina! ()

bruceman7

Děj není rozhodně nic neočekávaného. Kadopádně čekal bych mnohem lépe odvedenou bitkařinu - byla z ní cítit mnohem větší béčkovitost než ze všeho ostatního. A přestřelky, taky hrůza 4/10 ()

iXtr3m3

Steve Austin si už aj na svoje biedne pomery zahral v oveľa lepších filmoch a to nehovorím o Dolphovi. Toto je film, ktorý by len podľa mien mal znamenať slušnú akciu (Lundgren, Austin, Shahlavi, ...), opak je však pravdou. Tupé, s málom akcie, totálne extrémne rýchlo zabudnuteľné, resp. kto nevidel, ani nemusí pozerať, zbytočná strata času. ()

AdamesWWE

[7/10] The Package. Béčko? - áno, ale kurevsky slušne sfilmované a dobre zahrané.. Dokonca som ani pri filme nemal nikdy väčší pocit béčkovosti, nepreukazuje sa to ani na réžií, kamere a podobne, celkovo to bolo veľmi slušné. Príbeh je zaujímavý, páčili sa mi už aj titulky(ved´ mám rád bowling:D) a potom sa dej už dobre rozhodne, rozhodne nenudí a stále je to slušne zaujímavé a aj tempo je dobré. Čo sa týka akčných vecí, tiež na dobrej úrovni, na béčko je to veľmi kvalitné. Sklamala ma len záverečná konfrontácia, ktorá je dosť krátka a nie moc zaujímavá, ale inak som spokojný. Sú tu prestrelky, dosť sa striela, sem tam krv, nejaký dobrý moment tiež. A súboje, tie sú presne v takom štýle ako som čakal. Austin hrá v hlavnej úlohe drsnáka tak ako to mám rád, používa päste, všetko rieši tvrdo a ručne. Jeho súboje vo filmoch nikdy neboli stavané na nejakej choreografií, ale na drsnosti a to sa tu vydarilo, no a kamera rozhodne súbojom pomáha a neškodí. A aj Lundgren poteší vo filme, má dobré reči, či už mučenie, ale aj v akcií je dobrý a hlavne v úvode. Vo výsledku rozhodne spokojný, dopadlo to lepšie ako som čakal a určite je Package najlepší Austinov film. ()

POciSEM

Klasická střílecí fackovaná,navíc tahle je velice kvalitně obsazená. Těžkotonážní Stone Cold se sice pere pořád jako godzilla ale zbourá tady uplně všechny a každýho. Lundgren sice moc na place nepobil ale jeho germán byl nebezpečnej řízek a opět u mè boduje. Jinak je to správný béčko kde neni nouze o zajímavý bitky,hlášky i povedený přestřelky. Spokojenost ()

TERRORDROME

V prvom rade treba povedať že nemám rád Steva Austina. Chcel by byť asi akčným hrdinom, ale je to také tupé hovado že ani svaly, hrubý krk a plešina mu nepomôžu. Naviac z neho vo filmoch furt robia takého chudáčika ktorý síce vyzerá ako vypĺznutý King Kong, ale inak je to citlivý chlap s veľkým ( priam volským ) srdcom. Aj tu sa najprv predvedie ako drsňácky vymáhač dlhov pre gangsterov, ale o chvíľu už neodvratne zistíme že je to beznádejne láskou prežratý dobrák ktorý by bez váhania daroval obličku prvému houmlesákovi a musí lámať kosti neplatičom len kvôli bratovi ktorý čučí v base. Čo sa týka deja, prevoz istej citlivej zásielky sa klasicky zmení na márovačku s nájomnými zabijakmi. Akčnému filmu viac netreba a toto béčko má akcie celkom dosť. navyše sú tie bitky a prestrelky zvládnuté natoľko slušne že nejaké opindávanie tentoraz nemá zmysel. Viac než Flinstounovský hrdina však zaujme záporák v podaní ďalšieho Lomidreva Dolpha Lundgrena ktorý pre zmenu pripomína monumentálnu socialistickú sochu. Jediné čo mu chýba je červená hviezda na čele a kosák v zuboch. Zahrať vyšinutého magora bola pre neho vždy malina a aj tento jeho "Nemec" je zábavne nebezpečná kreatúra. Za zmienku stojí oná, všetkými spomínaná kokteilová scéna kde Dolph exceluje. Celkovo fajn drsné béčko ktoré môže v rámci možností prekvapiť v podstate len pozitívne. ()

Lefty86 odpad!

Zatím jsem neměl nervy dát to celé, co jsem zatím viděl??? Dlooooooouhý dialogy který k ničemu nevedou a nejsou důležitý pro děj. Pořád jsem čekal kdy se začne něco dít a nezačlo a když si Lundgren začal povídat s ovocem musel jsem to vypnout. Možná někdy dokoukám a hodnocení změním. ()

Paldiny

George S. vlastne všetko vystihol. Ešte by som vyzdvihol originálnu titulkovú pasáž, ktorá nám priblíži ako funguje bowlingový mechanizmus a aká sa vtipne vypointuje s nástupom Austina na scénu. Samotný hrdina však v roli klaďasa nepresvedčil a myslím, že povahovo aj výzorom viac pasuje do bezcitných rolí. Ale manželku mal peknú, až sa mi zdá podozrivé, že taká kočka sa zahadzuje s takým obrom, čo sa navyše živí špinavou prácou. Film ako taký ušiel a aj keď je nad slnko jasné, že mu dal život úspech Postradateľných, neprišiel mi ako pásový výrobok. Mal to čomu sa hovorí príbeh, spomínaný vítaný twist, dostatok pästných či guľkových súbojov s kratučkou dohrou na konci. ()

mosnak

Strašně slabé a laciné béčko. Jak Dolph Lundgren tak Steve Austin působí dost unaveně a zpomaleně. Jedná se o akční šaškárnu kde Dolph touží po Stevově vzácné krvi :-) trochu směšné téma za 20% ()

BOURQUE

Veľmi slabé akčný film a to jak z hereckej tak z režisérskej stránky! Príbeh nie je najhorší, ale v takej forme je ťažko prijateľný. PS: „Dolphi“ – Warum???? Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

MickeyStuma

Nečekal jsem veledílo, ale musím uznat, že mě snímek vcelku zaujal. Děj není nijak složitý, ale po dramatické stránce z něj bylo vytlačeno vše. A tak se ani tak nejedná a čistý akční film. Hromotluk Steve Austin se zhostil hlavní role a nedopadl zase až tak špatně. Dramatizaci zvládl stejně tak dobře jako akční scény, které tu jsou jen jako nezbytným doplňkem. Dolph Lundgren opět jako záporák, takže jak se dalo předpokládat, moc prostoru tu nemá. Ale je zajímavý. Příběh tedy staví hlavně na ději. ()

Hapretor odpad!

Tohle je trapárna. Lundgren je tady seschlej, má strašně divně unylej, protaženej ksycht s kruhama pod očima, vypadá jako na infarkt a stále se sere do "akčních" déčkových filmů. A jako by toho loser-pozérství nebylo málo, je tady ještě Steve, co vypadá jak tučná kráva s krkem vypaseného nasteroidovaného super-krtka. Děj o ničem, vzhled herců o ničem, akce o ničem, dialogy o ničem. Nekoukejte na to! ()

KOOHA

O trošku lepší Béčko, ale jen o trošku. Místy nesmyslné scény, které by se v reálu asi nestaly. Dolph byl schone, ale ten týpek Austin, který žije v Austinu byl prkenej a do filmu se nehodí, páč ho jako persóna neutáhne. ()

Kingjiri

Dnešní akční béčka už nejsou, co bývaly, ale Package se k těm oldschoolovejm dost blíží. Jednoduchej příběh v závěru obsahuje sympatickou snahu o twist. Filmařina nepůsobí uplně lacinym dojmem, na bitky/přestřelky se dá v pohodě koukat a rutinní dialogy zpestřujou hlášky kombinovaný s nečekaně slušnym herectvim. Lungren byl fajn, jen zamrzí, že jeho postava nedostala více prostoru, celkovej dojem ze snímku pak moh být ještě o něco lepší, takhle "jen" solidní průměr. ()