Amanda žije v New Yorku, kde pracuje jako restaurátorka obrazů pro Metropolitní muzeum, a přestože je půvabná, milá a chytrá, štěstí v lásce se jí vyhýbá. Svého posledního přítele přistihla v posteli s jinou a rozhodla se odstěhovat. Nové bydlení si najde v prostorném bytě v East Side, který sdílí společně s Roxannou, Jade, Candi a Holly, čtyřmi dívkami, které pracují jako modelky a jejich život je jedním velkým mejdanem. Ty se jí sice pokusí najít toho pravého, Amanda se však nového vztahu bojí a nemá chuť pouštět se do dalšího milostného dobrodružství. Její rozhodnutí ji však začne opouštět, když se náhodou seznámí se sympatickým sousedem Jimem Winstonem, údajně úspěšným podnikatelem v oblasti módního průmyslu. Je jím natolik okouzlena, že se to promítne dokonce i do Tizianova obrazu, na kterém právě pracuje. Přestože doufá, že právě on by mohl být tím pravým, váhá, protože se bojí dalšího nezdaru a zklamání. Pak ale uvidí v okně, jak Jim ve svém bytě někoho zabil. Šokovaná dívka zavolá policii, ale ta nenajde žádné stopy po údajném zločinu... (TV Nova)

marocco

Totálna blbosť s kopou stupídnych dialógov, ktorá vyvrcholila priznaním Freddieho že je agent FBI. Jediná hviezdička za okúzľujúcu Monicu Potter. ()

Untouchabl

To že někomu přijde Monica Potter okouzlující nebo sympatická vůbec nechápu... Jinak je to film pro ženské, které se u něj při vaření nědělního oběda skvěle pobaví ()

Umělec

Nenáročná komedie s vtipem i švihem (například modelka po operaci očí je super:-), která pobaví a nijak nezatíží. Jen občas to tvůrci s vtipem trochu přeženou, ale naštěstí jen opravdu občas. Příjemná ústřední dvojice filmu... 60% ()

HRom99

Už mám skoro taký dojem, že v Hollywoode majú receptár na výrobu "blonďatých" komédií. Neodmysliteľnou ingredienciou v nich musí byť wc-humor. Je to len nejaká americká úchylka alebo sa aj u nás na tom niekto smeje?! Nechápem! Ináč by to nebolo také zlé, aj čo sa týka námetu aj výkonu hlavných postáv. ()

pupidup

Kouzelná Monica Potter, to ano, holky modelky také ušly, Prinze juniora nemusím, připadá mi jako dřevo, příběh na sobotní odpoledne u žehlení super! ()

cachanell

Příjemná komedie, byť s prvky parodie. Ale bavila jsem se. Nemusela přemýšlet, jen tak se koukat - dobré pokoukání po obědě, kdy člověk odpočívá a nic nečeká. I takové filmové kousky jsou třeba. ()

basenka123

Komédie ani romantické filmy v poslednom čase nepozerávam, no v televízii nič nešlo a okrem toho zbožňujem herca Freddie Prinze Jr., už dlho som s ním žiadny film nevidela. Vo filme bolo všetko čo má byť. Väčšinou to je tak, že najkrajšia mužská postava sa zamiluje do najmenej peknej ženskej postavy, no v tomto prípade to tak nebolo ale inak typická americká romantická komédia, v ktorej keď sa žena zamiluje do muža, tak láska je 100%ne opätovaná. No rozhodne kto má rád komédie a Frieddie Prinze Jr. tak mu odporúčam si komédiu pozrieť. ()

splaty odpad!

Kdyby mi bylo tak dvanáct, tak bych určitě dala vyšší hodnocení, ale za takovou sračku prostě nemůžu. Gratuluju všem, co tohle dokoukali až do konce. ()

Studentkaba

Je to presne to čo od toho očakávate, romantická komédia s trochou humoru a zaujimavou zápletkou. Plus Freddie prinze, mne to na 4 hviezdičky stačí.. ()