Pekelná ženská

• Česko Fúrie (více)

Darren Silverman, Wayne Lo Fessier a J. D. McNugent byli od dětství nejlepší přátelé. Na střední škole hraje Wayne fotbal, J.D. je maskotem a Darren povzbuzovačem, ale stále drží pospolu. Navíc hrají v rockové skupině. Všecko se změní, když mezi ně vstoupí krásná ale chladná a manipulující psychopatka Judith, která milého a sympatického Darrena sevře do drápů. Snaží se jejich přátelství ale i kapelu rozbít. Zoufalí Wayne aj. D. se pokoušejí Darrena rozptýlit, vymanit ho z jejího negativního vlivu. Darrena chtějí dát dohromady se Sandy, která se nedávno rozhodla, že bude jeptiškou. Po poradě s fotbalovým trenérem se rozhodnou, že Judith unesou. Před ostatními předstírají, že umřela. Avšak Judith nezůstává dlouho mimo hru a pomalu se schyluje ke svatbě... (oficiální text distributora)

B!shop

Tohle je naprosto gigantickej mega ultra masakr, rezba zacne prakticky od prvni minuty a skonci az se zaverecnejma titulkama. Pribeh je sice desna volovina, ale Zahn a Black jsou tak neskutecne paradne vymleta dvojka a oba si nijak neprekazi, naopak se skvele doplnujou, ze celej film tahnou fakt v paradnim tempu. Navic je tu furt cemu se smat, jeden brutalni vtip stiha druhej a za zminku taky jiste stoji opravdu pekelna zenska Amanda Peet a magor Lee Ermey. Fakt nevim, co bych filmu vytknul, dokonale jsem se bavil od zacatku do konce. ()

Malarkey

Dost možná tenhle film není žádný zázrak a možná to také zamrzí, když si člověk uvědomí, že v tom setkají právě tři takoví herci, kde by si člověk řekl, že komedie s nima musí být nářez. Na druhou stranu je fakt, že já jsem byl spokojený. Komedie příjemně ubíhala, pár hluchých míst možná bylo, ale musím se přiznat, že jsem měl chvilky, kdy jsem se řezal smíchy a nemohl se zastavit. A to se mi u komedie už stává opravdu málokdy, protože co si budeme povídat, ačkoliv mám komedie rád, hodně rád, znova se na ně podívat už takové potěšení nepřinese jako první shlédnutí. To hodnocení tady je ale podle mě trošku zcestné, pár slušných scén tam opravdu bylo, a tím se může pochlubit málokterá komedie, protože tahle mě od začátku do konce slušně zabavila. ()

viperblade

Říkejte si, co chcete, ale já už dost dlouho neviděl větší bláznivinu. Jeptišky, které mají v kostele posilovnu, únos, trenér v podání R. Lee Ermeyho… Zkrátka a dobře, mohl bych si vymyslet další důvody, které bych si i já následně mohl vyvrátit, tak jen napíšu, že u tohohle jsem se fakt zasmál. A Amanda Peet spolu s Amandou Detmer… zatraceně sexy kombinace! ()

Shit

Ze začátku mi to přišlo jako příšerná blbost, ale díky Blackovi a Zahnovi sem vydržel a fakt nelituju, sice i dál je to děsně pitomoučká komedie o ničem, jenže zároveň je další průběh i jedna velká totální hyper mega ultra giga super cyber zábavná řežba. Miliardy nečekanejch vtipů a hlášek a super svižněj zábavnej děj, kterej sice postrádá nějakou větší pointu, ale to nevadí, protože ostatní už obstará už zméněná dvojka Black-Zahn a k nim v průběhu filmu ještě přifařenej strašně vostrej kouč,kterej utek z vězení. No prostě jednoduše 3/4 filmu sem se málem posrával smíchy, ale komedie to fakt neni pro každýho ()

Gilmour93

Když přijde Godzilla z práce, první co udělá je, že si obuje pantofle a právě pod jedním takovým se ocitá tradiční napichovač dýňových koláčů Jason Biggs.. Přiměřeně pitomá komedie, pochopitelně plná onanie a lascivního humoru, v které se mi snad poprvé nepříčil S.Zahn. Tak už to vypadá, že ani na sklonku kariéry nedostane R.Lee Ermey roli zádumčivého vysokoškolského profesora, čítajícího po nocích Konfuciovy spisy v mandarínštině.. ()

• Koučem řečený citát "If you can dream it, you can do it" - "Sen se může stát skutečností" řekl ve skutečnosti Walter Elias„Walt“ Disney. (Stocki)
  • S filmováním se začalo 7. června a pokračovalo se do srpna roku 2000. (Stocki)
  • Když Sandy souhlasí se společnou večeří s Darrenem, jdou do skutečné restaurace The Cannery Seafood House. Scéna kde Sandy vrhne Darrena do vody byla natáčena právě vně restaurace. Ovšem když poté Sandy vytahuje Darrena z vody nacházejí se na východním konci pláže Jericho Beach, blízko tenisového klubu Jericho. Potíž je v tom, že mezi restaurací a pláží Jericho je vzdálenost přibližně 8 mílí! (Stocki)