Pekelná ženská

Pekelná ženská

Hriešnica

Evil Woman

Komedie / Romantický / Krimi

USA / Austrálie, 2001, 90 min (SE: 93 min)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// mohl bych říct, že herecké kreace zůčastněných -nebýt herců jedná se o podprůměrný film/// Jéžiši, tak tohle byla šílená střeštěnost. Dost často velice trapná, občas však i zábavná. Ke konci jsem byl zvědavej jak to celé dopadne/// Celkem 53%///(1.1.2008)

• GOREGASM

Pekelnou Ženskou jsem před pár lety jen fragmentovitě shlédl na HBO, ke všemu s dabingem, ale párkrát jsem se usmál, takže nebyl důvod nevěnovat této taškařici celých 90 minut. Ústřední potrhlé trio Black, Biggs a Zahn versus usurpátorská mrcha s atraktivním a charismatickým zevnějškem Amandy Peet, to vypadá na první pohled jako funkční kombinace. Nicméně až na pár povedených vtipů, kterými tak akorát zaplníte trailer, nebo uspokojíte nekoncentrovaného diváka, se chatrný scénář potácí na hranici trapných gagů a své hrdiny profiluje stereotypně jako roztěkané pitomce, což sice mnohdy vtipné bývá, nikoliv v tomto případě. 40%(9.3.2013)

Říkejte si, co chcete, ale já už dost dlouho neviděl větší bláznivinu. Jeptišky, které mají v kostele posilovnu, únos, trenér v podání R. Lee Ermeyho… Zkrátka a dobře, mohl bych si vymyslet další důvody, které bych si i já následně mohl vyvrátit, tak jen napíšu, že u tohohle jsem se fakt zasmál. A Amanda Peet spolu s Amandou Detmer… zatraceně sexy kombinace!(6.12.2009)

asi dvakrát mě skutečně rozesmáli a to je docela dost, vetšinou se to ani nepovede. Jinak jde o hezkou holku, která ukazuje v celém filmu výstřih a zotročí si jednoho kluka, parta bláznivých kamarádů se ho pokusí zahránit, unesou tu zlou, najdou mu místo ní jeptišku a na konci se každej s každým ožení vdá či něco takového, ten konec je slabší, ale jinak je to docela zábava.(25.1.2015)

Hodně povedená komedie, která je plná výborných komických situací a trefných hlášek. Děj je sice dosti jednoduchý, zato však srší humorem od začátku až do konce, zkrátka zde nebylo místa, kdy bych se výrazně nudil. Upozorňuju na závěr filmu, jenž vyzní velmi absurdně, což vyžaduje ze strany diváka velkou dávku nadsázky.(23.6.2013)

• - S filmováním se začalo 7. června a pokračovalo se do srpna roku 2000. (Stocki)

• - Když Sandy začne zvedat Darrena z písečné pláže poté, co ho vytáhla z vody, je záběr na její nohy, které má pokryté pískem, když už ale stojí, na jejích nohách není po písku ani památky. (Stocki)

• - Koučem řečený citát "If you can dream it, you can do it" - "Sen se může stát skutečností" řekl ve skutečnosti Walter Elias„Walt“ Disney. (Stocki)