Komediálny efekt je založený na citátoch známych scén z úspešných filmov poslednej doby. Ako naznačuje názov filmu, najviac sa uťahuje z Tarantinových filmov a s chuťou sa tu prehrávajú scény z najrôznejšich gangsteriek, komédií a psychologických filmov. (PROROK14)

zawa odpad!

Ani nechápu jak může někdo natočit ubohý a trapný film, na který se nedá dívat ani pár minut. Kdyby se někomu dostal tenhle film do ruky, tak s ním rovnou do koše. ()

bernau84

Mám nejasný pocit že tady někdo někomu šáhl na boha a už ho všichni chcete kamenovat... jasně žádná brutální kvalitka to neni ale čtvrtý nejhorší film co kdy byl? proboha to snad ne! to jste nikdo neviděli nic strašnějšího? tady byly aspoň občas pokusy o vtip a to se cení... viděl sem to několikrát a že bych byl kdovíjak zhnusen to ne.... oproti Bláznivému exorcistovi nebo Pánské jízdě to ujde!!!! ()

JARDAHONDA odpad!

Parodovat takový snímek, jako je Pulp Fiction bylo hodně odvážné... Myslím, že tvůrci nepochopili směr a znehodnotili touto špínou úplně vše.. !! ()

Rada.Shoa odpad!

Tak přemýšlím,že i samotný komentář na tento film je úplně zbytečný. A jestli pod hvězdami ten "odpad!" někomu náleží přidělit, tak určitě tomuto braku. ()

Maza2222 odpad!

Amatérská kravína! Jak si někdo může dělat p*del z Pulp Fiction?!?!? 10 minut a už jsem měl chuť vyhodit telku z okna, 4 nejhorší film, co sem kdy viděl Takhle to dopadne, když si prostě si idiot s idiotem podali ruce a řekli ,,Dnhéská pokhořihmé Tharanthýna ujaja ee zatata. Odpad ()

Tyrannotitan odpad!

Co to jako sakra mělo být? Chce se mi z toho blít! Když se budu dívat do pračky, jak pere prádlo, budu mít lepší zážitek než z tohoto filmu! A nebudu mít tolik zkažený vkus, prostě humus! Nikdy více, lepších filmů jsou tisíce! 0% ()

Polik_

Jen pro představu, abyste věděli jak přesné to 5% hodnocení je, tohle je poměr komentářů tady: 20%  – Ani jsem se neobtěžoval se na to podívat, ale je to odpad; 30% – On si někdo udělal srandu z mého oblíbeného filmu? To snad ne; 49% – Quentin Tarantino je moje celoživotní modla a každý, kdo si z něj nebo z jeho mistrovského díla udělá srandu, by měl být postaven před soud za zločin proti lidskosti; 1% – Smysluplné komentáře, bez brečení zamindrákovaných Tarantinovců; Parodie jako taková to není vůbec špatná (rozhodně ne 5%!), překážkou však je, že každý druhý vtip je referencí na něco z americké kultury a jako běžný Evropan nemáte bez dohledávání některých jmen nebo referencí šanci pochopit všechno tak, jak Koherr zamýšlel. ()