Reklama

Reklama

VOD (1)

Divoká Beatrice je unavená životem a hledá lásku a pochopení, aby našla východisko z drogové závislosti. Utíká od nebezpečí, ale zaplete se do ozbrojené loupeže. Každou chvilku si myslí, že je v pasti, že svět pro ni má připraveno jen to nejhorší. Po propuštění z vězení se snaží začít nový život, ale jednoho dne se však objeví její starý přítel Paul... (Bonton Home Video)

(více)

Recenze (16)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Asia Argento je jediný důvod proč na to koukat. Je to sympaťačka a ukáže tam všechno. Čekal jsem nějakou svižnou gangsterku a ona je to nezáživná lovestory, kde se lupička Asia Argento zamiluje do meganesympatickýho prdelního ksichta. Pak tam jsou jakýsi dva teplí kumpáni a hodně sociální mafián. Prostě bez šťávy a bez nápadu. Gangsterku, kde je nejdramatičtější moment popichování (doslova) dětí ve školce fakt nebrat. ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Vulgární romance s poetickým nádechem prostoupená břitkým humorem, jazzem a Jonathanem Rhysem Meyersem. Co víc by si mohl člověk přát, když každá z ingrediencí by mohla fungovat i sama o sobě, snad kromě té vulgarity. Jenomže právě (a nejen) díky ní působí film opravdově a civilně; klidně bych věřila, že takhle se to opravdu někde stalo. "Do you know if you're gonna hit me or kiss me?" ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Po rokoch som si to zopakoval a musím zdvihnúť hodnotenie. V jadre to je klasická romantika o drsniakovi a krehotinke. Ale role majú genderovo vymenené, tak ako sa dnes patrí, takže za drsniaka je žena a za ňoumu chlap. A pritom riadny Quasimodo, takže fakt príliš nedáva zmysel, že sa do neho zapozerala. Asi sa len chcela pobaviť a nakoniec mu úplne podľahla a polepšila sa. Hlavne som ale nechápal, že sa mu nechcel postaviť, keď došlo na sex. Ona na to síce išla trochu rýchlejšie, ale sakra keď sa Asia Argento vyzlečie, tak môj penis krútil hlavou nad tým, že hlavný hrdina bol taký mäkký. Našťastie v tej dobe ešte nebola tak hardcore potetovaná jak dnes. Ešte tam mal pár prázdnych miest. No a aby to nebola čistá romanca, tak je to trochu okorenené zápletkou s druhoradými mafiánmi. Ale tá je vzhľadom na tých mantákov fakt len druhoradá a zaujme len tým, že sa tam mihne pár budúcich hviezd. Napríklad mladučký Eddie Marsan alebo Jonathan Rhys Meyers. Celkovo to je príjemná pomalá romanca so sympatickým obsadením. 7/10. ()

Kalimero13 

všechny recenze uživatele

nemůžu si pomoct, ale když sem tento film viděl na čt2 v originálním znění, naprosto mě uchvátil svou atmosférou a uvěřitelností, přesto že to nebylo klasické sociální drama ale pro mě exotická (ne torpickká) love story (noir?) podívaná. Krásná Asia Argento, Zajímavý Harris a úchvatně hrající Meyers. Všem doporučuji. Myslím že toto byl film, díky němuž sem začal koukat na originální dabing ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Obsah nahoře film vystihuje velmi dobře, ale už tam chybí pocity, které tenhle příběh vyvolal, to už nechali tvůrci na mně a to je jedině dobře, protože na každého bude působit asi trochu jinak. Ano, je tam romantiky celá hora, ale se slovíčky se tam moc nemazlí, ano je to thriller, ale možná trochu atypický než jsme zvyklí. A jsou tam herci, kteří tomu dali tu zvláštní rozháranou a zmatenou duši, kde měla prim pochopitelně ta vnitřně neuchopitelná a krásná Beatrice alias B.Monkey. A hudba dokonale podkreslila atmosféru celé té party ztracenců. Pravda, scénář malinko pokulhával, ale dnes to nechám u ledu. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama