7500

• USA Flight 7500

Dvojice na svatební cestě, dívka cestující do Tokia, mladý pár chystající se na dobrodružní cestu po Asii, dvojice těsně před rozchodem, přehnaně sebevědomá letuška zamilovaná do pilota – ti všichni nastoupí do letadla do Japonska. Během letu se však na palubě letadla začnou dít podivné věci. Přistane nakonec let 7500 v Japonsku? (oficiální text distributora)

brasek

Musím povedať, že prvé 2/3 snímku boli naozaj podarené, príbeh gradoval a mal slušnú atmosféru. Začali však pribúdať plytké scény a moje obavy vzrástli... pointa nakoniec nebola až taká zlá, ale tie hororové scény boli naozaj podpriemerné a niekedy smiešne. ()

Machaut

Filmy z letadel mám rád. Tento horor má skvělou atmosféru a je dobře natočený. Škoda toho závěru filmu, který mohl mít zajímavější pointu - kvůli tomu hvězdička dolů. ()

numan

Příjemná (nebo spíš správně nepříjemná B-)) horrorová jednohubka se sympaticky krátkou stopáží, která se celá odehrává v letadle. Předposlední scénou to celé mělo končit, závěrečná podivně přivařená minuta a půl vyloženě kazí dojem z celého filmu. Jinak na asijský horror s americkými herci mírný nadprůměr. ()

sajez

Od režiséra Nenávisti čeká člověk něco víc než mysteriozni vcelku nudnou záležitost z letadla.Přitom to z traileru vypadalo dost zajímavě.Skoda ()

UrsusDom

Letušky. Tak to je v kostce vše, na co se v tomto filmu dalo dívat. Trapně nevyužitý potenciál záhadného kufru aka pandořina skříňka. Spoilel - nespoiler, zmastit konec ve stylu Šestého smyslu, bylo ranou z milosti. Ano kočka ani pes. Bohužel, v tomto případě měli kritici filmu pravdu, nestál ani za to podívání. ()

AmunRa

Děj filmu nedává smysl, postavy jsou nezajímavé a mystická pointa konečný výsledek příliš nevylepšila. ()

joemikes

Přesně jak píše Livingdead, horory z letadla miluju, když ještě k tomu přidají krásný holky, nenudil jsem se ani minutu. ()

Sonjoe

Nerozumiem tomu slabemu hodnoteniu. Bolo to uplne v pohode a koniec som vobec necakal a nie je pravda, ze je to klise koniec. Proste necitajte hodnotenie tychto samozvanych kritikov, ktori "vedia" vsetko. Za mna 70% ()

in flames

Zbytočne podcenené dielo. ano koniec je klišé a dá sa predvídať, no a ? v ktorom filme Vás ešte prekvapí. Postavy relatívne upokojivén (herecky sa dala laťka vytiahnuť vyššie, ale zas mňa to nijak neurazilo), dejovo to ubehlo celkom rýchlo, a záver bol aspoň rýchly a zbytočne to sentimentálne nepreťahovali. Efekty na taký žáner veľmi pekné, a atmosféra mi pri vypeckovanom zvuku prišla občas aj trochu ľakavá (desivá asi nie, ale pár ľaknutí bolo fajn). Uznávam, že pre otrlých fanúšikov hororu a a ťažkých mystických drám to nebolo nič nové, ale mňa film príjemne pobavil a nemôžem ho neodporučiť ako skvelú oddychovku. ()

pyromantik

Tak ja som asi hororový novorodenec (ako píše misterz) ale u mňa to fungovalo. Našťastie som nijaký Airborne nevidel, takže pre mňa nová záležitosť. Filmársky slušná práca (aj keď si tvorcovia občas pomohli precíznou 3D animáciou) ale tá atmosféra bola riadne hustá. Film som si pozrel okolo polnoci na displeji môjho mobilu, takže som bol vtiahnutý do deja priam brutálne. Osobne ma letecké udalosti fascinujú, takže tri hviezdy už len za to. Hviezda navyše za super atmosféru, klaustrofobickú bezmocnosť (áno, misterz, tá tam naozaj bola) a originálne nápady. Tiež oceňujem striedmosť v používaní kečupu. ()

Audrina

Tři hvězdy a kdyby to dopadlo jinak a ne jako doslovná vykrádačka jednoho z mých nejoblíbenějích horrorů,možná bych přemýšelela i o hodnocení vyšším. ()

Pollini

Jedním slovem zajímavé. U takových filmů jsem zvyklá na podobné pointy. Bylo to zase něco maličko jiného, ale bez valné hloubky. Trochu mi přišlo, že tam pořád někoho honí mlha. Škoda, že tam nebylo víc o posmrtné panence. Ale bavila jsem se, je to lepší průměr. ()

Tossico

Tak to byl totální psycho (ú)let! Původní film sem neviděl, takže nemůžu porovnat, ale za mě super film. Z toho konce sem dostal husí kůži, což se mi stává fakt minimálně. Viděl sem už tolik hororů že mě už máloco uspokojí, ale toto mě zas po dlouhý době nakoplo. Od začátku sem byl nadšenej a pořád sem se modlil aby se to pak nepokazilo a naštěstí ne. Bomba. Nevim co ostatním vadilo na hercích, podle mě prostě nemůžou být v takovým počtu lidí ve filmu všichni načančaní a simpatický. Mě teda sedli všici. Prostě sem musel dát plnej počet hvězd. ()