Skupinka mladých ľudí zaoberajúcich sa výskumom paranormálnych javov prichádza do starej rodinnej vily v Lousiane, kde pred 25 rokmi došlo k štvornásobnej rituálnej vražde. Snaha o opätovný kontakt s mŕtvymi však nedopadne podľa predstáv samotných návštevníkov. Výsledkom zahrávania sa s temnotou je niekoľko mŕtvych i nezvestných. Teda, až na jednu výnimku.
Keď detektív Mark Lewis dorazí do vily, nájde v nej tri mŕtve telá a živého Johna, ktorý je v šoku. Mark preto zavolá policajnú psychologičku Elizabeth Klein, aby Johna vypočula. Medzitým sa Mark spolu s technickou podporou snažia obnoviť kamerové záznamy z domu, aby získali informácie o tom, kde sa môžu zdržiavať ďalší preživší. V tomto procese detektív objaví temné Johnovo tajomstvo... (*CARNIFEX*)

Facerr

Dobrý, rychlý, cukavý. Fakt jsem sebou i párkrát pěkně cuknul. FF vůbec nevadilo, dokonce mi ani moc nepřišlo, že by se tady nějaký odehrávalo. Škoda konce, čekal bych trochu větší masakr, ale tady se nehraje na gore scény, ale spíš na strach a atmosféru. ()

kacir

Naaaaahodou ma pekne dvakrát šklblo, takže si vravím, že takéto polo ff-ká môžem, čiže serem na všetkých čo dali 1-2 hviezdy a vlastne prihadzujem aj za nich. Pozerateľné. ()

J.Mayen

Nudny, tahly, douhly, amatersky, nezazivny, ocekavany, doslova blby a ztrata casu, jsou tisice lepsich filmu na podobny tema, takze radim nemrhat svym drahocenym casem jako jsem to udelal ja. ()

brasek

Nevyvážené, bez atmosféry a bez poriadnej dávky lakačiek. Snímok síce nemá čím poriadne zaujať, ale je ľahko stráviteľný a divák nemá pocit, že chce okamžitý koniec. ()

Ace.A.T.L.

Ale jo. Neni to nic mega hů extra, ale ani to neurazí. Atmosféra by se místy dala krájet a to je to, co člověk určitě chce. Neni to přeplácaný, neni to přemrštěný, neni to hloupý. Je to taková zlatá střední cesta. Určitě se najdou jiný filmy, co uhranou víc, ale proč si občas nedat normoš film, než jen ty TOPky :) Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

SpicyNugget

Mladí teen age se vydávají prozkoumat starou rodinnou vilu, ve které před 25 lety došlo k rituální vraždě. Bohužel se jim to nějak vymkne z ruky (anebo ne?) a výsledkem je několik mrtvých a pár pohřešovaných. Detektiv Lewis se svou kolegyní, psychiatričkou Klein snaží vyslechnout přeživšího a dobrat se k nějakému závěru. A tady to všechno možné a nemožné začalo... Já takové filmy zbožňuju, duchařina a kriminálka v jednom. Dvě dějové linie, v jedné found-footage partičky přátel, která se vydala do strašidelného domu. V druhé dějové linii jsme na konci s detektivem, kterého ztvárnil můj oblíbený Frank Grillo (Očista: Anarchie, Mezi vlky). Děje se prolínají, film mě napínal a na konci mě absolutně rozdrtil pointou a nechal mě čučet s otevřenou pusou. Masakr! Konečné rozuzlení mě prostě shodilo ze židle. Bála jsem se výkonu mladých lidí, ale hráli opravdu slušně a obsazení bylo taky sympatické. Určitě povedený film. ()

Mesmeric

Kratké, svižné, nenudilo. A vůbec malejch rozmazlenejch parchantů je na ulici hromada, co s tím udělá jeden další pacholek, který bude mít trochu růžky. ()

injoy

Horory mám rád a sleduji většinu použitelné každoroční produkce.... Pokud to máte podobně, určitě neuděláte chybu. Bavilo od začátku do konce. ()

Michalsafr

Musím uznat, že nudnější horor už jsem dlouho neviděl. Triky průměrné (použito pouze CGI), scénář slepenec nesouvislých událostí a napětí není téměř žádné. ()

Brumbambule

Po dlouhé době něco, na co se se zaujetím dalo koukat. Já mám strašidelné domy ráda a dokonce jsem se, k mému velkému překvapení, i několikrát lekla. Takže za mě konečně palec nahoru. Film jsem hltala od začátku do konce. Má to rychlý spád a i prolínání dějů bylo srozumitelné a nenáročné. ()

UrsusDom

Vzhledem k faktu, že jsem v poslední době viděl málo dobrých hororů, dávám tomuto filmu 4 hvězdy, normálně za tři. Jako pavouk na svou kořist v pavučině, čekal jsem stupidní dialogy a stokrát ohranou teen vyvražďovačku a ke své úlevě se nedočkal. Stará dobrá klasika s překvapením nazávěr. Ani trochu jsem se nenudil. ()

vinducha

Vidět to o těch 6 let dřív , asi bych dal o 1 navíc , špatné to rozhodně není. Ale jelikož tu FF kameru osobně nemusím ani trochu , tak to nechám na tom průměru . Dostat tvůrci víc prachů a natočit to s normální kamerou celé , možná by to vyšlo líp. Ale je to jen coby kdyby. ()

lineker

Možná i na plnou palbu. Nízké hodnocení po čase dobrého atmosférického hororu nechápu. Jasně žánrová klišé ani zde nechybí, vše je však nápaditě oživeno souběžným vyšetřováním samotného incidentu. A s rukou na srdci mohu prohlásit že každý další střih právě do této linie byl chvilkovým vysvobozením. Atmosféra v domě byla totiž opravdu hustá. Brouzdání po domě pomocí nočních kamer a s tím spojených několik slušných lekaček na mně opravdu působilo. Závěrečná pointa chtěla zřejmě film ještě vyšperkovat, pro mne už byla zbytečná. Vše podstatné jsem si užil jíž před tím. ()

Jarmila68

Vůbec nedejte na řeči lidí kteří nesnáší duchařské a lekavé filmy,proč na ně koukají:-) ?Nechápu....Je to velmi slušný film,vůbec jsem se nenudila.A řeči o časovém míchání?To je právě super:-)Nevím lidi koukají na filmy,které se jim nelíbí,nudí se u nich aby pak mohli psát,jak strašně trpěli při koukání...PROČ?Natočte vlastní film,ukažte co umíte:-)))) ()