Skupinka mladých ľudí zaoberajúcich sa výskumom paranormálnych javov prichádza do starej rodinnej vily v Lousiane, kde pred 25 rokmi došlo k štvornásobnej rituálnej vražde. Snaha o opätovný kontakt s mŕtvymi však nedopadne podľa predstáv samotných návštevníkov. Výsledkom zahrávania sa s temnotou je niekoľko mŕtvych i nezvestných. Teda, až na jednu výnimku.
Keď detektív Mark Lewis dorazí do vily, nájde v nej tri mŕtve telá a živého Johna, ktorý je v šoku. Mark preto zavolá policajnú psychologičku Elizabeth Klein, aby Johna vypočula. Medzitým sa Mark spolu s technickou podporou snažia obnoviť kamerové záznamy z domu, aby získali informácie o tom, kde sa môžu zdržiavať ďalší preživší. V tomto procese detektív objaví temné Johnovo tajomstvo... (*CARNIFEX*)

Flopik

Po dlhšej dobe som sa rozhodol pre horor a som milo prekvapený.Aj keď , videl som trailer a čakal som troška viac.Klasická ducharina , no koho tento žáner baví tak ako mňa musí byť spokojný.Ide sa tu presne podľa šablóny.Strašidelný dom , vyvolávanie potom strašenie ale čo ma dosť sklamalo, že to strašenie v podstate nebolo.Skôr krimi ako thriller. Ale určite doporučím pretože tu bola jedna ľakačka z ktorej som sa triasol ešte peknú chvíľu , no vlastne boli 2.... Hlavne zato by boli 3 hviezdy a mile rád pridám aj 4 pretože sa nato dobre pozeralo. ()

fisus

Nebylo to vůbec špatné.Když takhle člověk sedí sám doma,v noci a kouká na tenhle snímek,tak se občas trochu lekne,atmosféra docela zapůsobí a já jsem spokojený.Není to nic převratného,nic nového ani originálního,ale mám prostě horory rád a tenhle mi sednul. ()

Rathalos

Nuda,nuda a este raz nuda,skor som mal pocit,ze pozeram kriminalku a nie horor,velmi slaby film bez chuti a zapachu,jedna hviezdicka za snahu...:-) ()

Rockerman

Má oblíbená duchařina spíše průměrné až podprůměrné úrovně. Hezky vygradovaný a vypointovaný závěr moc nevylepšil to neustálé budování atmosféry, kde vás jen občas vystraší nějaký "bubák". Celkově nezáživný film, který jsem vidět nemusel. ()

Hellknight12

Práve dopozerané celkom slušný film . Atmosféra je dobrá, herecké výkony sú dobré, dĺžka filmu 83min je podľa mňa krátka mohlo to byť dlhšie. Film, ktorý nenadchne ani neurazí pekný nadpriemer za mňa 60%. ()

DavidWebb

Kedysi som robieval z lesných malín, černíc alebo ríbezlí domáce víno a keď sa podarilo, tak to bolo báječné pitivo. No a poznal som prípadov, ktorí robievali tzv. "druháky" alebo dokonca "tretiaky" - pre vysvetlenie - po stočení prvého kvalitného vína niektorí šoumeni dopĺňali do demižóna vodu a cukor a nechali ovocie kvasiť na ďalšie "víno" čo už ale bol iba nechutný oblbovák. Will Canon divákom servíruje niečo podobne vyčpelé ale jeho snaha zasa nie je až taká márna. Poznajúc obsah sa v zásade zameriavam už len na spracovanie a výsledný dojem, a ten mi v tomto prípade dokonale pokazila ústredná dvojica mladých, nesympatických nehercov Dustina Milligana a Cody Horn. Sťažovať sa ale vo výsledku nejdem, pretože som vedel do čoho idem, čo môžem očakávať a približne to som dostal. 60% ()

Miagy

Pre mňa v celku prekvapenie, atmosféra domu bola hutná, nevyskakovali zas z každej izby príšery, dejovo takisto celkom fajn, priamočiare, herecké výkony tiež nie sú zlé, vyčítať sa dá možno len hlúpa nelogickosť správania postáv. Záver prekvapivý a s mrazivou hudbou dostatočne napätý. ()

intro

Docela jsem na tenhle film těšil, ale na konec mě Demonic zklamal. Je zde sice pár dobrých momentů, ale to to nezachrání. Nemohl jsem se ubránit dojmu, že něco podobného jsem viděl už několikrát. Dávám 40% ()

XXXXXXXX

Obsahuje spoilery: VÍDÁVÁM SVOU MÁMU V JEDNOM TAKOVÉM BARÁKU, A JE ZHRUBA V MÉM VĚKU. To já někdy taky, říká se tomu halucinace a je to následek nadměrného pití alkoholu a užívání drog. Čtyři nadržení chlapi a jednom dvě holky? To nemohlo skončit dobře. Přidejte k tomu taky to, že jeden z nich chodí s tou nejvíc sexy z celé dvojice, a druhý je její bývalý a napětí by se mohlo krájet. Střih. Detektiv je povolán k objektu, ve kterém se v minulosti stala čtyřnásobná vražda, u něhož byly slyšet zvuky a uvnitř kterého, nalezl tří mrtvoly a jednoho přeživšího. Do toho se mixují retrospektivní záběry kamery a výpověď žijícího mladíka. Nechybí klasické klišoidní příznaky toho, že v domě straší. Támhle se nám otáčí krucifix, onde vidíme v pozadí rozmazanou starou bábu no a tuhle nám průvan dokonce krutopřísně přibouchne dveře. Študentíci také velmi rádi dělají domácí práce ale jen v případě, že ví co mají udělat. Jakmile jim tedy hrací skříňka svým keramickým prstem zafixuje koberec, pustí se všichni do úklidu koberců v celém domě. A tu najednou BUM! To jste se lekli co? Nelekli? Tak pro jistotu znovu BUM! a dotřetice BUM! Teď už se ale musíte bát ne? Tak teda zcela logicky otevřou dveře a TRADÁÁ za nima je obyčejný pták. No to sme se teda všichni lekli co? A tak teda můžeme říct, že navázali spojení. Ovšem pozor, místo toho, aby odešli při sebemenším náznaku potíží, dokumentaristi se zcela nelogicky rozhodnou zůstat. A pak už to jede. Jedna nelogičnost střídá druhou. Jak mohl být posedlý Brian, když byl ďábel celou dobu v těle v těle Johna??? A na závěr samozřejmě klasické klisché o posedlém dítěti. ()

krenator

Atmosféru to mělo dobrou, zpracování taky, ale ten konec jsem prostě nepochopil. Byla to celkem dobrá lekačka (koukal jsem na to sám, v noci, na velký obrazovce a s hodně hlasitým zvukem ve sluchátkách, aby to mělo grády). Ale mohli z toho vyždímat víc. ()

maxcold

Další dům se smutnou historií, další nespokojení duchové, další hledači duchů a další a další. Proč sakra pořád trapčí s těma barákama. Pod zemí, Chraň nás od všeho zlého nebo to soft péčko Neutečeš... Jde to i jinak, tak šup ven z baráku snažtě se kruci už taky... ()