Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

Sa.sa

Zajímavý film o normálním chlapíkovi, který prostě je to co je... Jinak to má šťávu, vtip i slušný námět... ()

Pavliable

Jaký napětí? Jaký hlášky? Já jsem si ničeho nevšimla! Podvod! Po Machete zklamání, Trejo to nerozbalil ani z poloviny tak, jak mohl... Ledvinka a ponožky po kolena nejsou zrovna jeho šálek čaje a můj taky ne. ()

Darken01

Začátek uveden spíše v Tarantinově stylu, ale zapomente na to ze tuto je dalsi Machette.Tak rychle jak nas to nakopne tak rychle to splaskne a vyklube se z toho normalni příběh, který už tu byl několikrát.Dramaturgie ani scénář nic moc, ale celkové sympatické pojetí muže na konci cesty se mi v podání Treja líbilo, snad prave protoze ho clovek v takovejch rolích nevidí moc casto a myslim si ze je to skoda.Silné emotivní zážitky, výborná muzika i zvuky celkově, výborny Danny Trejo.Co mi ten film nakonec docela skazilo byla zaverecna honicka.Celou dobu to slape v kolejich reality a ten konec je proste trochu moc ujetej, jako by byl z jinyho filmu z Brucem Willisem - nepatři to tam a nesedne si to tam jak by melo. Takže až na konec a na slabší scénář a dramaturgii a hlavně závěrečnou honičku, kde jsou špatný střihy, za který bych střihače vyrazil - pro mě film lepší průměr 65%. ()

Alairik

Chybělo mi tam "založeno na skutečné události". Z videa kdy děda veterán zbije černošského mladíka, kvůli nějaké neshodě, jež kolovalo po internetu. Tak nějak nevím, co si s tímhle filmem počít. Žádná dobrá akce, žádná dobrá hláška, žádná dobrá myšlenka. vlastně hodina a půl na zabití nudy. Nudu to zabilo, ale nic mi to nedalo. 5/10, protože je tam Danny - 6/10 ()

vojacek

Nemůžu si pomoct, ale mě tyhle filmy baví. Samozřejmě má svoje nedostatky, ale jako odpočinkový film, u kterého člověk nemusí přemýšlet je vynikající. A Danny Trejo, kterého mám moc rád, je už jen třešnička na dortu. Takže u mě dobré. ()

Darriel

Jejda, tak to jsem po Machette čekal mnohem víc...Začátek ve stylu správnýho tvrďáka až po sladkej rodinnej život. To není směr, který by Dannymu slušel... ()

LooLaa

Pro mě zajímavé bylo vidět vůbec poprvé Dannyho Treje v hlavní roli. Nakonec se mi ale zas až tak Bad Ass nelíbil. Po skvělém začátku se to zvrhlo v nostalgii po jaké jsme toužili v 90. letech. Ne dnes! 55% ()

Butchman

Danny Trejo ano, toho můžu. Bohužel byl jediný, komu se vůbec dalo něco věřit. Asi i proto, jak vypadá. Ostatní herci mi přišli toporní, místy až směšní - nejvíc asi hlavní záporák (myšleno Panther). Sorry, spíš než zloduch působil jako legrační figurka z nějaké parodie, včetně toho stupidního jména. Celý děj je takový nijaký, vleče se to. Na nudné odpoledne stačilo, ale dalo se z toho dostat i víc. Takhle zůstaneme jen u dvou hvězd za ospalé béčko, které bude TV Nova nepochybně vysílat jako premiéru megafilmu, inzerovanou snad i v hlavních lžích dne. ()

hajner

Pohodička a troječku dávam s čistým svedomým. Zábavné a potrhlé. Až na ten autobusoví prešlap, keď dostal Trejo autobus za svoj ksicht. ()

manas1

klasický film se staříkem který v téhle době letí...)) Poslední doubou se dá nato jenom podívat a smazat... ale i tak se to dalo.. líbilo se mi že se dokázal postavit všem těm šmejdům a byl hodně podceňován..i když jsem se párkrát zasmál ))..i když scénář stál za prd ale i tak se to dalo..spousta slavných obličejů tam je.. konec s autobusy je dokonale stejný jako z filmu Rudé Horko z 90 let ))) ale i tak jsem se nenudil..do konce jsem se podíval..lepší než koukat na ordinaci v růžové zahradě )) ()

Jessiefox

Sice jsem ho dal až do konce, i když jsem občas trochu váhal. Danny Trejo ve své první(mnou viděné) kladné roli se teda moc neosvědčil. Slepenec několika žánrů nezachrání ani pár dobrých scén. Jako béčko to jde, ale drama, krimi, komedie, romance..... Na jeden film trochu moc. ()

jan152

Tak nevím, pro koho je ten film. Pro děti asi kvůli slovníku s frázemi typu "Ty zaprcanej hulibrku!" asi ne. Pro dospělé asi taky ne, protože všechny postavy každý svůj krok polopaticky a pro jistotu několikrát vysvětlují. A stejně je často jejich chování k neuvěření, třeba při "vypůjčování" autobusu. Největším přínosem je důkladné vysvětlení, co je to fleška a co je Facebook, takže 2 hvězdy. Škoda, že před natáčením neviděli nějaký film s Bronsonem, aby nahlédli, jak tohle dokázali točit profíci už v minulém století. A bez extra žvanění. ()

mr.ananas

Film o muži, který dělal to, co považoval za správné jediným způsobem, který uměl. Válečný veterán, s cílem pomsty vraždy svého nejlepšího přítele, dosáhl svými pěstmi naplnění života. Průměrný akční film, který nenudí, ale zas příliš nenadchne. ()

Kosir

Neházím do koše, neb jsem docela relaxoval. Danny je prostě king altruista, který dá vždycky někomu dobrosrdečně přes držku, aby městskou hromadnou dopravou navštívil další oběť, která ho dovede k další a další zločinecký zrůdě. Nakonec si za odměnu vypůjčí autobus a opíchá sousedku, která by mu mohla dělat vnučku. Protože ale všechno činí bona fide, divák neutrpí žádný nervy, neb je předem jasné, že popraví i elektrické křeslo. Budiž mu přáno, zaslouží si to - je jednoduše milej a mile jednoduchej. Fakt jsem si užil, mnohem víc než u nějakejch překombinovanejch krváků, ale dát trojku se neodvážím, abych neurazil Dietla v hrobě. ()