Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

borohub

Tak tohle nebylo vůbec špatné! Na tuhle roli se snad nehodí nikdo lépe než D. Trejo, který odvedl docela super výkon. Hlášky občas dost dobré, děj nenudí. Prostě co víc si přát.. ()

Benzinka odpad!

jako komedie možná jo :D ale vydávat tuto scénaristickou šlichtu za akční drama je hodně zhýralé. Ani jedno plus.. Místy sem si dokonce připadal, že to musel natáčet Asylum.. Závěrečná honička v autobusech je legendární.. Tohle si nezaslouží jen malinu..to si zaslouží celý ovocný sad ()

Daryl.Dixon

Danny Trejo, coby důchodce, přijde o kámoše a jelikož je policie zaneprázdněná pitím kafe a házením pidimíčků do pidikoše na nástěnce, tak se rozhodne věc řešit po svém. Oblékne si drsňácké modré triko s nápisem "I´m a Motherfucker", šortky si navleče proklatě vysoko a aby mu nepadaly, tak je stáhne stylovou ledvinkou. Vyzbrojen průkazkou MHD ještě před odchodem zkontroluje svou inkontinenční vložku a může vyrazit do města mlátit lidi. Ale nenechte se mýlit předchozím popisem, protože tento důchodce není jen velký drsňák, z něhož jde strach, zvláště z té jeho ledvinky, on je totiž i velký romantik, který stihne svým šarmem a hezkou tváří svést i něčí vnučku a dokonce s přesností chirurga zachránit zraněné dívce život, když jí přiloží studený obklad na bebí na bradě. No prostě ztělesněný sen každé ženy... ()

zubrik66

Trecho si umýva zuby recyklovateľnou zubnou pastou a pozerá na seba do zrkadla. Bradu už má ako riaditeľ z rockfordu a zasníva si o tom, že aj on dokáže byť správny hamburgerový hrdina. Potom si ešte raz pustí grantorino, rozbije prasiatko a natočí béčkový film... ()

Dinsberg

Po Machete Bad Ass. Danny Trejo už se blíží k typu drsňáka, kterého představuje jeho zevnějšek. Paradoxně nejvíce válí v momentě, kdy nemluví. Věřím, že časem se propracuje k charismatu Clinta Eastwooda. ()

pekas

Tak tohle je průměr jak vyšitej. Jen by mě zajímalo, jestli by to Bad Ass nandal Segalovi, protože tady je naprosto neporazitelnej :-). První půlka by ještě byla uvěřitelná, pak už hůř. Dávám 50% za tu příjemnou civilnost. ()

subic

Takový docela vizuálně solidní béčko s trochou "moderních technologií, všichni se honí za nějakou flashkou. ()

psychohippo

Po návratu z hospůdky, po předchozím shlédnutí Nothing Hillu, s panákem tulamorky tak někdy okolo půlnoci to šlo. Jenom mě chyběl zrnící obraz z videa a simultánní hanácké překlad. Ale jo, bavil jsem se, roztomilí skini třeba... Nicméně by dle mého i z tak provařeného lógru šlo udělat trošku míň zatuchlý kafe, Danny by měl jednu fláknout jako samotnému režisérovi, tak tomu, kdo tam narval tu hroznou hudbu. A střihač rovnou facky dvě! ()

jack_scott

80s are back motherfucker! Trejo hraje obvyklou roli, neurazí a užívá si to....No námět, scénář ...necham bez komentáře, si fakt dělaj srandu, tohle už to člověk viděl stotisíckrát. Pár vtipných scén s Dannym je fajn, ale snímek mohl mít deset minut a být to krátkometrážní hitovka. Chcal sem smíchy když Ron Perlman hrál záporňáka starostu, a ten obří tlustej šikmoočko v buřince k tomu - to mne fakt málem zabilo. Kdo by takovou věc v roce 2012 čekal. Fakt sprostě vykopaná relikvie. ** a 40%. ()

chrustie

Napadají mě slova jako pěkné, rozkošné, roztomilé. A nebo taky třeba nudné, trapné. Danny neumí na stará kolena držet krok, jako jiní obstarožníci a pevně doufám, že se ještě najde. Tohle beru jako krok špatným směrem. ()

Rostiiik

Film není ani tak o akci, jako o soucitu, lhostejnosti a bezpráví lidí. "Bad Ass" se může stát kdokoliv z nás. :-) Mě se film líbil a 4 hvězdičky to pro mě má z prostého důvodu, že sympatizuji s námětem a příběhem. Ať už je herecký um jaký koliv. ()

Marquis

Vietnam Tom si zaslouzžil teda lepší poctu. Originál za 4 hvězdy, parodie na YT- Mortal kombat za 5 hvezd a tohle ? Další neuvěřitelnej příběh, ale tenhle vadí. ()

baclajean

Typický Danny Trejo, už to nie je ten zabijak z Con Air, cez Macheteho sa prepracoval tam, kde mu to asi momentálne sedí najviac. Pohodový starší pánko, ktorý ctí zákony, pokiaľ mu nikto nesiaha na česť a na najbližších. Páči sa mi, ako každému dohováral predtým, ako ho zmastil. Kamera bola síce v určitých pasážach nedotiahnutá (obzvlášť scény v dome susedov), zábery mi prišli oproti zvyšku filmu dosť amatérske, ale príbeh ako celok to vyrovnal. Ani večne sa opakujúca pesnička mi nevadila, pretože v tomto prípade bola jej repetícia namieste a vykonala svoj účel. Na 4 hviezdy to asi nie je, ale dve by boli urážkou. Tri je akurát. Mimochodom - ktovie, na koľkáty pokus sa mu podarilo dať ten basketbalový kôš :) ()

Domas88

Pokus o hrani Dannyho.. Nic extra ale zvladnout se to da... A Ron Perlman tam hraje? :D Hlavně, že je uvedený jako 2 :D.. jo vlastně hraje asi těch 20vteřin málem mi to vypadlo :D :D ()