Zabijácká hora (TV film)

Hora smrti

Sci-Fi / Thriller / Dobrodružný

USA, 2011, 86 min

• misterz

Ani vlastne neviem čo k tomuto napísať. Tešil som sa na monster film, ktorých je, pokiaľ si odmyslíme Asylovky v poslednej dobe málo, no dočkal som sa len sklamania - digitalizované čudo, žiadne gore, žiadna zaujímavá akcia s napätím, a kostra príbehu ako vystrihnutá z hallmarkovskej televíznej produkcie. Na hranici odpadu. 20/100(16.6.2019)

• Pepinec

Fešná Kejtý, statný Warde s celou výpravou, nelezte na skálu s těma, co to poserou. Spadnete do díry, odřete si kníry, film bude stát za prd dudlajdá. / Zavřete teď všichni oči, než tahle srágora skončí. Padej Wilsone doprava, nemine tě poprava; ups! Tentokrát to špatně dopadlo, nebožáky povraždilo slizké chapadlo. / A teď všichni - jedna hvězda za statečnost, druhá ani ťuk. To by scénář plný s*aček nesměl napsat Bzuk. Buďme lidi rádi, že je to za námi, nespatříme více dudlajdá.(8.5.2012)

Nebylo to špatné, pěkné prostředí, hadodraci nebo co to bylo byli celkem povedení. Musí se ale počítat s tím, že je to televizní film z dílny SyFy. Rozhodně škoda, že jsme viděl jenom tv rip. Na dvd bych si to užil rozhodně víc. Jo a dělal jsem titulky http://www.titulky.com/Killer-Mountain-185882.htm(31.10.2011)

• igi B.

Šambala blablabla a šamblamáž až... . . . Víc už škoda času pitvat hlouposti v ději, idiotské chování a blábolení postav a upocenost filmu vůbec. Námětem i výrobou v rámci žánru další zpackané zbytečné nic a zabít slizáka Wilznáka... - - - - - (Poprvé viděno 7.5.2012 na >tv šambablandoff> , hodnocení 59., komentář zde zabitý nešťastně třináctý - 7.5.2012)(7.5.2012)

• Aluska88

Z Hory osudu se začíná kouřit a sestavené Společenstvo se vydává na cestu:) Na jejím konci na ně však nečeká Temný pán Sauron, ani jeho početná armáda Skřetů. Je to jakýsi obrovský hybridní tvor, skrývající se v horách a jehož tvůrci nazývají drakem. Nenechte se však zmýlit, to hrozivě krásné zvíře, které je "připláclé" na přesně okopčený plakát z Vertical Limitu, je ve výsledku ve filmu ukázáno jako hodně nepovedené, digitální "cosi." Takže, situace se začne hroutit a Společenstvo se rozpadá. Všichni pořád někam lozí, padají a křičí. Světlým bodem mezi vzrůstající nezáživností jsou scény s těmi malými, mrštnými, lozícími potvůrkami, které snad měly být drakovými potomky. "Někoho vidím." - "Ty máš vizuální kontakt?"(11.5.2012)

• - Plakát k filmu má původ u snímku Vertical limit (2000), pouze přibyl drak v průrvě. (zelenymuzik)

• - Opustený základný tábor zachváti hneď po príchode záchranného tímu snehová búrka. Niekoľko hodín nato už niet po snehu ani stopy a v pozadí vidieť zelenajúcu sa trávu. (beso74)