poster

Zabijácká hora (TV film)

 • USA

  Killer Mountain

 • Slovensko

  Hora smrti

Sci-Fi / Thriller / Dobrodružný

USA, 2011, 86 min

 • misterz
  *

  Ani vlastne neviem čo k tomuto napísať. Tešil som sa na monster film, ktorých je, pokiaľ si odmyslíme Asylovky v poslednej dobe málo, no dočkal som sa len sklamania - digitalizované čudo, žiadne gore, žiadna zaujímavá akcia s napätím, a kostra príbehu ako vystrihnutá z hallmarkovskej televíznej produkcie. Na hranici odpadu. 20/100(16.6.2019)

 • topr harley
  *****

  Nebylo to špatné, pěkné prostředí, hadodraci nebo co to bylo byli celkem povedení. Musí se ale počítat s tím, že je to televizní film z dílny SyFy. Rozhodně škoda, že jsme viděl jenom tv rip. Na dvd bych si to užil rozhodně víc. Jo a dělal jsem titulky http://www.titulky.com/Killer-Mountain-185882.htm(31.10.2011)

 • Aluska88
  **

  Z Hory osudu se začíná kouřit a sestavené Společenstvo se vydává na cestu:) Na jejím konci na ně však nečeká Temný pán Sauron, ani jeho početná armáda Skřetů. Je to jakýsi obrovský hybridní tvor, skrývající se v horách a jehož tvůrci nazývají drakem. Nenechte se však zmýlit, to hrozivě krásné zvíře, které je "připláclé" na přesně okopčený plakát z Vertical Limitu, je ve výsledku ve filmu ukázáno jako hodně nepovedené, digitální "cosi." Takže, situace se začne hroutit a Společenstvo se rozpadá. Všichni pořád někam lozí, padají a křičí. Světlým bodem mezi vzrůstající nezáživností jsou scény s těmi malými, mrštnými, lozícími potvůrkami, které snad měly být drakovými potomky. "Někoho vidím." - "Ty máš vizuální kontakt?"(11.5.2012)

 • Pepinec
  *

  Fešná Kejtý, statný Warde s celou výpravou, nelezte na skálu s těma, co to poserou. Spadnete do díry, odřete si kníry, film bude stát za prd dudlajdá. / Zavřete teď všichni oči, než tahle srágora skončí. Padej Wilsone doprava, nemine tě poprava; ups! Tentokrát to špatně dopadlo, nebožáky povraždilo slizké chapadlo. / A teď všichni - jedna hvězda za statečnost, druhá ani ťuk. To by scénář plný s*aček nesměl napsat Bzuk. Buďme lidi rádi, že je to za námi, nespatříme více dudlajdá.(8.5.2012)

 • ricci.s
  ***

  Dá sa to. Beriem však do úvahy, že je to TV film, že je to Syfy a že je to monster horror, takže nechcem byť zlým prorokom, ale podľa štatistických ukazovateľov tipujem, že sa to tu čoskoro začne hemžiť odpadmi, film bude mať pri troche šťastia max. 15% a moja trojka bude možno jediná. Kašľať na to, ja som sa dobre bavil. Jedná sa vlastne o vysokohorský hororík na tému partia horolezcov verzus dráčik, k tomu sa pridá nejaká snehová búrka plus jaskynné pijavice, a už je z toho typický boj o prežitie. Na to, že je to televízne spracovanie, som milo prekvapený - je to slušne nakrútené, príšerka taktiež ušla a ešte k tomu parádne prostredie... je to v pohode.(10.9.2011)

 • - Opustený základný tábor zachváti hneď po príchode záchranného tímu snehová búrka. Niekoľko hodín nato už niet po snehu ani stopy a v pozadí vidieť zelenajúcu sa trávu. (beso74)

 • - Plakát k filmu má původ u snímku Vertical limit (2000), pouze přibyl drak v průrvě. (zelenymuzik)