Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Doktorka Wendy Carr pomůže Holdenovi a Tenchovi k úspěšnému uzavření prvního případu, když jejich postřehy vedou k zatčení vraha. (Netflix)

Recenze (24)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kecy dávají naprosto krásný smysl. Moc hezky se na seriál nejenom dívá, nýbrž se ho i hezky poslouchá. Tedy když se zrovna neproducíruje na scéně ta otravná přítelkyně hlavního hrdiny. Dlouho jsem neviděl ženu, ze které by mi bylo zle jen z toho, že vůbec existuje. Sere mě hned ze dvou důvodů. Jedním je debilní postava, kterou má ztvárňovat a druhým důvodem je absence hereckého talentu. Naopak mě velmi překvapilo, že drtivá většina vedlejších postav, které dostanou v roli vrahů možnost zazářit jen na pár okamžiků, si počínají podstatně lépe.Tudíž si zbývá položit otázku, který z režisérů převedl svůj obsah varlat do jejího žaludku. Jinak přece podobně neschopné slečny příležitost dostat nemohou. Díl o trošku horší než ten druhý, ale stále drží laťku dostatečně vysoko, abych si ho užíval. ()

jackalsc

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ja si říkal, že tam pořád něco chybí. Podívejte se na Jonathana Groffa. Jako opravdu dlouho jsem už neviděl takovou hereckou antisnahu člověka v hlavní roli. Kdo mi najde alespoň jeden moment, kde projevil alespoň částečné emoce získává bod. Jeho přednes je jak by četl knihu, klidný, absolutně bez emocí, ideální na spaní. Více emocí snad vyzařuje i postava z nějaké pc hry. Vážně špatné. ()

Reklama

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zřejmě splněný sen všech skalních fanoušků Davida Finchera. Pro ostatní zatím OK, ale po druhé epizodě bych předpokládal, že tempo a atmosféra zůstanou zařazeny na druhý stupeň. Ve trojce však opět trochu zpomalujeme a hlavní hrdinové přešlapují tak trochu na místě, stejně jako divák, který čeká druhé Seven, ale Mindhunter bude mít zřejmě trochu jinou cílovku a ambice - působí daleko více dokumentaristicky, než-li filmově. Tedy alespoň zatím, kdy by bylo ještě trochu brzy na komplexnější hodnocení. Nejzajímavější je zatím prohlubování zvláštního buddy vztahu dvou FBI agentů. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

David Fincher je cítit a divák je za jeho další spojení s Netflixem rád. Poskytovatel filmů on-line začal úspěšně využívat vlastní produkci k tomu, aby měl opravdu exkluzivní nabídku. Co je potřeba k tomu někoho umlátit k smrti? Touha po kontrole, pocit vzrušení, pominutí mysli? Naši hrdinové začínají věřit tomu, že jejich projekt má potenciál a nemalý přesah. Usvědčování mladíka po dvou (přiznejme si) ospalejších dílech představuje konečně nějaké oživení. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tedy, jestli se tvůrcům něco od začátku daří na plný počet hvězdiček, je to určitě ta parádní atmosféra sedmdesátek. Sledovat Billa, jak si zapálí v letadle cigaretu, to byl fakt zážitek. Při tempu, ve kterém probíhá děj v jednotlivých epizodách, bych očekával, že si i zdřímnu, ale je to přesně naopak, vůbec se od toho nemůžu odtrhnout. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama