shabazza

Nikdy bych nevěřil, že tucet hollywoodských hvězd a hvězdiček, dělajících si ze sebe navzájem (a hlavně z Charlieho Sheena) legraci, může být taková bžunda. Asi je to tím, že jeden vedle druhého jsou vážně prudce vtipní, na nikom nenechají nitku suchou a vůbec nic jim není svaté. Jsou rasističtí, sexističtí, antisemitističtí, cyničtí, sprostí, místy i nechutní ... a ono to vážně funguje. Samozřejmě je tam spousta narážek na osobní a společenský život všech zúčastněných, na jejich úspěchy i průšvihy, takže se počítá, že je divák bude znát ... a já, i když hollywoodské dění vůbec nesleduji, jsem se chytal na 99% narážek a hříček. Kdo umí solidně anglicky, ten se (krom čtení titulků) navíc zabaví luxusními slovními hříčkami (ta angličtina je vážně nádherný jazyk) a nejrůznějšími narážkami ... každý si dělal legraci například z Tysonovo šišlání ... to jsem šel do kolen :-D Takže resumé ... doporučuji všem a ani já jsem to určitě neviděl na posled ... tohle se asi stane stálicí mýho disku :-) ()

korndaddy

Seth válí a čárlí je borec. Až vyrostu chci bejt jako on. Je fajn, že i takovouhle sodu dokáže v klidu vstřebat , pousmát se na tím a na konci i si udělat srandu sám ze sebe. Super podívaná. ()

showxman

Pro někoho možná hůře stravitelná lavina toho nejnekorektnějšího humoru, jaký si vůbec dokážete představit. Pro mě nekonvenční úlet přesně podle gusta. Skvělá byla Kate Walsh a Jeff Ross, ale i ostatní. "Navzdory tomu co čtete, je Charlie blízký se svými bývalými. Zrovna nedávno vzal Broke Miller do Mexika, kde jebal její zadek tak tvrdě, že vypadly tři pytlíky kokainu. Ale Charlie je džentlmen - vrátil je zpět." Jon Lovitz; "Too soon? Too soon? Too real? Too real?" Jeff Ross ()

kukuuuc10

Jako vyznávač nebo uznávač černého humoru je tohle můj šálek VELVETU! Otevřeně a výstižně vypjatý pořad o Charlie Sheenovi mě opravdu skvěle pobavil. Něco takového by se mělo založit v ČR a sledovanost by byla jistě obrovská! ()

LBsmoke

trošku mi to přišlo spíš než roast of charlie tak roast of mike tyson.. tomu každý uštědřil ránu... něco z toho bylo slabší většina byla jenom neuvěřitelně hrubě sprostá a inteligentní humor po američanech ani nemůžu chtít.. ale i tak sem se docela bavil.. zvlášť s kapitánem kirkem a tim blondakem jeselnikem.. ()

chuckboris

Charlie Sheen. Já toho chlapa snad začnu obdivovat. Celý večer si tam sedí a poslouchá bandu rádoby komiků, kteří řeší jeho život od fáze drogy kurvy chlast až po fázi zničení rodiny. A on tam, v klidu posluchá a jěště se tomu směje. Bez sebemenší známky vzteku. Přesně tímhle dokazuje že je ten frajer, za kterýho se má a že celej večer vyhrál. Jedinej kdo se ztrapnil byl Mike Tyson. Přesvědčil mě o tom, že člověk, který by podstoupil dvojitou frontální lobotomii pořád bude mít IQ aspoň o 50 bodů vyšší než on. Boxer dobrej, ale jinak degeeeeeen. ()

Yoss

Úchylnosť, ktorá spĺňa kritériá Charlieho Sheena. Nedivím, že sa dal na to nahovoriť, veď kto ak nie výborní americkí stand-upoví komici by ho mohli vtipne a trefne dodrbať za toľko zošňupaného kokaínu, kuriev a iných jemu vlastných neduhov. A Sheen si to užíva. Ten chlap je nezničiteľný. Ale možno si niekedy šňupne viac a vznikne pokračovanie: Comedy Central Roast: In Memoriam of Charlie Sheen. Aj to by som chcel vidieť. ()

Hapretor

Jaký má smysl dělat šou, kde se Charlie Sheen pomlouvá kvůli děvkaření, chlastání a braní drog? Nedělá to snad každá druhá blbá, či méně známá celebrita? Na jednu stranu je fakt, že jsem něco takovýho ještě neviděl a přišlo mi to alespoň zajímavé jako druh jisté show. Moderátor mi byl kupodivu nejvíce sympatický, na rozdíl od hostů, jeho poznámky byly velmi trefné. Seriál Dva a půl chlapa jsem sledoval hodně rád, a i nyní s Aštonem Kučerou se na to bez předsudků podívám. Od očekávaného zklamání se dostavilo překvapení. Seriál jede dobře i bez Charlieho. To ovšem nemění fakt, že mi bylo hned jasné, že nebudu šokován. Když totiž postavíte partu loserů, jako v tomto případě, proti formátu, jako je Charlie, i když bych já osobně mohl jmenovat ještě lepší herce, je výsledek předem dán. Jak s nima na konci krásně vyjebal, to umí snad jen Charlie Harper. Jako pořad to je zábavný, bohužel více pro celebrity samotné, než pro diváka jako takového, ale nic proti. Snad jen že největší loser ze všech byl Mike Tyson - ty vole, co tam on předváděl, to bylo naprosto nemožný a úplně trapný. Direkt pěstí možná ještě umí, ale mluvit, nebo natož hrát vůbec ne. Ostatní ještě ušli, ale co tam dělal Steve-O, to nepochopim. Jde jen o názor, ale já bejt v kůži Sheena, tak nějaký blbý řečičky od krypla, co žere vlastní hovna, neberu ani náhodou a řeknu na plnou hubu, co si o něm myslim. Hle, je to myšleno ze srandy, takže by mě ani nezažaloval za urážku na cti. Jenže ona by to žádná sranda nebyla, ale byla to krutá pravda. Nalítávat na pěst vyšeptalýho Mikea Tysona? To může fakt jen retard. U Jackass je borec? U mě blbec. Jeho a Tysona bych pro příště před kameru vůbec nepouštěl. Normálního, uctivýho diváka tihle dva kokoti museli jen zprudit. A to měli přeci Sheena, ne? O to větší požitek říci upřímně i ostatním členům party, na čem si stojí. Kde je pravda a kde sranda nechť rozhodne publikum. Vůbec se divím, že Charlie do toho šel, protože jeho prudící oponenti nestáli za pendrek a mám z toho pocit, že to ani nemá zapotřebí. Vždyť je jiná liga! Proč, do prdele, mě jako herce, a to dost dobrýho, by měli rádoby urážet nějaký pochybný existence v zábavním průmyslu a ne přímo herci stejnýho kalibru??? Ve výsledku tedy shledávám tuto show jako úplně zbytečnou, ať si celebritky jdou takhle tupě plkat do hospody, třeba do Planet Hollywood! Nejlepší na tom je, že i za tohle dostanou gáži. Rozporuplné pocity - volím tedy zlatou střední cestu - tři *. ()

johnywalker

První Roast co jsem viděl... chtěl jsem vidět jak se z toho Charlie vyhrabe a byl z nich prakticky nejlepší!! Vrátil jim to bezvadně, z toho zástupu bavičů se mi líbili asi jen 3, zbytek byl poměrně trapný - hodně překvapil (pozitivně) především Jon Lovitz! Seth je asi nejlepší volba, kdo by se měl takové show ujmout a proto to má takové grády! Nevím jestli je nějakej lepší Roast, ale pokud jo, tak sem s ním! ()

Kingjiri

Nějaký vtípký jsou občas dost drsný, některý možná člověk uplně nepochytí, protože do detailu nezná všechny hosty, ale pro vyznavače nekorektního humoru určitě zajímavá podivaná. Možná se stejně jako já budete chvílema divit, že něco takovýho vůbec může v USA běžet v TV. Na jednu stranu jsem se slušně pobavil zjištěnim, že jsou i celebrity, který si uměj udělat srandu sami ze sebe. Na druhou stranu je ale vlastně smutný, že se Charlie Sheen dostal tak daleko, že je svym životnim stylem velice vhodnym kandidátem pro takovýhle "grilování", kdy se většina narážek na něj točí kolem jeho silný drogový závislosti. V závěrečnym slovu pak dal Charlie jasně najevo, že se tohohle života vzdát nehodlá a s odstupem několika let lze konstatovat, že se toho drží. V podstatě tragikomická talkshow o (totálním) úpadku jedný velký hvězdy. ()

Miro_CZ

Nepřeberné množství vtipných narážek, často až "za hranicí". Bohužel běžnému českému divákovi unikne spousta vtipů založených na utahování z různých osobností, které nejsou u nás moc známé. ()

oasismanik

Rozprával som sa so Stevie-o/m/ dnes ráno a pýtam sa: "ako sa dnes máš?" Hovorí "výborne, zobudil som sa, vysral som sa, potom som vstal z postele..." ///// Strašne krutá, rasistická, antisemitická, sexuálna, šovinistická nálož, presne ako to mám rád. 7,5/10 ()

konysua

Viděl jsem v názvu Charlie Sheen a řekl jsem si "tohle prostě musím vidět". Bez jakékoliv vědomosti o čem je tahle show, jsem se do ní pustil s nelitoval toho. Smysl této neobvyklé parády jsem pochopil hned po úvodním proslovu Setha a musím říct, že se mi styl humoru nesmírně zamlouval a nečekal jsem, že by něco takového mohlo někdy vzniknout. Postupně se střídali "opékači" a nejvyšší laťku tomu nejspíš nasadil Jeffrey Ross, u kterého jsem se neudržel a každý vtípek následoval hlasitý smích. Tyson byl sice trochu mimo, ale i přesto dokázal něco vypotit. Na závěr se ke slovu dostal hlavní terč posměchu a urážek, Charlie Sheen, kterým jim to všechno náležitě vrátil, trochu potopil i sebe, ale nakonec z toho všeho vzešel jeho absolutní bůh všeho tvorstva. 9/10 ()

The_Peach

"Mám sa skvelo. Ráno som sa zobudil, vysral som sa a potom som vstal z postele..." Táto show ma dostala, uragán urážok presne mierených a na záver Charlie vracia úder. Skvelé bolo, že pod paľbou nebol iba samotný Charlie, ale aj samotní účinkujúci si nič nedarovali. ()

jt13

Tak tohle je něco! U stažených videí jsem zvyklý je jen tak zběžně projet, abych chytil o čem to je. Málokdy, ale opravdu málokdy mě něco donutí vidět to celé - a tohle je ta výjimka! Komu na tuzemských kanálech něco v talk show chybí, navíc komu se zajídá jakákoli 'korektnost', tady je to! Enjoy ... ()

ShortyIC

Prijať toľko urážok o sebe, či už drogy,rodina,k*rvy a mnoho iného a popritom sa smiať, kľudne sedieť a vďačne ďakovať to dokáže fakt málo ľudí, no CHARLIE SHEEN medzi nich patrí. Milovníci čierneho humoru si určite prišli na svoje, pretože každá minúta tohto "pořadu" priam "vyžarovala" čierny humor,rasistické vtipy atd. Všetci účinkujúci predviedli určite skvelé vtipy a hlášky, no Charlie im to všetkým do jedného na konci poriadne natrel. Mike Tyson a William Shatner ma určite prekvapili asi najviac, skvelé hlášky. Seth MacFarlane bol v roli moderátori neskutočný, skvelé vtipy a hlášky (čo vlastne sme mohli od neho čakať..."...Veľký palec dole pre Amy Schumer, ktorá si nevybrala práva najvhodnejší vtip o Ryan Dunnovi, za ten vtip by si zaslúžila pravý hák a následné K.O od Tysona... Určite odporúčam pozriet tento pořad každému fanúšikovi Charlieho, pretože je to fakt luxus. Na záver skvelý vtip od Jona Lovitza: "Akú silnú ranu ma Charlie Sheen? Silnú nato, aby zabila Dva a pol chlapa." :D ... Skvele som sa bavil, díky Charlie, premna si určite veľka osobnosť... WINNING ! ()

Oscary bude moderovat Méďa

Oscary bude moderovat Méďa

03.10.2012

No dobrá, jen skoro. Pětaosmdesátý ročník udělování výročních Cen Akademie dostal totiž na starost Méďův tvůrce Seth MacFarlane. Duchovní otec Griffinových (aka Family Guy) má za sebou opravdu dobrý… (více)