MovieZone Live! (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010, 53 min

Cival, imf a MrHlad (a KarelR:) - tři zapálení filmoví fanoušci v improvizované a příjemně neformální diskusi o aktuálním filmovém dění, kterou je hodně zábavné sledovat.. jako pravidelný návštěvník MovieZone dávám jednoznačně palec nahoru! P.S.: ať žije Jan Párek!(4.11.2013)

Na MovieZone čtu články dost často a Víkendové výplachy a tržební reporty čtu pravidelně každý týden, a hodně ráda mám různá témata (nejčastěji od Imfa) a Top 11 TedGeorge, takže mi tenhle pořad v oblíbených nemůže chybět. Navíc je to hrozná sranda. Člověk se u toho fakt zasměje, pánové se nebojí ničeho. 9/10(24.7.2018)

Velmi mile bezprostřední filmový čtrnáctideník, který se v minulých měsících rychle probojoval do mé youtuberské topky. Kvarteto klasiků známých i z toho webu se skvěle doplňuje a jakmile jeden z nich chybí, už to není ono - což kupodivu platí i o Civalovi, jehož neustále rejpání a sekýrování ostatních mě často sralo, ale když onehdá chyběl, rázem byl na place celkem bordel :) Odladil bych jen pár maličkostí, hlavně nečistý zvuk umocněný tím, že si pánové často otravně skáčou do řeči (leckdy úplně zbytečně a klidně i tři najednou), a kromě toho děsně drmolí a šumlujou názvy filmů a jména herců, tím spíš, jsou-li v angličtině. Je fakt opruz si to šestkrát vracet, aby člověk konečně porozuměl, že ten slavnej film, který údajně přivodil noční můry celé generaci dětí, se jmenuje PEANUT BUTTER SOLUTION (ano, mířím na Mr. Hlada, který je mi jinak co do názorů a postojů asi nejbližší :). IMF se nutně potřebuje naučit stručnosti a Rimsy odnaučit ty svoje věčné propagace zbytečných artových filmů, i tak ale dávám čtyři z pěti a 80 % - což je mimochodem stejné hodnocení, jako ode mě nedávno dostali (příznačně) třeba loňští Ritchieho GENTLEMANI ;)(21.7.2020)

Asi nejlepší recenze, novinky a postřehy ze světa filmu, které je možné v dnešní době sledovat. Občas improvizované, místy nedoladěné, ale zábavné a dělané od srdce. Ukázkový prostředníček všem místním kreténům, kteří místo konstruktivní kritiky umí psát jen sračky a nadávky. P.s. Sorry Civale, ale Mr. Hlad je prostě borec. :)(23.6.2013)

• Vikyy98

Dříve v tom bylo více uvolněnosti a nadšení. Týpci prostě kecali a konverace je zavedla do zábavných mezích. Posledních několik měsíců je z toho jen statické umírání tří až čtyř nesympatických a nereprezentativních kokotů, z nichž vede opice Cival, který jenom zčůrákovitěl. Arogantní znuděnej píčus. Obecně však mezi nimi vládne nepohoda. S tím, jak se mi rozšířili obzory, tak jsem si začal uvědomovat klesající kvalitu i informativní hodnotu tohohle pořadu. Jsem navíc čím dál tím víc schopnej si všímat, jak se osobnost “moderátorů” promítá do jejich schopnosti hodnotit. Tlusťoch v kostkované košili přestává být schopnej pojmout něco jiného než akční film. Ovšem i ten podprůměrný mu voní víc než kvalitní art. Pak to dopadá tak, že Lighthouse dostane 2/5 zatímco Black Panther, Hobbs and Shaw nebo Bad Boys for Life 4/5. Hodnocení je v mnoha případech buď přestřelené nebo podhodnocené. To kvůli ovčímu vkusu a nedostatečné schopnosti rozklíčovat jednotlivé kvalitativní aspekty filmu a schopnosti přísné kritiky.(23.7.2015)

• - RIMSY byl ze studia vyhozen 3x. Jednou CIVALem a 2x Grygarem. (deadman93)