Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Magazín internetového portálu Moviezone je vysílán jako občasník. Jsou v něm představovány novinky, zajímavosti a postřehy z filmového světa. (Lobotomas)

Recenze (133)

curfew77 

všechny recenze uživatele

Velmi mile bezprostřední filmový čtrnáctideník, který se v minulých měsících rychle probojoval do mé youtuberské topky. Kvarteto klasiků známých i z toho webu se skvěle doplňuje a jakmile jeden z nich chybí, už to není ono - což kupodivu platí i o Civalovi, jehož neustále rejpání a sekýrování ostatních mě často sralo, ale když onehdá chyběl, rázem byl na place celkem bordel :) Odladil bych jen pár maličkostí, hlavně nečistý zvuk umocněný tím, že si pánové často otravně skáčou do řeči (leckdy úplně zbytečně a klidně i tři najednou), a kromě toho děsně drmolí a šumlujou názvy filmů a jména herců, tím spíš, jsou-li v angličtině. Je fakt opruz si to šestkrát vracet, aby člověk konečně porozuměl, že ten slavnej film, který údajně přivodil noční můry celé generaci dětí, se jmenuje PEANUT BUTTER SOLUTION (ano, mířím na Mr. Hlada, který je mi jinak co do názorů a postojů asi nejbližší :). IMF se nutně potřebuje naučit stručnosti a Rimsy odnaučit ty svoje věčné propagace zbytečných artových filmů, i tak ale dávám čtyři z pěti a 80 % - což je mimochodem stejné hodnocení, jako ode mě nedávno dostali (příznačně) třeba loňští Ritchieho GENTLEMANI ;) ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

CSFD vypustilo Krakeny. Dlouho jsem neviděl tak tři škaredá strašidla jako jsou průvodci tímto pořadem. První místo strašáka v poli získává Cival a jeho účes. Zřejmě nikdy nepoužil kondicionér na vlasy, zrcadlo a hřeben zná jen z pohádky "O Nečesálkovi", a tak to dopadlo, že jsem ani tak nesledoval ukázky z filmů, jako jestli mu tam v těch vlasech něco neleze. Housenky, larvy a tak podobně. MrHlad, tak to je unikum. Jako nekecám, půl tunovej borec v kostkované košili jak za socialismu hrne moudra. A imf mně připomínal Alberta z "Nesmrtelné tety". Jejich kritiky byly k smíchu. Pořad ode mě získává krásných kulatých 0%. Ovšem za ultrašerednost je to 100% ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

jako jo, rád si MZ live pustím jako kulisu a dalo by se říct, že Hlada,Imfa a Rimsyho mám docela rád a ve spoustě názorů na filmy se shodneme. Trochu horší je to s Civalem, který je z celého osazenstva nejvíc na pěst a dost často mu jeho snahu o to ukázat jak moc je nad věcí a jen jemu se líbí ty "správné věci" úplně nežeru. Každopádně to ale beru, protože každému se líbí něco jiného a není od věci si vyslechnout jiný názor a třeba i objevit nový pohled na nějaký film...60% ()

husokachna 

všechny recenze uživatele

Totální nulová profesionalita, kdy se dva až tři (podle toho, kdo se sejde) zastydlí nerdové předstihují v tom, kdo je víc necool a kdo bude víc mluvit sprostě a jako puberťák. Když sedí tři lidi, z toho minimálně dva jsou nesympatičtí kokoti, a vy se máte dívat jen na ně většinu času, tak se prostě vypovídací hodnota pořadu těžko hodnotí. Hlad to je unikát, střední musela být drsná. ()

Sonnery odpad!

všechny recenze uživatele

WTF!!! To si děláš prdel. Nejen, že místní Movizone nepíchači s emo přehazovačkou nám serou do hlav, jak máme film chápat, ale dokonce si sami vytvoří "publicistický pořad"! Což samo o sobě není v největší mrdě, kdyby si ho sami sobě neohodnotili minimálně čtyřmi hvězdičkami (jakože jeden druhému honí podprůměrný vzrůst)... Doprdele to už je fakt moc! P.S: Kucí, neuškodilo by, kdybyste místo filmové teorie pochopili základy filmové praxe, páč ten váš zvuk je na nižší úrovni, než Rathova důstojnost. Takže klidně pište recenze a pak tímhle dílem zase dokažte, že jste jen obyčejný zamindrákovaný kokoti bez špetky péra... ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • RIMSY byl ze studia vyhozen 3x. Jednou CIVALem a 2x Grygarem. (ČSFD)

Reklama

Reklama