MovieZone Live! (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010, 53 min

• Cain(cz)

Každá epizoda je metafyzickým rozjímáním nad podstatou jsoucna. Po odplynutí vyřčených myšlenek, mnohdy v němém úžasu dlouhé hodiny hledím do prázdna, zatímco mne z úst vytékají stroužky slin. Původně jsem chtěl mainstreamově hodnotit plným počtem, avšak posléze jsem si uvědomil, že tím bych urazil podstatu disputací, které poukazují na materiální pokleslost světa nejen toho filmového. A tak ve jménu zde nově utvářeného proudu nihilismu dávám s vděkem odpad. A nyní mne omluvte, tak jako po každé epizodě, sepíši výběr těch nejhlubších myšlenek z aktuální epizody nejen vlastními výkaly na páchnoucí zdi své komnaty. :D CainPulo leta páně 16.10.2017(16.10.2017)

Kdyby šlo jen o partu normálních lidí, kteří mi řeknou objektivní recenzi na film a několik novinek, tak bych se na to vysral. Mě však baví, jaká je to parta buranů s vytříbeným slovníkem, z nichž každej je vzhledově hnusný a jejich názory jsou z velké míry subjektivní a to se mi sakra líbí. Nekoukáte jen na párek robotů, kteří nic neřeknou, jelikož se bojí něco znehodnotit, tudíž vše pojmou strašně objektivně. Tihle se naserou, začnou nadávat a klidně z natáčení nějakého člena vyhodí, viď Rimsy? Cival i Mr.Hlad to mají v hlavě srovnaný, dobře se je poslouchá a jejich buransko-vidlácké vyjadřování je obohaceno o expresivní slovník a sofistikované slovní obraty, které často zavání cynickým humorem. Zkrátka fajn kluci, na které bych koukal i kdyby se vykašlali na filmy a pouze se uráželi. Na druhou stranou jsou jedním z vlivů, díky kterým mě filmy začaly už opravdu zajímat.(23.7.2015)

Ze začátku jsem si myslel, že tento pořad bude jen obyčejný internetový nástupce Kinoboxu, ale po několika shlédnutých epizodách musím říct, že jsem si tento pořad hodně oblíbil a nenechám si ho nikdy ujít i na úkor zkoušek. Kvalitní trojice (doufám, že v nepříliš vzdálené budoucnosti i čtveřice, teda jestli se dostaví Karel), která řekne vše co si myslí "na plnou hubu", tím skvěle pobaví a hlavně připraví na novinky v kinech. Jediné co bych zkusil zlepšit je větší množství zodpověděných diváckých dotazů. Pro mě 95%. PS: Skvělé intro :-)(15.5.2012)

Objektivně vzato je mé hodnocení asi neobhajitelné. Nicméně jedná se o nejlepší pořad o filmech v ČR - rozhodně lepší než Odvážné palce. Navíc jsem cílovka, takže se plně ztotožňuji se způsobem humoru, výběrem filmů, kterým je věnována pozornost, a vlastně i pohledem na svět filmu ze strany redakce. Proto se o objektivní hodnocení ani nebudu snažit.(19.6.2013)

Jsou to pecky. S klukama se vezu rozhodně na jedné vlně a i když nemusím vždy souhlasit s hodnocením filmů. které nám nabídnou, je další nový díl u mě vždycky vítán. Takže hateři, běžte se bodnout a zkuste taky nějakou konstruktivní kritiku, než že jeden je nečesanej, jeden tlustej a jeden má přehazovačku.. Borci dělají ve svém volném čase to, co je baví.. mluví o filmech, zajímají se o ně a dělí se o své názory a zjištění je paráda a za mě rozhodně i v podání, ve kterém nám to s pravidelnou nepravidelností dodávají. Dávám oba palce nahoru a zdar!(17.2.2017)