Top Gear: Polární speciál

(pořad)
  • Velká Británie Top Gear: Polar Special (více)
Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 60 min

Jeremy Clarkson, James May se pokusí překonat severní pól v jeepu Toyota Hilux. Richard Hammond se rozhodne cestu absolvovat se psím spřežením. (TwoFace)

walkingdead

Asi bych to jako pravidelný divák Top Gearu neměl prozrazovat, ale fandil jsem psům:-) Nejlépe to uzavřel Clarkson: "I'd set out to prove that polar exploration could be easy - but it isn't. It's brutal and savage. The fact is though, that two middle-aged men - deeply unfit and mostly drunk - had made it." ()

Gor'seye

Chlapci z Top Gearu sa snažia dobyť severný pól. Kto tam bude skôr? Psí záprah alebo špeciálne upravená Toyota Hilux? ()

kuře.gril

Nejlepší je začátek. "Hele, vem to takhle. Když se nám to povede, budeme první, kdo byl na severním pólu a přitom se mu tam vůbec nechtělo."... "Přijel s rozkostičkovaným obličejem a hodně komandoval." ()

DannyVlk

Tohle bych neřadil mezi speciály..žádné auto z druhé ruky, žádná větší potíž, ani popichování trojky během cesty. Kdyby aspoň Richard vyhrál... ()

FidoKuba

Miluju Top Gear ! Miluju jejich speciály! Miluju jejich odhodlání! Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond =) Tyhle 3 jména mi stačí k tomu, abych zasedl k televizi nebo PC a pustil jejci hpráci! ()

Beliel

Veskrze se zde píše, že dokázali dojet autem na Severní pól. No, nedokázali. Nebýt pomocného personálu, který je dvakrát vytáhl, tak by tam zůstali viset a nedojeli by nikam. Takže ve finále by to dokázali jen ti psi a Hammond. ()