Epizody(26)

Jedinou náplní života Amana Jukitera bylo psát si deník do svého mobilního telefonu a povídat si se svými imaginárními kamarády v imaginárním světě. Kamarád, Bůh imaginárního světa, Deus Ex Machina, vymyslel novou hru, která Jukitera nenechá stranou ani v reálném světě. Nejprve se mu v mobilu začnou objevovat zápisky jeho vlastní budoucnosti, čehož vykutáleně využívá a hned poté se dozvídá, že není sám. Je dalších jedenáct a všichni jsou součástí hry na život a na smrt! Zabij je všechny a staň se novým Bohem! (Zíza)

Kairakeseri.blog.cz

"Pokud tedy od toho anime nebudete čekat nějakou epickou podívanou, či dobrý příběh, nebo alespoň slušné postavy, bude vás to bavit. Akce je tam dost, zabíjení také, krve jako z vola a šílená povaha Yuno je také k nezaplacení." více

Kateinblogoknihach.blog.cz

"Je to velmi akční, krvavé (a místy i kruté, takže se nedivím, že to má na Shirai nálepku "od 15ti let"), ale obsahuje to i myšlenkové souboje a dávku té slíbené romantiky, takže to osobně hodnotím jako velmi dobré anime. Má to své chyby, ano, ale k podívání doporučuji." více