Epizody(22)

Zákeřný virus způsobí apokalypsu a Japonsko ovládne korporace GHQ. Středoškolák Shu ale získá zvláštní schopnosti a táhne ho to do odboje. (Netflix)

Azareth

Prvá polovica je bezchybná - skvelá akcia, výborné postavy a jednoducho správna ukážka či vzor kvalitného mecha anime. Druhá ale zmení smer, hlavnú postavu som si stihol znenávidieť a všetko je inak. So záverečnou epizódou spokojný nie som. Lenže každý diel sa mi páčil a každý diel má niečo do seba. Postavy som si obľúbil snáď všetky (hlavne Inori, Daryl a Yahiro), hudba je perfektná a animácia taktiež. Jedna z mojich najobľúbenejších anime sérií. Prečo nedať plný počet? ()

Capy

Tak opětovně jsem shlédl další klišé a kýbl témat mixující se v sobě do velké břečky nenápaditého světa. V Guilty Crown nečekejte originální zápletky, originální příběhy, originální postavy, stále to samé dokola, hlavní hrdina co se považuje za nulu se dostane k moci vycházející z krásné dívky, klišé. Guilty Crown skutečně nemá, moc do nabídnout, jediné co mě uchvátilo byl hudební doprovod, ten dostal hlavně toto hodnocení, a animace je též na solidní úrovni. Edit ... ted jsem si konečně našel OST a hudební doprovod je skutečný skvost! ()

MrFenix

Z počátku se asi člověk pozastaví nad touto anime a bude kroutit hlavou, ovšem jestli se "překouše" přes první díly, možná změní názor a poté shlédne anime až do konce. Nejvíce obdivuji u této anime, že během příběhové linie změníte názory na hlavní hrdiny. Musím však podotknout, že je zde velmi realisticky vyobrazena situace, kdy se z dobrého člověka postupně začne stávat "monstrum". Konec se mi vůbec nelíbil a myslím si, že byl lehce nedomyšlený ( sám bych to asi neudělal lépe, ale alespoň bych se snažil ). Shlédnout film bych doporučoval spíše zarytým fanouškům anime. ()

Maerik

Dej bol slušný tá premena charakterových vlastností jednotlivých postáv sa mi páčila, z dobrého na zlého, tu ho všetci milovali tu už nenávideli,.wau.... hudba ušla ale mňa najviac dostal koniec, verím, že je veľa ľudí, ktorí so mnou nesúhlasia a nesúhlasia s koncom ale myslím, že lepší ani nemohol byť, treba sa len nad ním poriadne zamyslieť.... ale to je už na každom.. u mňa jednoznačne *****. ()

arctican

už som to videl dávnejšie (a 2x za sebou) no na nič iné sa nezmôžem iba na to, že je to podľa mňa NAJLEPŠIE ANIME aké je a aké som ja videl!!!! ()

KelysBlack

Odpouštím tomu občas nelogické momenty. Odpouštím tomu i divně myslícího hlavního hrdinu. Zvraty, vizualita a emocionaličnost to všechno zachránili... Jednu věc tomu neodpustím... Konec... Dosti mě mrzí že tento příběh nebude (asi?) pokračovat... ()