Skupinka amerických studentů natáčí dokument o ilegálních přistěhovalcích do Spojených států. Vyhledají převaděče z Mexika a společně s několika rodinami projdou tajným tunelem, ve kterém se do USA pašují drogy. Do Států projdou celkem bez problémů. Jakmile se ale všichni naskládají do náklaďáku, přepadnou jejich transport neznámí maskovaní muži. Brzy se prokáže, že tito únosci patří k nemilosrdné sektě, která se přiklání k patriotismu a všechny přistěhovalce brutálně likviduje. Nastává krvavé peklo, a protože sekta si hodlá natočit vlastní dokument, jediná záchrana mladé skupiny jsou jejich kamery. (montel)

joelly01

Cekala jsem asi trosku vic, ale nebylo to vubec spatny. Atmoska paradni, ale na to ze to mel byt horor ze vsech nehororovatejsi a ja jsem si mela strachy kremplovat textilie... no na to to na me nefungovalo. Ten reziser byl navic mimoradne slizsky, docela jsem mu nejake to naporcovanicko prala. Ale jako takovy drsny thriller me to docela bavilo a hodka a pul mi utekla raz dva. ()

XXXXXXXX

Americké protiuprchlicky zaměřené náborové video. Takže pokud jste xenofob a nejlépe ještě rasista, je tento film pto Vás to pravé. My ostatní hodnotíme jako ucházející thriller... ()

Cechyno4

Ameřičtí, fanatičtí patrioti mučí a hrají bizarní hry s mexickými ilegálními přistěhovalci. Film je v hodně chvílích bizarní a sirový. Avšak i když hlavní zápletku nebylo těžké vymýšlet, příběh kde vrazi hrají hry s obětmi je velice originální a hororového fanouška zaujme. Navíc amatérská kamera celé atmosféře filmu pomáhá. Opravdu velmi dobře natočený horor. Chtěl jsem dát tři, ale to jsem dal mnohem horším snímkům. Takže **** ()

Facerr

Škoda toho konce, kterej moh nabídnout pořádnej masakr mstících se skoropřistěhovalců, nebo alespoň filmařů, který natočili vážně "majstrštych". Jinek eticky vyznívající bonus je tady jasně přidanou hodnotou. Navíc i jako thriller, u kterýho kroutíte hlavou (ne, protože by to byla nějaká echtpakárna, ale protože se tady objevujou echtsvině, který divák echtnemá rád), docela obstojný dílko. ()

Sluti

Film překvapil a zapůsobil, protože hnusu ve mně bylo vyvoláno dost. Teď hurá chytit si nějakého nacionalistu a zchladit si žáhu... ()

melfea

Po dlouhé době pro mě opravdu příjemné překvapení u filmu, od kterého jsem zase tolik nečekala. Super natočené, brutální a tématicky pro mě zajímavé. ... Konec mohl být propracovanější, ale i tak to byl pro mě opravdu dobrý film ... ()

HerMister

film na tri hvezdy, ale davam dve jan kvuly velkemu ocekavani...po traileru (dobry napad), dlouhem cekanni na titulky a nakonec slibnem zacatku...je ten film takovy nijaky skoro by se dal prirovnat k hostelu (atmosfera zadna - maximalne par dobrych mucicich napadu)...Red State o dost lepsi film...mozna to je tim super reziserem :-) ()

montel

Skupinka amerických studentů, natáčí dokument o ilegálních přostěhovalcích do Spojených států. Vyhledají převaděče z Mexika a společně s několika rodinami projdou tajným tunelem, ve kterém se do USA pašují drogy. Do států projdou celkem bez problémů, jakmile se ale všichni naloží do náklaďáku, přepadnou jejich transport neznámí maskovaní muži. Brzy se prokáže, že tito únosci patří k nemilosrdné sektě, která se přiklání k patriotismu a všechny přistěhovalce brutálně likviduje. Nastává krvavé peklo a protože sekta si hodlá natočit vlastní dokument, jediná záchrana jsou jejich kamery...Už mám opravdu pocit, že amíci neumějí vytvořit nic originálního. Sektu, která se rozhodne umučit své oběti už jsme mohli vidět mnohokrát, tentokrát jsou jejich terčem mexikánci. Neříkám, že je film špatný, opírá se hlavně o brutalitu a o dost švihlého záporáka. Jinak nic nového pod sluncem. 55% ()

Alboin

Človek, ktorý nezažil nič zlé s "prisťahovalcami" tento film bude brať asi veľmi negatívne a jeho sympatie k násťročným protagonistom budú bezhraničné. Ja som však od začiatku viac inklinoval k druhej strane, ktorú zastupoval výber južanských buranov na rok 2010. Kvalitne som si vychutnal súd dealera a pri príbehoch jednotlivých evil charakterov som uznanlivo kýval hlavou. Koniec filmu ma trochu nasral, pretože to patrioti už akosi nezvládali a robili príliš veľa chujovín, ktoré s ochranou vlasti nemali nič spoločné. Ale jednoduchým ľuďom rupne veľmi ľahko. O to horšie to bolo s teanegermi, ktorí zase raz jednali ako z príručky mladých svišťov a robili jednu kravinu za druhou, čím sa rapídne znižoval ich počet. Na konci ma scéna s palicou na dobytok v aute dojala natoľko, že som spustil zvučný prejav a rozveselil moju partnerku až sa prehýbala v kŕčoch smiechu. Režisér si proste nemohol odpustiť dojemný záber s presne načasovaným výstrelom mexikána, ktorý má asi hodnotu použitej vreckovky či toaletného papiera. Potom nasledovala scéna kde sa znovuzrodený mexický pomstiteľ El Hombre snažil zrejme zastreliť dom evil buranov. Finito. Film poukazuje na svojrázne zaobchádzanie uvedomelých občanov s vlnami zla, ktoré ohrozujú ich milovanú krajinu ilegálnymi prechodmi cez hranice a neschopnosť dnešnej mládeže, ktorá vie prejaviť svoju hrdosť, silu a agresiu už len prostredníctvo statusov na fejsbuku. ()

PanSoudce

Velmi zajímavý a poučný film, jehož tématika se dotýká svým způsobem i zdejších problémů... Navíc i hezky zakončený, žádný dementní přeslazený "jakože happyend", i když dle mého názoru to vcelku happy bylo :-D Navíc si myslím, že pokud si nějaký Mexičan pustí tento film, bude to mít podobný efekt, jako zamýšlený "fiktivní" dokument, který ve filmu točili. Pěkné ()

Richie4422

Tá vypatlaná ženská ma vytáčala statočne, film rovnako trpí nelogickou činnosťou postáv a hlavne cliché momentami. Jednoducho si predstavte hororový snímok ľudí uväznených v objekte a teraz si tam dosaďte tie najotravnejšie situácie nad ktorými zvyknete krútiť hlavami. To tu všetko je. Ale inak je to zábavné pozreníčko so zaujímavým konceptom s pár peknými scénami, ale toť tak vše. Dve a pol hviezdy. ()

90125 odpad!

Odpad. Garbage. Brutalna sadisticka orgia bez filmovej myslienky. Film, ktoremu uplne chyba "film". Nemam na mysli ideu. Ta je celkom realisticka a mohol z nej byt fajn horor-trilerik. Mam na mysli jej prevedenie do filmovej podoby. Skutocne to nemuselo byt take zle. To by ovsem ten nestastnik, co sa k tomuto podujal napisat scenar, musel mat v hlave aspon stipku filmarskej invencie. Az mam strach, ze to pisal nejaky rasisticky neonácek, ktory si len chcel vyliat svoju nenavist k imigrantom a vytvoril vlastne fasisticku propagandu. Kedze satiricky podton som nepostrehol, zaver filmu k takejto myslienke nabada. V kazdom pripade filmarsky je Undocumented zvrzany na vsetkych frontoch. Totalne bez potrebneho napatia a napadu. 15 % ()

Zabiak odpad!

Nevím proč Horror pro tyhle nechuťárny by se mělo najít jiné označení protože to strašidelné není. Film si vyžívá v prezentaci násilí až je to nechutné. Ale kdo má tyhle sadistické věci rád tak, film je docela napínavý a nápaditý a vzbuzuje emoce. Já dávám odpad protože o tyhle emoce nestojím. ()

Kovlad

Dobrý nápad ale len priemerne natočený s priemerými hereckými výkonmi. S postavami som veľmi nesúcitil, nikomu som obzvlášť nefandil, záporňákov som nemal rád ale že by som ich vyslovene nenávidel sa povedať nedá. Spočiatku ma to chytilo ale postupne to strácalo na obrátkach a prišiel stereotyp a mierna nuda. Proste priemer na jedno pozretie počas nudného večera. 50% ()

Fibonacci odpad!

Logicky zo žánru horor mi ľavá hemisféra našepkáva, že by mali byť nejaké strašky, mal by som sa báť, alebo minimálne by som mal byť napätý. 🙀ale kde? nech mi páni z endeer povedia kde som akože mal badať známky hororu? v tych amerických brancov? čisto jakeby som pozeral "kotlebovcov v amerike" 😅😅😅 uplne smiešne. až trapne. a pritom téma filmu je super, ale toto je nepodarok. a veľký🤮🤮 ()