Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj islandský úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky ihned ucítí šanci, jak muže, kterého dlouhá léta neúspěšně pronásledoval, konečně dopadnout. Když se ale ocitnou tváří v tvář, začnou odhalovat mohutné spiknutí, které může stát oba protivníky život. (Bontonfilm)

andy60

Čekal jsem trochu víc. Na obale je to prezentováno jako dech beroucí akční film. Ano, film to je, to souhlasí, ale dech beroucí určitě není a té akce tam zase tolik není. Spíše je to maskováno častými střihy a modrými filtry, které mně celkem vadily. A ani děj není z těch, který by mě přikoval k obrazovce a nepustil. Slabší dvě hvězdy. ()

FFF21

Začátek byl super v tom, že člověk rovnou vpadne do děje, který už je rozběhlý a my jen přihlížíme a hledáme, co se tam vlastně děje. To je ale fajn. Co fajn ale není, že v polovině filmu začne člověk přemýšlet, co tím vším chtěl básník říci. A přestože jsem se na tenhle film těšil, vlastně jsem zmatený z celého scénáře. Proč? Jak? Co? ()