Reklama

Reklama

Chceš pěstí?

  • Česko Vítejte v Punchi (více)
Trailer

Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj islandský úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky ihned ucítí šanci, jak muže, kterého dlouhá léta neúspěšně pronásledoval, konečně dopadnout. Když se ale ocitnou tváří v tvář, začnou odhalovat mohutné spiknutí, které může stát oba protivníky život. (Bontonfilm)

(více)

Videa (7)

Trailer

Recenze (246)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Povedená moderní žánrovka. Creevy umí a používá mannovský vizuál světla a oceli s nejlepší vůlí poctivého opisovače. McAvoy válí, labilní Lewinsky nikdy neskočí do škatulky kladného hrdiny, Strong si tu zase střihl nejednoznačného (Hitmana) antihrdinu, který by za jiných okolností nejspíš kopal za tu správnou stranu. Hodně potěšil David Morrissey, co teď dává co proto ŽIVÝM MRTVÝM a jsem rád i za lehce zkorumpovanou linku, která závěru dala aspoň nějáký smysl. Akce je povedená, atmosféra řádně temná a ten Londýn... ach ten Londýn. P.S: Který kretén ten název překládal? ()

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Když pominu neskutečně pitomý český název a neskutečně pitomou pseudointelektuální elitu národa československého, chodícího na tento server, tak dostanu vynikající thriller se skvělým obsazením a stylovou akcí. Vrtkavá je inteligence a proto je tenhle opravdu dobrý film podhodnocený jako děravé holinky. Ale co, srát na ty kecy. Fakt dobrej filmek, kterej jsem si užil. ()

Reklama

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Achjo. Moje pocity po filmu jsou naprosto smíšené, protože film má velké zápory, za to však ještě větší klady. Budu nejdřív pozitivní: Tak nejvíc chválím modrý filtr, lépe řečeno stylově natočeno, kamera je luxusní, nehází sebou, při akčních scénách drží s děním, takže se nedá říct, že by si kameraman někam odskočil. I samotná akce je super, hodně realistická, kulky padají, je tu jeden bullet-time záběr, alá Max Payne. Hudba je parádní, pro film ideální, zejména na konci jednoznačně top! McAvoy a Strong, skvělá chemie, Strong je frajer, často tasí hlášky // "Udělej s ním něco, nebo se neznám!" McAvoy v roli Lewinskyho mně naprosto ohromil, oba hráli naprosto realisticky, chovali se přirozeně, něco podobného jsem dlouho neviděl. Film, spíš akce má spoustu vychytávek, sympatická přítelkyně Lewinskyho, dost dobrý záporáci, tedy ty, kteří si šli zastřílet, proti Strongovi a Jamesovi. Příběh tohoto tipu mám velmi rád, krásnej Londýn, sem tam hlášky, dobrej výběr zbraní, přebijí se, dojdou náboje do kulometu, jde na řadu brokovnice, přesně, jako podle realistické šablony, jak to mám rád! Film však trpí obrovskýma nevýhodama: Mám spoustu otázek, po skončení filmu, takže si přeju pokračování. Co se stalo s Lewinskym?! Co kámoš Stronga?! No a co Strong?! Na konci je neuvěřitelně otevřený konec, možná je to škoda, ale pokud se pracuje na dvojce, je se nač těšit. Další věc, která mi tady vadila, tak, že akce je málo na můj vkus, odehrává se jenom ve tmě, navíc je krátká a pořád se střílí. Náznaky fightů jsou, ale je jich málo. To "překvapení", respektive; Hlavní záporák filmu mně ani nějak nepřekvapil, konec je prokličkovaný, ztrácel jsem se, nevěděl jsem, vo co go, kdo střílí koho. Nevěřte obsahu, že se jedná o velkou korporaci, konec měl být akčnější, jednu politickou scénu jsem přetočil, i to kecání mně dost vadilo. Potom mně vadí stopáž! 100 minut není taková hrůza, jenže ono se spíš kecá, než střílí a skáče, bral bych tak 120 minut s větším obsahem akčních scén + fighty, naháněčky, navíc se McAvoy se Strongem dají do kupy, až 20 minut, před koncem. Škoda, jsem malinko zklamán, snad bude pokračování, film by si ho zasloužil. Tak doufám! Dávám 7/10 ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Lewinsky je o dost menší než Sternwood. Lewinsky je o hodně slabší než Sternwood. Lewinsky nemá žádné charizma - samozřejmě na rozdíl od Sternwooda. Lewinsky vděčí za svůj život Sternwoodovi a proto logicky Lewinsky chce zabásnout Sternwooda. No možná to až tak logické není, možná je to vlastně i lehce pitomé, ale možná, že kdyby měl tradičně skvělý Mark Strong proti sobě rovnocennějšího partnera, tak bych nefandil na tribuně s fanoušky zločince a trochu bych si užil jednoduché protikorupčnímu tažení. ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Eran Creevy | Hudba: ? | Produkcia: ? | Distribúcia: Momentum Pictures | Štúdio: Worldview Entertainment | Rozpočet: 8,5 miliónov $ | Tržby: 2,640,000 $ || Chladná, zo začiatku nádejne vyzerajúca, proti bežnému prúdu idúca akcia. Chladná krv prúdiaca v žilách tohoto kusu však nechala chladným aj mňa. McAvoy sa naviac do akčného thrilleru podľa mňa vôbec nehodí. 40% | Blu-Ray, HU DTS | ()

Galerie (17)

Zajímavosti (5)

  • Alternatívnymi názvami snímky boli Punch 119 či Betrayer. (MikaelSVK)
  • Keď si Max (James McAvoy) doťahá vodu z kolena, poslednýkrát si potiahne z cigarety, ktorá je očividne dofajčená. Keď ju ale hodí do hrnca s vodou, je vyfajčená iba asi do polovice. (sWONDER)
  • Automobil, kterým jezdí hlavní hrdina ve filmu, je Alfa Romeo 159. (rainman93)

Reklama

Reklama